[Klatka] dla szyszyli (szynszylowka)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
ALiNeCzKa15
Posty: 55
Rejestracja: pt wrz 23, 2005 8:20 pm

Klatka po szynszylu !!!!

Post autor: ALiNeCzKa15 »

Tak jak w temacie nadaje się dla szczurka ?? Co w jej wyposażenie powinno wchodzic ?? Słyszałam że robicie jakie hamaki .... ma ktoś może foty swojej klateczki?? jak jest urządzona??
z gory dzieki
KUPIE LUB PRZYJME SAMICZKE SZCZURKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KONTAKT- GG !!!!!!!!!!!!!!!!!! :) =)
Tomek_N
Posty: 17
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 9:03 am

[Klatka] dla szyszyli (szynszylowka)

Post autor: Tomek_N »

A jaka jest ona duza??
A co do wyposazenia to popatrz sobie tutaj
http://www.rattenwelt.de/index1.html
wchodzisz na "Fotogalerie" a potem na "Käfig Fotogalerie"
duzo zdjec a tak to moze troche wlasnej inowacji :lol: :lol:
Tomek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka] dla szyszyli (szynszylowka)

Post autor: limba »

Bardzo proszę...Moja szynszylówka tak była urządzona w dniu przybycia do mnie Klusi i Żelci..teraz są zmiany gdzyż jest dołożony rękaw i sitko...na parterze jest domek...no dołączyłam ostatnio drugą klatkę...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
olaihekate
Posty: 97
Rejestracja: sob sie 20, 2005 7:49 am

[Klatka] dla szyszyli (szynszylowka)

Post autor: olaihekate »

W ksiżkach czytałam ,że klatki dla szynszyli tov ,,raj"
A ja i tak Cię kocham...malutka:*
Kaka
Posty: 1293
Rejestracja: pt lut 11, 2005 10:16 pm

[Klatka] dla szyszyli (szynszylowka)

Post autor: Kaka »

ja mam klatkę szynszylówkę, mieszka w niej Pucek i Wacek i naprawdę czują sie chyba jak w raju :lol: nie licząc tego, że teraz w trakcie łączenia Wacław okupuje cały dół a Pucysław górę wraz z hamaczkiem. Niestety maluchy-dziewuchy maja dosć małą klatke jak narazie, w kształcie jaja
W moim sercu na zawsze: WACŁAW 13.11.05r. BOB 3.07.05r. LUBOMIR 4.12.06r.
Niektórzy postradali zmysły, karmic trolla nie będę. Niektórym od władzy woda sodowa uderza do głowy
ALiNeCzKa15
Posty: 55
Rejestracja: pt wrz 23, 2005 8:20 pm

[Klatka] dla szyszyli (szynszylowka)

Post autor: ALiNeCzKa15 »

limba81
Twoja klateczka jest super .. naprawde mi się podoba i moze troszke sciągne :P:P Ta klatka jest podobna tylko ma dwie półki jedna wyzej druga niżej ...

Tomek_N

Dziękuje za ten link znalazlam tu duzo ciekawych rzeczu ...

DZIEKUJE WSZYSTKIM NAPRAWDE i czekam na inne propozycje.. :)[/quote]
KUPIE LUB PRZYJME SAMICZKE SZCZURKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KONTAKT- GG !!!!!!!!!!!!!!!!!! :) =)
Tomek_N
Posty: 17
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 9:03 am

[Klatka] dla szyszyli (szynszylowka)

Post autor: Tomek_N »

Niema za co!
Chetnie pomagam :lol:
A jak cos to nam chyba pokazesz foteczki cio??
Tomek
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka] dla szyszyli (szynszylowka)

Post autor: limba »

[quote="ALiNeCzKa15"]Twoja klateczka jest super .. naprawde mi się podoba i moze troszke sciągne Ta klatka jest podobna tylko ma dwie półki jedna wyzej druga niżej ... [/quote]
moja też tak ma tylko ja je zawiesiłam na tym samym poziomie i dzieki temu uzyskałam jedno szerokie pięterko...dorobiłam drugie pietro i tadam :D
dziekuje za słowa uznania :oops: teraz wygląda jeszcze lepiej :oops: ..jak cyknę fotke to wrzucę :D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ALiNeCzKa15
Posty: 55
Rejestracja: pt wrz 23, 2005 8:20 pm

[Klatka] dla szyszyli (szynszylowka)

Post autor: ALiNeCzKa15 »

czekam na fotki z niecierpliwoscią :) Ja juz niebawem bede miałą ogonka i trzeba sie przygotowac ;)
KUPIE LUB PRZYJME SAMICZKE SZCZURKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KONTAKT- GG !!!!!!!!!!!!!!!!!! :) =)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka] dla szyszyli (szynszylowka)

Post autor: limba »

ciężko jest zrobić temu piorunowi zdjecie bo stoi sporo zasłonięta..ale TUTAJ troszkie widac...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Sbna
Posty: 36
Rejestracja: czw cze 23, 2005 10:42 am

Klatka dla szynszyli

Post autor: Sbna »

No więc... Kupiłam na allegro klatkę :arrow: http://allegro.pl/show_item.php?item=72851622
Ale jest jeden problem. Zastanawiam się,czy odstępy miedzy prętami nie są za duże. Mierzyłam i mają 17mm. Na razie nie moge w nich trzymac szczurków bo są maluśkie :D Tylko zastanawiam się teraz czy nawet jak urosną to szczebelki nie beda za szerokie. Pomóżcie!!!!
Szukałam podobnej na forum ale nie znalazlam
an
Posty: 1480
Rejestracja: pn lip 11, 2005 5:03 pm

[Klatka] dla szyszyli (szynszylowka)

Post autor: an »

Yatta ma podobna klatke, jesli nie taka sama jak Twoja. Zerknij do jej galerii, to sie przekonasz:)
Z tego, co mowila, to musiala szybko podtuczac swoje ciury, bo faktycznie wylazily przez szczebelki, ale teraz jest juz chyba wszystko w porzadku:)
Obawiam sie, ze trzeba przecierpiec jakis czas, ale tez nie rpzesadzac z tuczeniem ;P
Black American Irish, Black Hooded, Dumbo Topaz, Dumbo Rex Black, Dumbo Rex Merle Lilac Aguti, Dumbo Blaze Beige Fuzz
Awatar użytkownika
moniaaa
Posty: 201
Rejestracja: śr lis 16, 2005 9:58 pm

[Klatka] dla szyszyli (szynszylowka)

Post autor: moniaaa »

Z tego co wiem, to żeby szurek mógł się przecisnąć przez szparę - musi przejść jego głowa, 17mm wydaje mi się mało, ale w razie czego http://szczury.org/viewtopic.php?t=8898 tu masz podpowiedzi co robić, jak przerwy okażą się za duże.

Dodano po 1 minutach 1 minucie:

No to się nazywa zgranie, bo ja An właśnie z Twojego tematu wyszłam i przyszłam jej tu pisać o Twojej klatce, ups :)
za TM: Stefcia [*] 14.01.06, Tess - XI 05 - [*] 28.11.2006... zawsze będę o Was pamiętać..
Sbna
Posty: 36
Rejestracja: czw cze 23, 2005 10:42 am

[Klatka] dla szyszyli (szynszylowka)

Post autor: Sbna »

no kurcze... bo ja nie wiem czy one urosną na tyle żeby sie mogly przejsc. Czytalam Twój temat an. Tylko ja nie mam cierpliwości zeby cokolwiek z tą klatką robic :( i nie wiem...
a moze ktos juz uzywał takiej klatki i wie na 100% czy szczurasy wyjdą czy nie...
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka] dla szyszyli (szynszylowka)

Post autor: limba »

Spokojnie...ja mam taka klatkę i moje dziouchy w wieku 6 tygodni nie były w stanie się przecisnąć, a teraz to mogą najwyżej nochala poza kratki wystawic...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”