Żwirek Brylant Premium

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
travis91
Posty: 11
Rejestracja: ndz lip 27, 2014 7:52 pm

Żwirek Brylant Premium

Post autor: travis91 »

Cześć

Kupiłem moim ciurkom żwirek brylant premium z drewna osiki. Żwirek miał pochłaniać zapach na czym bardzo mi zależało i miał być bardzo chłonny. Co do chłonności, to nie mogę narzekać, ale po kilku godzinach od umycia klatki i wymiany żwirku, wydaje on tak nieznośny fetor, że nie można zamknąć okna nawet na 15 minut. A na drugi dzień, to muszę w jednym pokoju otwierać okno na oścież a w drugim uchylać, żeby zrobić przeciąg, bo po prostu wymiotować się chce... Żwirek w porównaniu do innych okazał się bardzo drogi, ale myślałem, że za ceną pójdzie jakość... Co prawda w klatce oprócz dwóch szczurzyc jest trzynaście małych szczurków na odchowaniu, ale po kilku godzinach mam wrażenie, że tam siku zrobiła krowa, bo tak to śmierdzi.

Tutaj link dla ostrzeżenia: http://e-sklep.kakadu.pl/produkt-11535/ ... wy.5.l.htm

PS. W pierś się biję, że nie posłuchałem ludzi na różnych forach i moja noga zawitała w kakadu...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółki”