Chipsi czy Tier Wohl ? Fotka na zooplus

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
waniowyy
Posty: 83
Rejestracja: sob gru 18, 2010 3:21 pm

Chipsi czy Tier Wohl ? Fotka na zooplus

Post autor: waniowyy »

Chcę zamówić na sprobowania chipsi classic albo citrus nie wiem którą .Zamawaiam na zooplusie tylko że w zdjęciach użytkowników są zdjęcia jakiegoś Tier Wohl Czy to jest chipsi tylko że w większym
Moje szczurki <:3)~ Yumi agouti Mia biało czarny kapturek

Sory za błędy jestem dyslektykiem.
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: Chipsi

Post autor: klimejszyn »

przestań ciągle zakładać nowe tematy, bo robi się niepotrzebny bałagan.
wszystko jest na forum, wystarczy poświęcić chwilkę i przejrzeć tematy, a nie czekać aż ktoś to za nas zrobi ;)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
Awatar użytkownika
BabeOfJazz
Posty: 352
Rejestracja: pn lut 01, 2010 11:46 pm
Lokalizacja: Świnoujście, sercem w Gdyni <3

Re: Chipsi

Post autor: BabeOfJazz »

http://szczury.org/search.php
Pomóż sam sobie... ; )
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Chipsi

Post autor: Paul_Julian »

Tym razem to akurat dobrze, że nowy topik, bo faktycznie tutaj : http://www.zooplus.pl/customerpicturedi ... ipsi/31193
Jest zdjecie innych trocin.
waniowyy pisze:Chcę zamówić na sprobowania chipsi classic albo citrus nie wiem którą .Zamawaiam na zooplusie tylko że w zdjęciach użytkowników są zdjęcia jakiegoś Tier Wohl Czy to jest chipsi tylko że w większym
Najlepiej zamów classic, na zapachowe może mieć uczulenie.
Zdjęcia użytkowników są wklejane przez użytkowników i możliwe, ze zooplus nie patrzy na te fotki. Być moze sam użytkownik ( z Niemiec, jak wskazuje flaga pod fotką ) sie pomylił i wkleił nie to zdjęcie ?
Tier wohl to taka ściółka : http://animalia.pl/produkt,9689,527,Tie ... ociny.html

Nie sugeruj sie fotkami uzytkowników. Zawsze sugeruj się opisem zooplusa. Jesli dostaniesz nie to co zamówiłes - napisz do nich i bez problemu wymienią produkt.
Zamiast takich trocinek (sa lekkie i fruwają ) możesz tez kupić taki żwirek http://www.zooplus.pl/shop/koty/zwirek_ ... best/30773
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
waniowyy
Posty: 83
Rejestracja: sob gru 18, 2010 3:21 pm

Re: Chipsi czy Tier Wohl ? Fotka na zooplus

Post autor: waniowyy »

sory ale jak wpisałem tier wohl w szukajke nic nie znalazlem a jak chipsi to jakies bzdety nie na ten temat..
Moje szczurki <:3)~ Yumi agouti Mia biało czarny kapturek

Sory za błędy jestem dyslektykiem.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Chipsi czy Tier Wohl ? Fotka na zooplus

Post autor: Paul_Julian »

O tier wohl nie ma (być może jest o ściółce dla koni). Zawsze moższ też chocby wpisać w google, żeby sprawdzić , co to w ogóle jest za ściółka :)

Ale o chipsi tutaj http://szczury.org/viewtopic.php?f=166& ... si#p733854 masz ważne informacje.
Osobiście nie zauwazyłem, zeby informacje o chipsi byly bzdetami. Poruszane są głównie kwestie zapachowe i fruwania po pokoju, ale to bardzo ważne. Fruwanie - bo trzeba ciągle sprzątać, a zapach - ponieważ może być silnie alergiczny (zarówno dla czlowieka jak i szczurków) , a także może byc przyczyną poważnych chorób płucek.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
BabeOfJazz
Posty: 352
Rejestracja: pn lut 01, 2010 11:46 pm
Lokalizacja: Świnoujście, sercem w Gdyni <3

Re: Chipsi czy Tier Wohl ? Fotka na zooplus

Post autor: BabeOfJazz »

Chipsi bukowe nie latają bo są cieższe i nie są jakby 'postrzępione' dzięki czemu nie przyczepiają się np do szmatek...
Tylko na zooplusie mają paczki po 15kg, a do tego, nie wiem dlaczego, tylko w parzystych ilościach można zamiawiać - czyli po 30kg, po 60kg itd...
Mi dobrze służą... Nie pylą, nie latają po pokoju, jak już coś rozsypię to nie trzyma się dywanu jak tradycyjne trociny i łatwo można odkurzyć...
Reszte masz w linku od Paula...
A co do zdjęcia wprowadzającego w błąd... Wystarczy nazwę trocin wpisać np w google i wiesz jak wygląda opakowanie i same trocny; zdjęcia (tier wohl) na zooplusie nie wkleiła ekipa zooplusa i nie ma co się nim kierować, główne zdjęcie trocin jest w porządku, a w razie wątpliwości można wysłać maila do zooplusa z pytaniem. Ja sama jak wybierałam trociny z zooplusa wogóle pominęłam zdjęcie Tier Wohl, bo odrazu widać, że to pomyłka...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółki”