[Ściółka] Chipsi Ultra

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: Chipsi Ultra

Post autor: Filipw »

Matko! Dlaczego wycofali ściółki z zoopluska... z niego jestem bardziej zadowolony niż z planety zoo...
Ogon czy to prawda, że jest miękka w dotyku?
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Chipsi Ultra

Post autor: ogonowa »

Eee, nie :D. Jak dla mnie jest twarda, po prostu taka jak granulat, chociaż może jak się wczujesz to tak delikatnie. Jak się taką kuleczkę przełamie na pół to czuć jakby się rozrywało jakieś włókna :P.
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: Chipsi Ultra

Post autor: ogonowa »

Kurcze, złączyć proszę.

Pin, jak położyłam suche kuleczki, obok zalanych wodą - te zalane były wyraźnie napęczniałe i takie.. rozlatujące się strasznie. W klatce wygląda to w ten sposób, że to nasiąka i jest sobie po prostu taka mokra kupeczka ściółki. Nie zauważyłam, żeby się od sików rozpadało, ale trochę się kruszy, ale zdecydowanie mniej, niż zwykłe drewniane żwirki, z tego to dopiero było prochu.
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: Chipsi Ultra

Post autor: merch »

ostrzegam przed sciolkami mineralnymi, one mniej lub bardziej pyla , a pyly zle wplywaja na uklad oddechowy .

Koty sie tam tylk zalatwiaja szczurki potrafia w sciolce nawet spac ! odradzam
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółki”