[Klatka] dla 1 szczura

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
victor-popeye
Posty: 10
Rejestracja: sob sty 24, 2004 6:35 pm

Klatka plis

Post autor: victor-popeye »

Słuchajcie meczy mnie obawa ze moj szczur ma za mała klatke bo mowia mi ze musi byc wieksza a ona ma wymiary długosc 59cm szer 36cm wys 50cm i jest ocynkowana napiscie mi bo mam obawy czy zmienaic czy nei ??
.::::::[Pe]::::::.[SzCzeCiN].
..::[Nr gg 2229112]::.
...::[509269997]::.........
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: krwiopij »

spokojnie, to jest calkiem spora klatka... i dla jednego szczurka na pewno wystarczy... tym bardziej, ze chyba wypuszczesz go czasami na spacerki, prawda? :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Abigael_Freythr

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: Abigael_Freythr »

ja też uważam, że jest całkiem spora, bylyby nie była pusta. pięterka, schodki, drabinki, hamaczki, patyczki, gałganki itp. zapewnią przecież szczurowi więcej przyjemności, niż nawet 10m kwadratowych pustej przestrzeni :)
Awatar użytkownika
Angua
Posty: 513
Rejestracja: śr sie 20, 2003 9:17 pm
Lokalizacja: Poznań

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: Angua »

to jest NAPRAWDĘ niezła klatka :wink: moje szczurzyce mają dwie złaczone klatki 45x35x50 więc w sumie na jednego ogona przypada ciutkę mniej metrażu niż u Ciebie. Abigail Freythr ma rację - wazniejsze od rozmiaru jest ciekawe wyposażenie klatki. Tylko żeby wsród tych drabinek, sznurków, patyczków itp znalazło sie jeszcze miejsce na szczura... :wink:
Niektóre opowieści się kończą, ale inne stare historie wciąż trwają. - T. Pratchett
Z nami: Charlie
Odeszły: Miłka +++ Cykoria +++ Jeżu +++ Smużka +++ Spłoszka +++ Strzyga +++ Bezik +++ Chrupek +++ Pippi +++ Bravo
Panterka
Posty: 12
Rejestracja: sob mar 13, 2004 9:26 pm

Czy cz?ste mycie skraca ?ycie ... klatki ?

Post autor: Panterka »

Będę miec szczurka i chciałam sie jak najlepiej przygotowac na jego przyjecie. Postanowilam mu zrobic klatke z szafki, materialy mam i mam pytanie czy dla jednego szczurka klatka o wymiarach wys. 60cm szer. 50cm i dlugosc 60 cm nie bedzie za mala. Takjże nie mam pojecia jak myc klatke drewniana , wprawdzie z kuwetka ale np jak pieterka ?

Pozdrawiam P :)
"Let's make it all for one and all for RATS ! "
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: myszka »

po pierwsze to..hm..jak by to powiedzieć..klatka z drewna...a tym bardziej kuweta z tego materiału nie jest zbyt dobra...szczuras może ja przegryźć a nawet jeśli tego nie zrobi to kuweta zamoknie od odchodó inie będzie zbyt miło pachniec :wink: ale co do wymiarów to chyba ok :wink: ale radze ci zmienic koncepcje :D
Panterka
Posty: 12
Rejestracja: sob mar 13, 2004 9:26 pm

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: Panterka »

Kuwetka oczywiscie z innego materialu niz drewno. Ale drewno ja bytm chyba pokryla takim lakierem o jakim tu juz byla na forum mowa. Naprawde lepiej nie robic z szafki ?
"Let's make it all for one and all for RATS ! "
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: myszka »

nie..nie o to chodzi..jeśli polakierujesz to chyba ok :d mi tylko o drewno chodziło :wink:
klakier

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: klakier »

co do rozmiarów to poszukaj znajdziesz wszysko!!! moim zdaniem jest ok!! półeczki robione z desek polakierowane kilkukrotnie lakierem (koniecznie wodnym) można myć, nie nasiąkają ani wodą ani szczurzym "zapachem" (to też wyczytałem na tym forum) co do mycia ścian to zależy z czego jest zrobiona szafka jeśli z deseczek to malujemy tym samym lakierem co pięterka i wszystko ok!! ale nie wiem jak jest z szawkami z płyt wiórowych (paździeżowych czy jakoś tak to sie zwie)( i nie wiem czy sie nadają (tu chodzi mi o klej używany do spojenia wiórków w płycie, okleine i utrzymanie czystości)

dokładniej co do rozmiarów poczytaj tutaj http://szczury.org/viewtopic.php?t=1727
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: lajla »

wymiary masz bardzo dobre :)
i nawet dla 2 szczurkow nawet mozesz sobie tyle kupic :)
moje szczurymja drewnian kalteczke tzn czy ciany a drzwi sa z siatki mzoesz ja zaobaczy "mojakaltka-blee" i nic nie jets pogryzione:))
KIRA ÂŁOBUZ

CZY WYSTARCZY????????????????????

Post autor: KIRA ÂŁOBUZ »

Mam taką klatke szer.25 dług.35 wys.50 czy wystarczy mi na dwie samiczki ?Klatka ma 3 piętra a jesli nie to czy chociarz na 1??????????????
pmuch
Posty: 97
Rejestracja: czw lut 19, 2004 11:42 am

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: pmuch »

Historia prawdziwa, troszkę OT:
Jak kupowałem swojego szczura pierwszego sprzedawca chciał mi sprzedać taką klatkę o jakiej piszesz, ale z jedną półeczką.
Na moje przerażenie, że za mała, szczur urośnie, usłyszałem, że jak nie będę mu dawał jeść warzyw tylko ziarenka to będzie malutki i będzie OK.

Wydaje mi się że klatka może być trochę przyciasna, może mógłbyś dokupić drugą i postawić po zdjęciu kuwety jedną na drugiej?
Pozdrawiam
Paweł (z Petrą, Ginger, Agusią- niestety w pamięci :-(, i Darią)
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: oliwi@ »

jak na moj gust to za mało :(
jeżeli chcesz mieć 2 szczuraski to lepiej pozbieraj kasy na duża klatke :)
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: myszka »

Mnie także wydaje sie że zdeka przymała :( ale napewno uzbierasz kasę na większą :wink: Powodzenia :)
Ps: jakbyś nie znał wymiarów to w pogaduchach albo gdzieś tu jest taki temat..mój :D i tam pisze...ja mam 3 szczury w klatce o wymiarach :
60x40cm. i wysoka na 50cm :D cyba wystarczy :wink:
klakier

[Klatka] dla 1 szczura

Post autor: klakier »

mało jak na szczura (chyba żeby miała slużyć tylko jako WC, nocleg i stołówke ale cały czas byłaby otwarta ale to nie taka prosta sprawa bo za cene zabezpieczenia kabli, kwiatków itd spokojnie kupisz większą klatkę :D !!)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”