Żwirek zapachowy

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
spectro
Posty: 23
Rejestracja: pn lip 25, 2011 10:19 am

Żwirek zapachowy

Post autor: spectro »

Witam znów mam kilka do was pytanko: Czy można stosować żwirki zapachowe dla szczurków czy nie? Nie powiem wam jaki jest zapach ale bodajże lawendowy i nie wiem czy moge taki żwirek stosować czy muszę kupić normalny Aha zapomnialem dodać żwirek jest normalny nie silikonowy : )
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Żwirek zapachowy

Post autor: noovaa »

Widziałam że kilka osób je stosuje, ale ja osobiście bym odradzała. Żwirek taki może uczulić, po za tym, szczurki, które mają bardzo wyczulony zmysł węchu, mogą źle się czuć siedząc cały czas w klatce z takim żwirkiem. To nie kot, który wejdzie, załatwi się i wyjdzie, dlatego osobiście uważam że jest to dla nich nieprzyjemne.
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Żwirek zapachowy

Post autor: Paul_Julian »

Benek Green forest pachnie bardzo delikatnie , i taką typową świateczną choinką :D Dopiero jak sie w nim mocno pogrzebie to czuć lasem.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
spectro
Posty: 23
Rejestracja: pn lip 25, 2011 10:19 am

Re: Żwirek zapachowy

Post autor: spectro »

Dzięki ale Szczurcia nie siedzi ciągle w klatce : ) tylko na noc a tak to jak gdzieś idę siedzi w klatce :)
Awatar użytkownika
aneczkaa
Posty: 697
Rejestracja: wt mar 08, 2011 12:08 pm

Re: Żwirek zapachowy

Post autor: aneczkaa »

Benek lawendowy ma strasznie uciążliwy zapach, powiedziałabym nawet, że bardziej śmierdzi niż pachnie tą "lawendą", osobiście go odradzam. W połączeniu z odchodami zapach staje się dla mnie niemal nie do zniesienia ::)
Nymfetamina
Posty: 6
Rejestracja: ndz sie 11, 2013 8:27 pm

Re: Żwirek zapachowy

Post autor: Nymfetamina »

równiez odradzam. nie znam się jeszcze aż tak na szczurkach, ale na zwykłą logikę...
szczury mają czyły węch, a skąd wiemy że ten zapach się im spodoba? i skąd wiemy że dla nich nie będzie to po prostu pachniało chemią?
ja bym się bała równiez o to że szczurkom zaszkodzą specyfiki zapachowe.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółki”