Cat's Best

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
tuni
Posty: 24
Rejestracja: ndz paź 05, 2014 5:10 am
Lokalizacja: Szczecin

Cat's Best

Post autor: tuni »

Jak adoptowałam chłopaków, najpierw posadziłam ich na zwykłym Benku (sztuczny), potem zmieniłam na żwirek Cat's Best Complete, taki drobny z włókien roślinnych. Trochę mi się nie podobał, bo zaczęli kichać i nie wiem czy to nie od tego. U weterynarza byli, kichanie nie ustępuje mimo leczenia, innych objawów chorobowych nie ma.
Tej samej firmy jest jeszcze standardowy Cat's Best, większe granulki itd., ale jest informacja że jest z drewna sosnowego i świerkowego, a z tego co mi wiadomo, szczury nie powinny mieć podłoża z iglastych drzew. Czy chodzi tylko o trociny, czy koci żwirek też?
Ktoś w ogóle tego żwirku używa?
Awatar użytkownika
Zza
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 29, 2014 6:49 pm
Kontakt:

Re: Cat's Best

Post autor: Zza »

http://www.ceneo.pl/28656052 Ja używam ten żwirek. Kiedyś miałam trociny moje ogonki miały na nie uczulenie więc kupiłam coś innego :)
Balusia i Lalusia ♥
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Cat's Best

Post autor: Sky »

tuni pisze: Tej samej firmy jest jeszcze standardowy Cat's Best, większe granulki itd., ale jest informacja że jest z drewna sosnowego i świerkowego, a z tego co mi wiadomo, szczury nie powinny mieć podłoża z iglastych drzew. Czy chodzi tylko o trociny, czy koci żwirek też?
Ktoś w ogóle tego żwirku używa?
Chodzi o trociny. Jednak jeżeli kichają od tego podłoża, to spróbuj czegoś innego, bo rozmiar granulek nie ma tutaj znaczenia - surowiec jest ten sam.
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
WSMK
Posty: 30
Rejestracja: sob lut 07, 2015 6:58 pm

Re: Cat's Best

Post autor: WSMK »

Chciałabym się niejako dołączyć do pytania o żwirek tej firmy, bo aktualnie jest promocja w Carrefour na uniwersalny żwirek. ;D Sama używam Pinio, który według mnie jest bardzo dobry. No i właśnie, przede wszystkim, czy ten Cat's best pyli? Tego obawiam się najbardziej i ogólnie, czy warto kupić 14l takiego żwirku?
Szczęśliwa z Coco Chanel & Minni.
Osna
Posty: 330
Rejestracja: pn lip 01, 2013 12:48 pm
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Kontakt:

Re: Cat's Best

Post autor: Osna »

Cat's Best Comfort pyli niestety, dlatego używam go tylko do narożnych kuwet. Ten z większymi granulkami Universal też pyli. Używam tego pierwszego ze względu na to, że jest drobny, pewnie przyjemniejszy dla szczurzych łap.Czy w ogóle istnieją żwirki, które nie pylą?
Ze mną: Jakub i Mieszko.
Odeszły śp. Gacek, Stefan, Ireneusz, Białas, Bronisław i Anatol. [*][/size]
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: Cat's Best

Post autor: yss »

Tak, zrębki.
(Zrębkarze powinni mi płacić pensję za promowanie ich towaru :D )
ten się nie myli, kto nic nie robi
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółki”