ZDJECIA klatek

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Lwica
Posty: 19
Rejestracja: ndz maja 16, 2010 11:01 am
Lokalizacja: Kraków

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Lwica »

Cześć,

Przesyłam zdjecia mojej klatki, może nie jest to full szczur wypas ale moim dziewuchom się chyba podoba. Szczególnie upodobały sobie odkryty ostatnio ( chociaż wisi już tydzień ) hamak ;D .

http://img94.imageshack.us/g/img0089p.jpg/
____________________________________
Ze mną: Kropka i Kreska
Za TM: Kłopotek, Szajba i Bajzel
[*][/color][/size]
Awatar użytkownika
Olcia5550
Posty: 127
Rejestracja: pn kwie 19, 2010 9:03 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Olcia5550 »

Właśnie robie przemeblowanie klatki moich zwierzaków jak skończe to wkleje zdjęcia
2 myszory pysia i Misia oraz Fender
Awatar użytkownika
bubu
Posty: 838
Rejestracja: śr lis 25, 2009 6:07 pm
Lokalizacja: Libiąż

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: bubu »

Lwica,ja bym jeszcze dodała coś na dół. Góra jest ok,fajnie zagospodarowana. Ale na dole jest trochę pusto. Możesz dodać jakiś koszyczek,hamaczek,norkę.. ;)
Cester
Posty: 12
Rejestracja: sob cze 05, 2010 9:35 am

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Cester »

Jak tak teraz patrzę to wiem czemu mój szczur się nudzi, mam go od wczoraj i widzę że jest strasznie mało aktywny, specjalnie obudziłem się w nocy, patrze a on śpi! Za swoją klatkę zapłaciłem 120 zł, jest dość dużą, ale niska, (chyba ją zwrócę) ma ok. 2400 cm2 spodu i ok. 40 cm wysokości, do tego siatkowaną ma tylko górę, więc Fredzio nie może łazić po klatce ;/
Co mi radzicie zrobić, wymienić jak się uda czy coś z tą zrobić? Zamieszczę zdjęcie jak tylko odnajdę kabel od telefonu :)
Mój szczurek : Fredrik vel. Fredzio :D
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: alken »

Twój szczur nudzi się przede wszystkim z braku towarzystwa drugiego szczura. Koniecznie musi mieć kompana tej samej płci.

A klatka pewnie nie jest zbyt odpowiednia. Jak możesz zwrócić to wymień a jak nie to sprzedaj. Na pewno jest za niska. A co masz na myśli pisząc ze osiatkowana jest od góry? to akwarium?
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: zuzka-buzka »

Alken, pewnie chodzi tu o "dunowatą", czyli, że ma całe boki i dół z plastiku, a tylko na górze siatkę...
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Blanny »

Toż to loch, a nie klatka. :P
Właśnie przyszła mi nowa klata, zabieram się wieczorem za docinanie nowych pleksowych półek i dokończneie reszty rzeczy.. Potem wrzucę może zdjęcie. :)

Lwica, Twoja klatka jest bardzo ładnie urządzona.. Choć moi chłopcy chyba zwyczajnie by się tam nie zmieścili. ;D (W sensie, że po prostu są gigantyczni. XD)
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: klimejszyn »

to i ja zaprezentuję nasze klatki :D
chłopców :
Obrazek
dziewczyn :
Obrazek
a tu obie w ostatecznym miejscu :
Obrazek
trzeba było trochę się namęczyć z komodą żeby klatki wstawić, teraz jeszcze musimy przewiesić lustro żeby było znowu równo z komodą i będzie elegancko :D
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
kot
Posty: 40
Rejestracja: sob kwie 24, 2010 10:26 pm

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: kot »

klimejszyn a jakie wymiary ma ta klatka chłopców? Wygląda na sporą ;D To od Pyko allegro? Jesteś zadowolona z ocynku? Bo ja czytałam opinie że śmierdzi i ciemnieje a niestety większość klatek jest właśnie ocynkowana :(
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: klimejszyn »

100x50x80, prawdopodobnie od Pyko, bo to ten model, ale ja kupiłam używaną.
ocynk nie taki zły. raz na jakiś czas szoruję cifem przed domem i jest w porządku. wiadomo, że ciemnieje, ale przecież od wygląda ważniejsza jest wygoda ogonów, nie ? O0
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Blanny »

Wow, klimejszyn, to wygląda jak prawdziwy szczurzy raj! Super!
Mi przyszła dzisiaj właśnie ta wielka od Pyko z Allegro. Jest super wielka. :) Na dzień dzisiejszy, po złożeniu i włożeniu ich rzeczy, wygląda tak:
http://img696.imageshack.us/img696/8637/img126tr.jpg
http://img709.imageshack.us/img709/6558/img127i.jpg
Wcześniej miałam tą mniejszą tej samej wersji/marki i była naprawdę niezła.. No, ale chłopcy porośli wielcy, to postanowiłam sprawić im wiekszą willę. O0

Przepraszam za fatalną jakość fotek..
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Awatar użytkownika
Olcia5550
Posty: 127
Rejestracja: pn kwie 19, 2010 9:03 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Olcia5550 »

Zastanawiałam sie nad tą klatką. Mam prośbę podasz wymiary :)
2 myszory pysia i Misia oraz Fender
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Blanny »

Olcia, o moją klatkę chodzi? :)
Jeśli tak to wymiary to (kopiuje z informacji o klatce na stronie):
ROZMIAR:
DŁUGOŚĆ 80 CM
SZEROKOŚĆ 48,5 CM
WYSOKOŚĆ 100 CM

WYSOKOŚĆ KUWETY 17 CM
OTWÓR GÓRNY 47CMX47 CM
OTWÓR Z PRZODU 18.5CMX18.5 CM
ODSTĘP MIĘDZY DRUTAMI 1.8 CM

Nie polecam dla bardzo młodych szczurków, odstępy są spore. :) (Moim ledwo nos wystaje co prawda, ale pamiętam, że gdy je adoptowałam, były takich rozmiarów, że spokojnie by się przecisnęły.
W ramach ciekawostki, tak była zapakowana: http://img716.imageshack.us/img716/4460/img125a.jpg
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: IHime »

Wywaliłam dzisiaj dwa stare hamaczki, które dziewuchy zdążyły doszczętnie zgryźć. Dostały nowy zestaw: hamaczek z norką i bez, tunel z norką, szmaciany domek. Wysprzątałam klatkę, potem musiałam umyć podłogę na całej trasie pokój-łazienka, czyli tam, gdzie nosiłam elementy do mycia, a na koniec musiałam wyszorować siebie. Padam na pyszczek, ale jestem z siebie niesamowicie dumna.
ObrazekObrazek
Dzieciaki okropnie mi przeszkadzały w tej rewolucji. Gadziunia wtykała wszędzie nosek, a Morelka, która zwykle chowa się na najlżejszy szmer, dzisiaj musiała koniecznie być blisko i wszystko badać osobiście. Ciągle musiałam uważać, żeby którejś nie przycisnąć albo nie nadepnąć. Na razie nie odkryły jeszcze wejścia do nowego domku, uznają, że do łażenia nadaje się tylko dach. :D Labisie czują się chyba troszkę nieswojo po tylu zmianach. Mam nadzieję, że za jakiś czas jednak docenią. ;D
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: ZDJECIA klatek

Post autor: Tili »

http://img16.imageshack.us/i/dsc00051qc.jpg/ klatka jest nadal w budowie, dojda tunele i hamak, a w przyszlosci stanie na niej druga klatka 8)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Klatki”