[Klatka] - klatka po papugach dla szczurka

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Adellon
Posty: 27
Rejestracja: pn mar 15, 2004 3:31 pm

Klatka dla ptaków (o kurcze to forum o szczurach) ;-)

Post autor: Adellon »

No więc witam po mojej długiej nieobecności, jak na razie mój podpis mówi wszystko ... :?
Mam takie pytanko kupując klatkę dla ptaków chciałbym dorobić do niej półki aby szczuras miał zabawę tylko nie wiem jak to do klatki dla ptaków dorobić, gdzie znależź zamówić taką półę i wreszczie -- jak zamocować?

Proszę pomożcie ... :-)
Na szczura przygotowania trwają! ;-)
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

[Klatka] - klatka po papugach dla szczurka

Post autor: Beeata »

moge ewentualnie zrobic zdjecia i ci wyslac jak ja to zrobilam u siebie .
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

[Klatka] - klatka po papugach dla szczurka

Post autor: lajla »

no wiec... najprotsza poleczka jest poprostu deseczka w ktora mozesz wbic 4 gwozdie i zgiac (one beda haczykami) nimi zachaczysz o prety... :)
Adellon
Posty: 27
Rejestracja: pn mar 15, 2004 3:31 pm

[Klatka] - klatka po papugach dla szczurka

Post autor: Adellon »

Beeata -- no to proszę Cię przyślij mi zdjęcia i ewentualnia prosiłbym z jakimś opisem :)
Na szczura przygotowania trwają! ;-)
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

[Klatka] - klatka po papugach dla szczurka

Post autor: roenna »

ja popieram lajle :)
do deseczki wbij gwózdki, zakrzyw i przymocuj do reszty klatki :)
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

[Klatka] - klatka po papugach dla szczurka

Post autor: Beeata »

to wlasciwie jest pietro cale bo tak sobie wymyslilam . Nie wiem czy uda mi sie wkleic tu fotke,bo nie mam iskry bozej do tego;)))
Obrazek
Zaczepy kupilam w sklepie z narzedziami i roznymi duperelkami metalowymi.Przykreca sie je srobkami . Musza troche wystawac poza deske zeby zahaczyc sie o prety. Jesli to maja byc male polki to faktycznie mozesz zrobic to tak jak radza dziewczyny .
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

klatka po nimfie - czy si? nadaje

Post autor: Fam »

moge kupic od znajomego klatke po nimfie taka 60x43x74

ale...
szczeble są pionowe co 1,8 mm. nie ma glupich otworow na miseczki ani bezsensownej szuflady pod ktora podsiaka szczurzy mocz, ale obawiam sie ze jak kupie malucha to trzeba bedzie jakos klatke zabespieczyc, co myslicie, lepiej kupic a potem potuningowac czy kupic cos innego

on za klatke chce 45zl. ale musze pojechac do niego a to jeszcze +10 do 15zl
za tęczowym mostem: Karolcia
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Klatka] - klatka po papugach dla szczurka

Post autor: ESTI »

Ja bym nie kupowała, poszukaj innej klateczki. Ta moim zdaniem się nie nadaje. :roll:
Obrazek
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

[Klatka] - klatka po papugach dla szczurka

Post autor: Fam »

ja juz poszukala, ale nie moge wydac 200zł, jestem ograniczona do jakis 60zł, a za to nic duzego nie kupie, pozatym klateczka jest prawie nieuzywana (papuga zginela w wypadku po 2tygodniach)
za tęczowym mostem: Karolcia
Meggy
Posty: 803
Rejestracja: śr paź 13, 2004 9:16 pm
Kontakt:

[Klatka] - klatka po papugach dla szczurka

Post autor: Meggy »

no i co z tego, że nieużywana - pionowe pręciki dla szczura to nonsens, nie ma się po czym wspinać i klatka traci wiele ze swojego uroku. Poszukaj w ogłoszeniach w lokalnej prasie, albo na allegro, tam zawsze coś jest.
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

[Klatka] - klatka po papugach dla szczurka

Post autor: Fam »

ja sie wstrzymam, na allegro widzialam podobna tylko z szuflada i plytkim spodem, nic odpowiedniego w niskiej cenie nie ma,
w prasia juz szukalam i nic, ale jeszcze kupe lokalna gazete, wychodzi chyba dzisaj, a w niedziele moze wybiore sie na gielde, jak nie to wezme tą i porzadnie urządze,
(mieszkam na zadupiu wiec mam dostęp do cyrkularki, wycinarki do otworów itd, moj chlopak urzadzi malej raj i nawet nie zauwazy ze ma pionowe prety.)
moja szczurka nie bedzie sie dluzej cisla w klitce 45*35*25 i to pozyczonej, jak cos to kupie je pozniej naowa i sprzedam tą, to zaden problem sprzedac klatke na allegro. zobaczymy, napisze co kupilam po weekendzie
za tęczowym mostem: Karolcia
Awatar użytkownika
sachma
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lip 11, 2004 2:11 pm
Lokalizacja: TriCity
Kontakt:

[Klatka] - klatka po papugach dla szczurka

Post autor: sachma »

powodzenia w tworzeniu nowej klatki :wink:

mysle ze jak wlozysz w nia wiele pracy to szczurek bedzie mial dobrze :)
Obrazek
Dixi
Posty: 1171
Rejestracja: wt lis 16, 2004 4:24 pm

[Klatka] - klatka po papugach dla szczurka

Post autor: Dixi »

No powinna mieć większą klatkę i dobrze urządzoną, ale....nie musi być to nie wiem jak duże lokum, szczególnie, że większe klatki sporo kosztują :(
Wiesz, pośpiech jest złym doradcą i co nagle to po diabl.....te kilka dni szczurka nie zbawi, a Tobie pozwoli na podjęcie najbardziej korzystnej decyzji co do zakupu nowej klatki.
Pozdrawiam,
Aguśka
Mimysia
Posty: 373
Rejestracja: czw mar 31, 2005 1:52 pm

[Klatka] - klatka po papugach dla szczurka

Post autor: Mimysia »

Wejdź na http://www.animalia.pl ,tam zawsze są dobre klatki,niestety trochę drogie.
This is the night
this a beautyfull night
and we call Bella Notte.

Miłość to coś co jest zawsze ale nie wszędzie.Taki przyjaciel, co się można zkichać wysyłając zaproszenia, bo nigdy nie przychodzi.
I tak się tydzień później wprosi ;)
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

[Klatka] - klatka po papugach dla szczurka

Post autor: Fam »

zobaczymy co bedzie w niedziele na gieldzie, moze akurat cos sie znajdzie... dobrze by bylo, bo mam na oku kolezanke dla karoli, ale jeszcze musi podrosnac zeby mozna bylo ją wziąść
za tęczowym mostem: Karolcia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”