[klatka] wybór klatki

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Fam »

troche za mala, ale ujdzie na razie, potem moze znajdziesz cos wiekszego
za tęczowym mostem: Karolcia
Lagoona
Posty: 119
Rejestracja: śr lip 06, 2005 6:27 pm
Lokalizacja: Kraków

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Lagoona »

Kiedy miałam zamiar kupić mojego pierwszego szczurka wybrałam dla niego klatke (bardzo mała) w której do dzisiaj się gniecie, ale bardzo często staram się go wypuszczać. Przed chwilką na allegro zauważyłam klatke która bardzo mnie zainteresowała i zamierzam ją kupić, jest (według mnie) bardzo duża i chyba odpowiednia dla szczurka: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=62331734
Czy myślicie że to dobry pomysł? Oczywiście dorobie w niej półki itp. Tylko nie wiem ile sprzedawca będzie chciał za nią kasy, bo jak narazie cena minimalna nie została osiągnięta.
Kupowalibyście na moim miejscu? Czy raczej szukać na giełdach zoologicznych i sklepach?
Ostatnio zmieniony pn lut 13, 2006 1:39 pm przez Lagoona, łącznie zmieniany 1 raz.
'Lubie te pory o zmierzchu, gdy świat wygląda jak przekrojona pomarańcza' ;)
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Anita »

Akurat tej bym nie kupiła ze wzgędu na pionowe pręty. Szczurek nie będzie sie mógł wspinać. Baardzo duża to ona nie jest ;) ale taka wielkość dla jednego szczura powinna być dobra
Lagoona
Posty: 119
Rejestracja: śr lip 06, 2005 6:27 pm
Lokalizacja: Kraków

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Lagoona »

A jeszcze takie małe pytanko, jak sie Wam wydaje ile ten facet może mniej więcej sobie zażyczyć za tą klatke ???
'Lubie te pory o zmierzchu, gdy świat wygląda jak przekrojona pomarańcza' ;)
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Anita »

Nie mam pojęcia... Możesz wpisywać coraz większe kwoty i zobaczysz ;)
Bibliotekarz
Posty: 151
Rejestracja: wt sie 30, 2005 4:14 pm
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Bibliotekarz »

Widziałem w w necie nową klatkę o wymiarach 37 / 50 / 80 w cenie 304 zł :roll:
nie ma to jak stadko, małe, ale zawsze stadko
Lagoona
Posty: 119
Rejestracja: śr lip 06, 2005 6:27 pm
Lokalizacja: Kraków

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Lagoona »

304 zł? :shock: No właśnie ja się tego obawiam, że klatka będzie cholernie droga :-( i nie będzie mnie po prostu na nią stać.
'Lubie te pory o zmierzchu, gdy świat wygląda jak przekrojona pomarańcza' ;)
Yatta!
Posty: 49
Rejestracja: wt lip 26, 2005 9:51 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Yatta! »

Osoba sprzedajaca to nie facet, tylko bardzo mila pani. Wiem, bo sama kupowalam od niej klatke;) Moim zdaniem minimalna powinna byc w okolicach 60 pln, ale jak chcesz miec pewnosc wyslija maila do niej, napewno Ci odpowie. Co do klatki, pionowe prety mozna przebolec, ale kuwetka jest jak na moje oko za plytka.
Lagoona
Posty: 119
Rejestracja: śr lip 06, 2005 6:27 pm
Lokalizacja: Kraków

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Lagoona »

Yatta -> o to dobrze wiedzieć, według mnie te pręty też nie są jakieś super ważne, a kuwetke można chyba dokupić w zoologu. Wyśle e-maila i zapytam :-)
Dzienx za pomoc i uwagi!
'Lubie te pory o zmierzchu, gdy świat wygląda jak przekrojona pomarańcza' ;)
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Anita »

[quote="Lagoona"]a kuwetke można chyba dokupić w zoologu[/quote]

To już nie lepiej kupić inną? Nie wiem, czy znajdziesz kuwetę dokładnie taką samą jak klatka.


[quote="Lagoona"]według mnie te pręty też nie są jakieś super ważne[/quote]

Dla Ciebie nie, ale szczurek będzie zjeżdżał, a nie ma nic lepszego niż wiszenie na prętach i wpatrywanie sięwe właściciela błagalnym wzrokiem ;) Chyba nie chcesz zabraniać mu takiej przyjemności? :lol:

304 zł mogła kosztować klatka jakiejś bardzo szpanerskiej firmy, proponuję taką klatkę:

http://www.animalia.pl/produkt.php?kat=115&id=1369 [zdjęcie od Chomik1 więc się nie sugeruj]

http://www.animalia.pl/produkt.php?kat=115&id=1377
Yatta!
Posty: 49
Rejestracja: wt lip 26, 2005 9:51 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Yatta! »

Skoro jestesmy przy dobrych radach, ja Ci proponuje Lagoono zobaczyc inne aukcje biankoliny, ona wystawia naprawde sporo klatek w przystepnych cenach. Naprawde spore szynszylowki mozesz kupic za 70 pln. ( I kratki beda poziome;) haha :thumbleft:
Lagoona
Posty: 119
Rejestracja: śr lip 06, 2005 6:27 pm
Lokalizacja: Kraków

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Lagoona »

Ale mi zamieszaliście w głowie! Już sama nie wiem co mam robić :-D
Moja klatka ma: dł. 30cm, szer. 27cm, wys.37 a ta szynszylowka ma 61x42x62 więc to całkiem spooro :-D Poczekam na odpowiedź tej kobiety z allegro, bo zapytałam o cene minimalną tej klatki dla papugi. Zobacze jaka bedzie różnica w cenie.
A może i masz racje Yatta. A co do tych klatek które proponowała Anita, to jakoś nie przemawiają do mnie, jakies takie mało przestrzenne się wydają.
'Lubie te pory o zmierzchu, gdy świat wygląda jak przekrojona pomarańcza' ;)
Yatta!
Posty: 49
Rejestracja: wt lip 26, 2005 9:51 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Yatta! »

Szynszylowki maja ta zalete, ze sa duze i mozna je urzadzic wedlug wlasnego pomyslu. Mozesz zobaczyc moja w mojej galerii, mieszkaja w niej dwaj panowie i czuja sie dobrze:) Nie chce robic reklamy biankolinie, ale ona jest napawde solidna i swietnie wspominam wspolprace, a do tego ma naprawde dobre ceny na klatki.

jedyna wada mojej klatki to, ze ma 1,8 cm odstepu miedzy pretami i Bob jak bym maly, przeciskal sie i zwiewal. Teraz ma prawie trzy miesiace i bidulek sie juz nie miesci... haha :D
Lagoona
Posty: 119
Rejestracja: śr lip 06, 2005 6:27 pm
Lokalizacja: Kraków

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Lagoona »

Ok, no to chyba sie jednak zdecyduje na tą szynszylówke :-D Przekonaliście mnie. Rzeczywiscie jest calkiem duza i mozna fajnie urzadzic.
'Lubie te pory o zmierzchu, gdy świat wygląda jak przekrojona pomarańcza' ;)
Yatta!
Posty: 49
Rejestracja: wt lip 26, 2005 9:51 pm

[Klatka]- wybór klatki

Post autor: Yatta! »

Taka duza klatka bedzie Cie kusic by dokupic Agrafce towarzystwo... haha :twisted: Ale to jej tylko na dobre wyjdzie :thumbleft:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”