[Klatka] - Zbyt duze odstepy miedzy pretami

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Asiulka
Posty: 133
Rejestracja: czw maja 04, 2006 12:54 pm
Kontakt:

[Klatka] - Zbyt duze odstepy miedzy pretami

Post autor: Asiulka »

No szczurki to dwie samiczki. Jedna jest dość mała więc napewnoby się przecisnęła. Jak powiedziałam tacie o obwinięciu klatki drucikiem to mnie wyśmiał :? :lol: Więc musze iść poszukać po sklepach, może akurat coś fajnego znajdę.
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Klatka] - Zbyt duze odstepy miedzy pretami

Post autor: ESTI »

Dlaczego wysmial?
Przeciez mozna to zrobic przekladajac na przemian drut przez prety - poziomo, ale nie wiem jak to jest w praktyce, bo sama nie robilam. ;)
Powodzenia

Aha, na allegro trafiaja sie za te cene fajniejsze klatki. 8)

edit:
http://www.allegro.pl/item117190569_kla ... wosc_.html
http://www.allegro.pl/item117278772_kla ... elka_.html
Obrazek
Blue
Posty: 96
Rejestracja: sob lip 22, 2006 12:37 pm

[Klatka] - Zbyt duze odstepy miedzy pretami

Post autor: Blue »

hej!!!
przekladanie drutów sie nie sprawdza- próbowalam... obwiniecie siatka na metry jest faktycznie dobre, jedna z klatek "kwarantanna" mam taka, bo mi sie dorosle bydlaki spoko przeciskaly, a drut przymocowany na "plastiki do zciskania kabli np. OBI" jest fajny i dobry... nawet na bejbiki :D
polecam ;)
Asiulka
Posty: 133
Rejestracja: czw maja 04, 2006 12:54 pm
Kontakt:

[Klatka] - Zbyt duze odstepy miedzy pretami

Post autor: Asiulka »

Dzięki Esti za linki. Chyba zdecyduję się na tą pierwszą, ale jeszcze poczekam, może bedzie coś fajnego :). Ta druga jest "tylko" na 3 szczurki, a ja myślę tak bardziej przyszłościowo ;).
Elbereth
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 4:13 pm

[Klatka] - Zbyt duze odstepy miedzy pretami

Post autor: Elbereth »

[quote="Blue"]przekladanie drutów sie nie sprawdza- próbowalam... [/quote]
ja też sprawdzałam (z braku drutu tylko na części klatki) i się udało. Kora przestała na jakiś czas wyłazić między prętami, aż odkryła, że nad drzwiczkami nie ma tego drutu. Teraz dziewczyny mają nową klatkę, ale tą starą mimo wszystko owinę drutem i będzie zapasowa 8) .

Jeśli owija się klatkę drutem, to trzeba uważać na ostre końce. Jeśli będą w zasięgu szczura, to może sobie zrobić krzywdę :cry: .
Szczury są okropne. Uciekają, włażą w miejsca, z których nie można ich wydostać, gryzą swojego właściciela i jego rzeczy, grzebią w doniczkach i wspinają się na rośliny w nich rosnące, załatwiają się gdzie popadnie, urządzają sobie spiżarnię w moim łóżku i w ogóle są paskudne. Ale mimo wszystko mam już osiem i chcę dziewiątego 8) (szczerość wobec siebie ponad wszystko. GMR jest nieuleczalne i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości 8) ).
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Klatka] - Zbyt duze odstepy miedzy pretami

Post autor: ESTI »

[quote="Elbereth"]Jeśli owija się klatkę drutem, to trzeba uważać na ostre końce. Jeśli będą w zasięgu szczura, to może sobie zrobić krzywdę[/quote]
Koncowki druta trzeba odpowiednie zawinac, aby ostre nie wystawalo - to nie takie trudne. ;)
Obrazek
kruczyslaw
Posty: 30
Rejestracja: wt sie 29, 2006 12:59 pm

[Klatka] - Zbyt duze odstepy miedzy pretami

Post autor: kruczyslaw »

ile wy płaciliscie za siadke do obicia klatki ?? pytam z ciekaowsci i dla porownania cen bowydaje mi sie ze bede musial obic swoja klatke
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Klatka] - Zbyt duze odstepy miedzy pretami

Post autor: olgapsiara »

( Kaszle... ) Ale kurzu!!!
Ale potrzebny mi temat.... więc :
Zamierzam kupić klatkę Perfect, ale ma oba odstępy 2.5 cm , a ja mam samice :-\
Komuś się może nie przeciskaly ?
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”