[Klatka] - Wasze klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
olek
Posty: 66
Rejestracja: pn gru 08, 2003 6:27 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: olek »

wowik!!!!!! moje szczurcie robia jush strajk maja klatke 45/25/45 z 3 pieterkami tzw poleczkami tyle ze jedna jest dorosla jedna ma oklo 20 cm a najmlodsza ma cosik kolo 10 cm
nara im starcza ale jak bedzie za mala to naloze na gore jeszcze jedna klatke lub doloze z boku
pozdrowionka od moich ogonków
Szatana,Diabła,Henia,Gucia i Maciusia
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Mycha »

A my powoli zabieramy się do pracy :lol: Mamy już wycięte wszystkie cześci na boki.
A tego konaru nie obsikują? :oops:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: GoHa »

ojjj... obsikuja wszystko... :lol: ale dosc dobrze chlonie zapach.. szczegolnie chropowate drzewo... wszystko wsiaka i nie smierdzi ... gorzej ze sliskimi .. tam mocz zasycha na powierzchni i musze przemywac co jakis czas... ;p
Dobrze jest być kochanym... :)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Mycha »

Ja może lepiej zrobię bez konaru :lol:
Ogólnie to przeglądam fotki na stronie z pomysłami klatek [na forku adres znalazłam]. A półki i tak zrobię takie "krzywe" bo ładniej wygląda :P
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Klaudia1988
Posty: 166
Rejestracja: wt kwie 27, 2004 8:05 pm

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Klaudia1988 »

Mycha mozesz podac ten adres z klatkimi, bo musze cos wybrac i przegladam, przegladam rozne rzeczy i musze w koncu cos wybrac.
FiFi jest już w niebie, opuścił mnie 11.04.2004r [']
Ale nigdy go nie zapomne !!!
Teraz jest ze mną Fokus :)
Awatar użytkownika
mrylka
Posty: 136
Rejestracja: wt mar 23, 2004 9:41 pm
Lokalizacja: Wrocław

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: mrylka »

Może mój tatus się zgodzi :D Szkoda tylko że ten lakier taki drogi. Ile musi byc najmniej tych warstw lakieru?
Miszka 3.04.04 - 3.06.06 [']
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: GoHa »

mrylka: mysle ze skoro tata ci pomaga to bedzie wiedzial ile trzeba... ja kladlam sporo tego lakieru... ale wystarczy ze da sie 4-5 warstwy mysle... pierwsze dwie warstwy wchlaniaja sie w drewno bardzo szybko i generalnie ustawiaja wlokna drewna "na bacznosc". Nastepnie trzeba ze zeszlifowac papierm cienkim sciernym. Potem kolejne warstwy i za kazdym raze szlofowac... Nie trzeba tworzyc grubej warstwy lakiery na drewnie... chodzi o to zeby woda/ciecz nie wskalala w drewno.. na kolenych etapach malowania mozna sprawdzac wylewajac troszke wody i patrzac po starciu czy sklejka jest mokra czy sie starlo szmatka do sucha... :)
Dobrze jest być kochanym... :)
Awatar użytkownika
mrylka
Posty: 136
Rejestracja: wt mar 23, 2004 9:41 pm
Lokalizacja: Wrocław

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: mrylka »

tata stwierdził że dla bbbbbbto= zaden problem :D Dzięki za rady :)

(sorki za te lirterki ale to Misza po klawiaturze biega :lol: )
Miszka 3.04.04 - 3.06.06 [']
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Gucio »

Dołanczam sie do prosby o podanie adresu z tymi kklatakami :)
Jakby tequilla taką miała to by sie ucieszyła. sama w takim dużym domu...trzeba by było pomyślec o współlokatorce. Ciekawe co rodzice powiedzą...
Tequilla jest ze mną od 3 czerwca
Ostatnio zmieniony pt cze 25, 2004 7:50 pm przez Gucio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mrylka
Posty: 136
Rejestracja: wt mar 23, 2004 9:41 pm
Lokalizacja: Wrocław

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: mrylka »

A jaka lepsza z drewana czy z siatki? Bo mój tata ma juz sto pomysłów (majsterkowicz) i nie wiem jaka. Z jednaj strony podoba mi sie z drewana a z drugiej cała z siatki z metalowym stelażem. Materiały mam i na taka i na taka i nie wiem którą. Tata powiedział że dla niego to zaden problem. Siateczke mam drobniusieńką....
Miszka 3.04.04 - 3.06.06 [']
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: Mycha »

http://www.rattenwelt.de/index1.html
Strona po niemiecku. Ratten ABC-->Käfig Fotogalerie--> wybierasz numer woliery :D
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: krwiopij »

klatka drewniana jest znacznie przytulniejsza i do tego latwiej sie ja sprzata - nic nie jest tak denerwujace jak szorowanie siatki, na ktorej zasechl szczurzy mocz... :? z drugiej strony drewno wymaga wielu zabiegow, zeby bylo dobre na mieszkanie dla szczura (szlifowanie, malowanie lakierem akrylowym)... ja stawialabym na drewniana, ale wybor nalezy do ciebie...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: GoHa »

Ja chyba tez preferuje drewniana ... nie ma przeciagow... szczury nie sa z wszystkich stron odkryte... ale z drugiej strony mozesz te dwa sposoby polaczyc. I np. dwie sciany i podesty zrobic z drewna a dwa boki z siatki.... na pewno urozmaici to im mozliwosci wspinaczki... A pomyslowy tata juz cos wymysli jak to sklecic w calosc... :D
Dobrze jest być kochanym... :)
Awatar użytkownika
mrylka
Posty: 136
Rejestracja: wt mar 23, 2004 9:41 pm
Lokalizacja: Wrocław

[Klatka] - Wasze klatki

Post autor: mrylka »

Macie rację. Jak tylkow sytawią oceny to biorę się do pracy :) Czyli juz za tydzień :D
Miszka 3.04.04 - 3.06.06 [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”