większa klatka

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
curcio
Posty: 38
Rejestracja: ndz wrz 11, 2005 3:29 pm

wi?ksza klatka

Post autor: curcio »

"nie będziesz mi tu chodowli szczurów zakładał!!!" - czyli jak namówić mame na większą klatke? :evil:
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

większa klatka

Post autor: mataforgana »

kupić. i już. kasę swoją masz? to sie nie proś, łaski ci nie robią.
nie masz? to oszczędzaj. i kup. łaski ci nie robią... ;)

a potem ładnie zmontuj starą z nową, i klatencja bedzie jak sie patrzy ;)

od radzu dodaje - w kwestii jej urządzenia zapoznaj się z wieloma założonymi tu tematami... ;)

:*
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

większa klatka

Post autor: Mycha »

Powiedz mamie, że klatki nie trzeba karmić i w zasadzie to powinno jej być obojętne jakiej wielkości ona będzie...
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
curcio
Posty: 38
Rejestracja: ndz wrz 11, 2005 3:29 pm

większa klatka

Post autor: curcio »

powiedz mamie. to powiedzcie jej, a zobaczycie jak zareaguje!
kuki
Posty: 40
Rejestracja: czw sie 25, 2005 2:48 pm

większa klatka

Post autor: kuki »

u curcia problem jest wiekszy, z tego co wiem. takze faktycznie potrzebny jest sposob przekonania, a nie zakupienia klatki i postawienia przed faktem dokonanym. chcociaz, gdybys kupil nowa, a stara komus opchnal to nie moglbys nowej odniesc ;]
curcio
Posty: 38
Rejestracja: ndz wrz 11, 2005 3:29 pm

większa klatka

Post autor: curcio »

powiedz mamie. to powiedzcie jej, a zobaczycie jak zareaguje!

nawet fakt, że chce to zrobić za swoją kase nie ma tu znaczenia.
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

większa klatka

Post autor: Ayumi »

a właśnie mam podobny problem... "przecież masz dwie fajne klatki, to po co ci większa? szczury się mieszczą!!"
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
pani_rotten
Posty: 219
Rejestracja: czw sie 11, 2005 3:30 am

większa klatka

Post autor: pani_rotten »

ja tez tak mialam :lol: teksty w stylu po co tyle kasy na szczury wydajesz, miejsca juz nie masz w pokoju, stara jest calkiem dobra...itp :wink: kupilam urzadzilam i juz :) moja kasa wiec wydaje na co chce... powiedz mamie ze nowa klatka to nie = kolejnym ogonkom.......a bedzie ladniej wygladac np :) kombinuj kombinuj
ukochany fredzio 24.7.2003-11.8.2005
szczurkowa_pani
Posty: 113
Rejestracja: śr wrz 28, 2005 9:05 pm

większa klatka

Post autor: szczurkowa_pani »

A jak sie łączy dwie klatki????? jeśli są z tych metalowych prętów??? jest sposób??
MOI CHŁOPCY: tuptuś-filipek (husky), Przecinek (kapturek) i RODZYNEK W MĘSKIM GRONIE: AMELKA :)
pani_rotten
Posty: 219
Rejestracja: czw sie 11, 2005 3:30 am

większa klatka

Post autor: pani_rotten »

jak sa drzwiczki na tej samej wysokosci, wymontowujesz je i stawiasz otworami do siebie i np skrecasz drutem :) albo robisz tunel z pcv
ukochany fredzio 24.7.2003-11.8.2005
Awatar użytkownika
Ayumi
Posty: 1105
Rejestracja: pt wrz 02, 2005 3:51 am

większa klatka

Post autor: Ayumi »

[quote="pani_rotten"]klatka to nie = kolejnym ogonkom[/quote]
ale ja właśnie jade w sobote po nowego ogonka... rodzice oczywiście nic nie wiedzą :drunken: cóż... miałam wziąć 2 ale biore jednego, wiec moje 2 klatki wystarcza na 2x2 szczury...

[ Dodano: Czw 13 Paź, 2005 ]
co nie znaczy, że zaprzestaję walk o zbudowanie jakiejś fajowej klatencji ;]

[ Dodano: Czw 13 Paź, 2005 ]
ale curcio, ja jestem za pomysłem pani_rotten, może warto orozmawiac spokojnie i wyjasnic, ze to tylko wieksza klatka a nie nowe szczurki...
ze mną: Mysh
20 aniołków po drugiej stronie tęczy: Mr Happy; Harry; Floyd; Ramzes; Mia; Baby; Lucy; Elsa vel Elly; Alex; Pandora vel Panda; Dolls; Zazu; D; Shanti; Salomea Nine vel Sally; Antehai vel Anti; Elmer vel Elmo; Salem; Oskar; Tigra [']
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

większa klatka

Post autor: sachma »

ja kupilam dwie klatki za swoje, jedzenie za swoje, szczury za swoje... i tylko o szczury byla klotnia, a na reszte powiedzieli "twoje pieniadze wyrzucone w bloto, nie nasze"

tak to jest jak ciocie cos wrzuca do koperty urodzinowej :lol:

w sumie ta po ta wielka klatke jechalam z tata... wytlumaczenie? "ta klatka jest za mala i musze wypuszczac szczura do pokoju zeby sie wylatal, tamta jest taka duza ze nie bede musiala go po pokoju puszczac" .... Bandyta mial 3 dniowy szlaban :wink:
a pozniej rodzice zapomnieli ze szczur mial nie biegac po pokoju :wink: wszystko da sie zalatwic sposobem :wink:
Obrazek
Korlis
Posty: 769
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 7:39 am

większa klatka

Post autor: Korlis »

To wytłumacz mamie że szczurkosiowi lepiej będzie w wiekszej klatce,że będzie sie wygodniej czuł :roll: Przeciez nawet taki mały szczurkoś może mieć dużo przestrzeni....
Ale odradzam ci kupowania klatki bez zgody mamy,bo sprawa może sie pogorszyć,wiesz albo sie myle,bo nieznam twojej mamy.Ale np. moejj kolezanki mama jest taka że była taka sama sprawa.Kupiła bez zgody mamy klatke,a stara oddała koleżance,No i taki fakt że jak mama przszła z pracy Paulina mósiała od razu pójść i odzyskać stara klateczke a nowa odzyskac,i nie było wybacz :roll: Wiec taki beznadzijny morał 8)
:P
igig
Posty: 516
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 11:31 am
Lokalizacja: Kraków

Re: większa klatka

Post autor: igig »

Wiem... Odświeżam temat, ale nie chciałam zakładać drugiego takiego samego tematu. Chciałam kupić nową klatkę dla szczurków (marzy mi się taka... http://www.zoohandel24h.pl/produkt-77-35 ), ale niestety moi rodzice się nie zgadzają a żeby kupić przez internet potrzebuje ich pomocy (nie mam konta w banku). Mam swoje pieniądze, ale główny argument to to że mam bardzo mały pokój i że większą klatke trudniej się sprząta...
Po za tym nie chce kupić klatki tylko po to żeby powiększyć przestrzeń życiową Harremu i Ronowi, ale chciałabym również przygarnąć nowego lub nowe szczurki...
Kraków i okolice!
Krakowski szczurzy piknik! KLIK!
17 Kwietnia
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: większa klatka

Post autor: Telimenka »

Jezeli nie masz konta to idz zrob przelew na poczcie :).
Kosztuje to 2,50 a przelew wykonuje po prostu pani za okienkiem ;)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”