[Klatka] - klatka po papugach dla szczurka

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

[Klatka] - klatka po papugach dla szczurka

Post autor: Fam »

wiecie co, zabralam sie ze znajomymi i jednak kupilam tą klatke i o dziwo obie (z Karolą) jestesmy zadowolone. klatka ma poprzeczki na prętach co 1515118 cm (zalezy na jakiej wys.) i karolcia nauczyla sie po tym wspinac juz drugiego dnia, wymiary dokladne to 62x41x76 więc 3 szczurki sie mieszcza, pozatym gladka kuweta bez zakrzywien za ktore mala moze zeby zaczepic ni i bardzo duza dzwiczki (nawet wieksze niz w szynszylowkach)m i otwietany na boki sufit, wszystko ulatwie sprzatanie i urządzanie, klatka jest juz zagospodarowana ma sporo pięterek duzy chamak ( nowy pomysl- zrobilam narozny z kaptura od bluzy) i liny do wspinaczki, za tydzien bedziemy podcinac dzewka w sadzie to moze i konar z jablonki dojdzie... a i calosc jest skladana (skrecana na srobeczki, dzieki czemu zmiescila sie w aucie i nie wybulilam nic za transport) moze wkrotce przesla zdiecia
za tęczowym mostem: Karolcia
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

[Klatka] - klatka po papugach dla szczurka

Post autor: Livonia »

fam mi sie wydaje (wyobraznia) ze klatka jest super:) naprawde...moze jak tez potne stara bluze bo ona lubi kapturysesesesese :twisted: brawo za pomyslowos:C)
Cathycash
Posty: 308
Rejestracja: pt paź 15, 2004 6:35 pm

[Klatka] - klatka po papugach dla szczurka

Post autor: Cathycash »

pionowe pręty bardzo nie przeszkadzają ogonkom, zawsze można powiesić liczne cznurki, drabinki itp :wink:
żegnam szanowne towarzystwo
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

[Klatka] - klatka po papugach dla szczurka

Post autor: Fam »

moja ma wlasnie nowa siatke do wspinaczki i nowa zabawe wszucilam jej kulki z papieru do klatki supar sie bawi, a jak sie znudzi to zanosi do kaptura i rozgryza na miękkie wiórki
za tęczowym mostem: Karolcia
AnNi
Posty: 22
Rejestracja: śr sty 04, 2006 3:27 pm
Kontakt:

[Klatka] - klatka po papugach dla szczurka

Post autor: AnNi »

Hey! Mam takie pytanko: kiedys mialam papuzki faliste wiec czy ona by sie nadawala dla szczurkow? PS Jest wysooka i to nawet chyba bardzo wysoka :P Moglaby byc taka klatka dla 1 lub 2 szczurow? :? :?:
Ostatnio zmieniony pn lut 13, 2006 6:36 pm przez AnNi, łącznie zmieniany 1 raz.
Za tydz. -SZCZURcia

Wreszcie sie doczekałam!
>
{[..]}
}{
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

[Klatka] - klatka po papugach dla szczurka

Post autor: Dona »

Jeśli wymiary są wystarczające, to nie ma żadnych przeszkód. TU Masz kalkulator, możesz przeliczyć. Ewentualnie wrzuć fotki to sami ocenimy. Oczywiście musiałabyś sama dorobić różne półeczki, hamaki, itp. a samą klatkę porządnie wyszorować, to chyba jasne... ;)
mataforgana
Posty: 1399
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 7:10 am

[Klatka] - klatka po papugach dla szczurka

Post autor: mataforgana »

no, pewnie, że jeśli tylko wystarczająco duża, to żaden problem - szczurzyce mojej siostry mieszkają w takiej klatencji po papugach, to, że jest pusta w środku, bez półek itp. to akurat plus - bo możesz sama dowolnie ją zagospodarować bez przeszkód :)
BEZSZCZURZEWIE
['] Agrafka,Iskierka,Milva,Ryjek,Nitka,sunia Iskra,Zu,Bea,Arsen,Nan,Nezumi,Eskel&Askaro,Aslan&Amber,Nike,Sepia,
Ryu,Risa,Don,Ori,Diego,Gringo,Effe,Jamajka,Saskia,Imbir,Firmin,Cynamon,Paddy,Karmel,Phoenix,Geralt,Anemon
AnNi
Posty: 22
Rejestracja: śr sty 04, 2006 3:27 pm
Kontakt:

[Klatka] - klatka po papugach dla szczurka

Post autor: AnNi »

No tak spox ,ale dzisiaj bylam ją zobaczyc...Klatka byla po 7 papugach (jak by co) Jest ogromniasta ...pomisciloby sie tam chyba z 10 szczurkow,moglabym zalozyc hodowle :P ,mama powiedziala ze ta klatka jestza duza i gdzie ja bym miala trzymac?
eh...:/
Za tydz. -SZCZURcia

Wreszcie sie doczekałam!
>
{[..]}
}{
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

[Klatka] - klatka po papugach dla szczurka

Post autor: sachma »

a jakie ma wymiary?
Obrazek
AnNi
Posty: 22
Rejestracja: śr sty 04, 2006 3:27 pm
Kontakt:

[Klatka] - klatka po papugach dla szczurka

Post autor: AnNi »

Jest wielka...nadawala by sie tylko ze niemam gdzie jej 3mac..:( :roll:
Za tydz. -SZCZURcia

Wreszcie sie doczekałam!
>
{[..]}
}{
LiNkA
Posty: 172
Rejestracja: pt sty 06, 2006 4:21 pm
Kontakt:

[Klatka] - klatka po papugach dla szczurka

Post autor: LiNkA »

a gdzie wczesniej ja trzymałas jak miałas ptaki ?
Moja:
Pipi ur.17.12.05r. a ze mną od 17 stycznia :)
Mojej siostry:
Pixi ur. ok 11.12.05r. z nami od 28.01.06r :)
AnNi
Posty: 22
Rejestracja: śr sty 04, 2006 3:27 pm
Kontakt:

[Klatka] - klatka po papugach dla szczurka

Post autor: AnNi »

3malam ja na przedpokoju na szafce,ale teraz nie ma juz tej szafki a przedpokoj zawalaony..:/
Za tydz. -SZCZURcia

Wreszcie sie doczekałam!
>
{[..]}
}{
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”