[Klatka] dla 1 szczura

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: limba »

Jesli szczury mialy spiecia miedzy soba to lepiej zopatrz sie w drugi transporter.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Evka
Posty: 10
Rejestracja: wt lut 21, 2006 7:32 pm
Kontakt:

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: Evka »

Ja mam 3 szczury i maja klatke o wymiarach:
dł: 50cm
sze: 28cm
wy: 44cm i ma 2 pietra. Czy nie jest zamala??
Kocham Ela, Ale i Ule :)
ObrazekObrazek
primoz
Posty: 47
Rejestracja: śr lut 08, 2006 8:03 pm
Kontakt:

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: primoz »

ja mam dla 2 samiczek klatke 52x48x45 i starcza ale z 3 półkami każda o szerokości 1/3 klatki i jest spoko
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: Elly »

Evka - zdecydowanie za mała na 3 szczury - szerokosc powinna byc przynajmniej 35 cm jesli chodzi o wiecej niz 2 szczury. A wysokosc mysle ze tez moglaby byc większa :)
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
czukukkcza
Posty: 544
Rejestracja: czw sie 18, 2005 11:16 am

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: czukukkcza »

[quote="Evka"]dł: 50cm
sze: 28cm
wy: 44cm [/quote]

jest zdecydowanie za mała nawet dla jednego szczura..!
proponuję 'doczepienie' jej do jakiejś innej...może o podobnych wymiarach?albo doczepić dół[bez kuwety] do góry jakiejś króliczanej obciągniętej siatką ocynkowaną?b.dobrze się sprawdza ;)
Pabluś i Stachanek razem na Niebieskiej Łące...
Evka
Posty: 10
Rejestracja: wt lut 21, 2006 7:32 pm
Kontakt:

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: Evka »

czes dzieki za informacje :) ale narazie w tej klatce sa 2 szczury bo drugi jest chory i jest w osobnej. I te 2 szczury sa zadowolone z tej klatki. Ona na zywo wydaje sie owiele wiekrza (morze zle policzylam ) jest dosyc duza jka bedze mniala zdjecia to wam pokarze ;)
Kocham Ela, Ale i Ule :)
ObrazekObrazek
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: ESTI »

Evka, to pokaz foty i zmierz dokladnie. Bo wiesz - mala kaltka, zawsze pozostanie mala - bez wzgledu na to co Ci sie wydaje.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”