[Ściółki z Allegro] Kantorex Vs. Norka Cat's

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Pawwwle
Posty: 140
Rejestracja: pn cze 22, 2009 9:26 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Ściółki z Allegro] Kantorex Vs. Norka Cat's

Post autor: Pawwwle »

Ciekawe czy ten żwirek Norka Cat's ze sklepów zoologicznych, to ten sam co jest na Allegro. Ten z Allegro jest pakowany w torby dwudziestolitrowe bez żadnych nadruków, więc na próżno szukać jakichś informacji o producencie. Pozostaje wierzyć na słowo sprzedawcy, że to Norka Cat's. Na dłuższą metę to i tak nie ma to żadnego znaczenia, bo wszyscy producenci robią ściółki z odpadów tartacznych, więc pozostaje skupić się na jakości finalnego produktu i cenie.
Awatar użytkownika
mietła
Posty: 330
Rejestracja: śr sie 18, 2010 11:52 am
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: [Ściółki z Allegro] Kantorex Vs. Norka Cat's

Post autor: mietła »

Ten na allegro jak się zjedzie niżej jest pokazany taki pomarańczowy (chyba) woreczek jak ten w sklepach zoologicznych.
Po Hiltonie o którym pisałam wcześniej będę testować Benka naturalnego(pomarańczowe opak,nie wiem tylko czy te drobne granulki nie zaszkodzą ogoniastym,bo one zawsze próbują nowości) i zamówię Norka wtedy.
Moje "szczochy" kochane:
[*]Mysza,Mućka,Czarnula :(
Awatar użytkownika
Pawwwle
Posty: 140
Rejestracja: pn cze 22, 2009 9:26 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Ściółki z Allegro] Kantorex Vs. Norka Cat's

Post autor: Pawwwle »

Ja otrzymałem Kantorex pakowany w torby białe, bez żadnych nadruków. Natomiast Norkę otrzymałem też bez nadruków, ale w torbach przezroczystych. Tak więc nie wiem, czy w ogóle jest to żwirek deklarowanych firm skoro nie ma sposobu, by sprawdzić producenta.

Gdy wypróbujecie jakieś nowe żwirki, to napiszcie kilka zdań, bo ciekaw jestem Waszych opinii. Ja znalazłem chyba coś optymalnego dla siebie - Norkę Cat's, bo jest tania, dobrej jakości, bardzo chłonna i nie śmieci tak, jak Kantorex.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółki”