[Klatka] - klatka dla malucha

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

[Klatka] - klatka dla malucha

Post autor: Ewqa »

[quote="migurushii"]klatka dla młodych szczurków [/quote]

Poszukaj bardzo dużej klatki dla chomika. Tzn.klatki chomicze zwykle sa za małe dla szczurków, ale za to mają dobre odstępy pomiedzy kratkami, więc albo 2 chomicze zestawione ze sobą, albo ogromna chomicza klatka np. Teddy Gigant II.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
migurushii
Posty: 36
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:17 pm
Kontakt:

[Klatka] - klatka dla malucha

Post autor: migurushii »

a moża być klatka chomicza wystarczająco duża na jednego dorosłego szczura, aby wsadzić tam dwa małe? (posiadam takową więc jeśli tak to nie ma problema tylko trza będzie choma wyeksmitować do jego starej klatki ^^)

no i dalej nie wiem ile szczur ma miechów aby być wystarczająco duży by się nie przecisnąć



P.S Vella byłam tylko ciekawa ^^
Obrazek
Sawaranu kami-ni tatari nashi.
Tobi, Zetsu, Franka, Fruzia i Parnik pozdrawiają ^^
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

[Klatka] - klatka dla malucha

Post autor: Ewqa »

Chyba na jakiś czas tak. Na pewno ta o której napisałam (Teddy Gigant II) wystarcza na 2 samiczki lub 1 samca.

A co masz zamiar zrobic z chomikiem po "wyeksmitowaniu" ?????
Ostatnio zmieniony śr gru 20, 2006 8:35 pm przez Ewqa, łącznie zmieniany 1 raz.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
migurushii
Posty: 36
Rejestracja: pt gru 15, 2006 4:17 pm
Kontakt:

[Klatka] - klatka dla malucha

Post autor: migurushii »

Hum... tamta klatka ma wymiary 58/30/50 (szer/głęb/wys) czyli wg. Kalkulatora na jednego dorosłego szczura . Oczywiście mogę im kupić osobną klatkę, ale skoro już posiadam wystarczającą to chcę oszczędzić na większą kiedy będą dorosłe.

A co do chomci, to napisałam już wcześniej, że mam dwie klatki dla chomika, teraz mieszka w dej dużej a druga jest troszkę mniejsza więc pójdzie do mniejszej na czas dorastania chłopców. (mniejsza ma wymiary (45/30/45), czyli dla choma który ma dużo ruchu - cacy )
Spoko nie należę do tych którym jak się "zabawka" znudzi to wyrzucają ;) , tym bardziej że Frani bym za nic nikomu nie oddała ^^
Ostatnio zmieniony śr gru 20, 2006 9:04 pm przez migurushii, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Sawaranu kami-ni tatari nashi.
Tobi, Zetsu, Franka, Fruzia i Parnik pozdrawiają ^^
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”