Żwirek zapachowy

Moderator: Junior Moderator

Regulamin działu
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

Żwirek zapachowy

Postprzez spectro » Śr lip 27, 2011 5:07 pm

Witam znów mam kilka do was pytanko: Czy można stosować żwirki zapachowe dla szczurków czy nie? Nie powiem wam jaki jest zapach ale bodajże lawendowy i nie wiem czy moge taki żwirek stosować czy muszę kupić normalny Aha zapomnialem dodać żwirek jest normalny nie silikonowy : )
spectro

Re: Żwirek zapachowy

Postprzez noovaa » Śr lip 27, 2011 5:17 pm

Widziałam że kilka osób je stosuje, ale ja osobiście bym odradzała. Żwirek taki może uczulić, po za tym, szczurki, które mają bardzo wyczulony zmysł węchu, mogą źle się czuć siedząc cały czas w klatce z takim żwirkiem. To nie kot, który wejdzie, załatwi się i wyjdzie, dlatego osobiście uważam że jest to dla nich nieprzyjemne.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
noovaa

Postprzez Paul_Julian » Śr lip 27, 2011 5:53 pm

Benek Green forest pachnie bardzo delikatnie , i taką typową świateczną choinką :D Dopiero jak sie w nim mocno pogrzebie to czuć lasem.
Szczursieny :
Nezumi,Bubuś,Mucha,Fru-Fru,Krecia
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir,Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła
Paul_Julian

Postprzez spectro » Śr lip 27, 2011 7:57 pm

Dzięki ale Szczurcia nie siedzi ciągle w klatce : ) tylko na noc a tak to jak gdzieś idę siedzi w klatce :)
spectro

Postprzez aneczkaa » Cz lip 28, 2011 2:22 pm

Benek lawendowy ma strasznie uciążliwy zapach, powiedziałabym nawet, że bardziej śmierdzi niż pachnie tą "lawendą", osobiście go odradzam. W połączeniu z odchodami zapach staje się dla mnie niemal nie do zniesienia ::)
aneczkaa

Postprzez Nymfetamina » N sie 11, 2013 8:45 pm

równiez odradzam. nie znam się jeszcze aż tak na szczurkach, ale na zwykłą logikę...
szczury mają czyły węch, a skąd wiemy że ten zapach się im spodoba? i skąd wiemy że dla nich nie będzie to po prostu pachniało chemią?
ja bym się bała równiez o to że szczurkom zaszkodzą specyfiki zapachowe.
Nymfetamina

Powrót do Ściółki