Kalkulator niemiecki...ciekawe!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
fafix!
Posty: 149
Rejestracja: czw kwie 20, 2006 1:32 pm
Lokalizacja: Wrocław

Kalkulator niemiecki...ciekawe!

Post autor: fafix! »

Troche odgrzebalam ten temat, ale bede miala klatke, ktora ma wymiary 60x37x85,5 i wychodzi mi, ze ma za mala pojemnosc w litrach... :drap:
"Dochodzą mnie słuchy, że mam kocie ruchy." xD
Awatar użytkownika
lipton
Posty: 13
Rejestracja: sob lip 22, 2006 8:12 pm
Lokalizacja: krakow
Kontakt:

Kalkulator niemiecki...ciekawe!

Post autor: lipton »

wystarczy przetlumaczyc na angielski :
http://66.249.93.104/translate_c?langpa ... secalc.php
Blue
Posty: 96
Rejestracja: sob lip 22, 2006 12:37 pm

Kalkulator niemiecki...ciekawe!

Post autor: Blue »

Hi
Nosecalc jest mi tez znany, uwazam ze to dobry program do liczenia, moze i przesada, ale przeciez sa minimalne wielkosci dla szczurków , trzeba je trzymac w odpowiednich warunkach. optymalna powierzchnia kuwety to 100x50 ale dobra jest tez 70x40 (czy jakos tak). Im chodzi o to, zeby szczury mialy wysoka klatke do wspinania sie i skakania (co wiekszosc bardzo lubi).
W niemczech hodowanie szczurów jest szeroko rosprzestrzenionym hobby, wiele ludzi sie tym zajmuje, szczurów sie nie rozmnaza, tylko bierze ze schronisk, klatki maja duze, kilka wielkich forów, a pozatym nie lubia dumbo i blue bo powstaly nienaturalne... Niemcy maja fizia :jezor2:
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Kalkulator niemiecki...ciekawe!

Post autor: krwiopij »

O, to jakie w ogóle odmiany są powszechnie akceptowane?

[ Komentarz dodany przez: LuLu: Nie Lip 23, 2006 8:15 pm ]
Kwestia bardzo ciekawa. Ale nie w tym temacie... :ot:
Ostatnio zmieniony ndz lip 23, 2006 7:16 pm przez krwiopij, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Maugosia
Posty: 829
Rejestracja: pn lip 11, 2005 1:39 pm
Lokalizacja: Tychy

Kalkulator niemiecki...ciekawe!

Post autor: Maugosia »

[quote="Tomek_N"]http://www.ratside.de/haltung/kaefig/nosecalc.php[/quote]
Kurczę, nie wiem jak Wam, ale mi ona nie działa "Nie można odnaleźć zdalnego serwera". :drap:
Obrazek
Obrazek
Blue
Posty: 96
Rejestracja: sob lip 22, 2006 12:37 pm

Kalkulator niemiecki...ciekawe!

Post autor: Blue »

aby nosecalc znalezc wejdz na google i wpisz nosecalc.
w niemczech sa przeciwni rozmnazaniu rexów (krecone wlosy?), lysych, blue i jeszcze nie wiem czego, ja tam przeciez nie rozmnazam :drap:
ale co do klatki to lepiej duza niz mala, nie?
i tak mnie az boli, jak widze wasze klatki a tam ani rur, ani innych akcesoriów dla ciekawskich :(
Ostatnio zmieniony wt lip 25, 2006 6:39 pm przez Blue, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Kalkulator niemiecki...ciekawe!

Post autor: limba »

[quote="Blue"] tak mnie az boli, jak widze wasze klatki a tam ani rur, ani innych akcesoriów dla ciekawskich :([/quote]

Chyba przesadzasz, bo wyczuwam tu jakies ze my gorsi. Nie wiem czy zdjecia z klatkami przegladalas, jest wiele jeszcze nieurzadzonych. Tak naprawde nie wiesz jakie mamy klatki, wiec bardzo Cie prosze nie wyrazaj takich osadow. :?

Koniec offa..
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Blue
Posty: 96
Rejestracja: sob lip 22, 2006 12:37 pm

Kalkulator niemiecki...ciekawe!

Post autor: Blue »

nie chcialam, zebys mnie zle zrozumiala, chodzi mi o niektóre klatki faktycznie z galerii.... ale nie w wiekszosc. nuie chcialam urazic, nie twierdze ze u wszystkich tak jest.
przepraszam jesli kogos urazilam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”