[Inne] - Rozsypywanie trocin

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
lola900
Posty: 235
Rejestracja: wt sty 19, 2010 6:21 pm

Re: Czym owinąć klatkę - wypadające trociny

Post autor: lola900 »

Kao,tylko że moje szczurki nie sikają do kuwety tylko wszędzie.A te 10l to wcale nie tak dużo jak na kuwetę 70x40 ;)
Zara, Roxi, Maja, -czyli moje maleństwa ♥♥♥
Awatar użytkownika
Karmell
Posty: 17
Rejestracja: ndz cze 20, 2010 3:28 pm
Numer GG: 13805140

Re: Czym owinąć klatkę - wypadające trociny

Post autor: Karmell »

Ja Ci radze kupić żwirek bo od trocin niektóre szczuraski psikają
Obrazek
"Jeśli żałując własnego życia, bojąc się odnieść rany zaprzestajesz poszukiwań to fakt, że w ogóle żyjesz, traci wszelki sens."
Astharte
Posty: 326
Rejestracja: czw kwie 15, 2010 3:47 pm

Re: Czym owinąć klatkę - wypadające trociny

Post autor: Astharte »

Ja kupuję żwirek Hiltona za 13zł i przy 4 szczurkach starcza na około 5 razy (wymieniam co 2-3 dni) i za trocinami wcale nie tęsknię :)
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

Re: Czym owinąć klatkę - wypadające trociny

Post autor: Vella »

Bonus pisze:Mam taki problem - z klatki przez pręty kilogramami ogonki wysypują trociny. Żwirek odpada (cena), papier też (zapach), więc szukam pomysłu czym owinąć i na jaką wysokość klatkę, żeby można ją było rozpinać (do wymiany podłoża - nie mamy wysuwanej kuwety) i żeby maluchy nie zeżarły tego z kiepskim dla nich skutkiem.
karton, wstaw klatkę w karton. Niski oczywiście, wystarczy odrobinę wyższy niż kuweta, albo i to nie, za to koniecznie większy od klatki (tzn. szerszy i dłuższy) o przynajmniej 10-15 cm z każdej strony. Trociny będą wypadać do kartonu, a nie na dywan, a szczury papieru nie dosięgną przez kraty, więc nie pogryzą.
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółki”