[Sciolka] Cat's dream

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
agacia
Posty: 675
Rejestracja: ndz maja 15, 2005 7:32 pm

Czym sie roznia?

Post autor: agacia »

Czym sie rozni Cats Dream od Cats Best? Bylam dzisiaj w Auchan kupic Cats Dream dla ogonow i obok byl tez Cats Best. Tak na pierwszy rzut oka jak dla mnie niczym sie nie roznily oprocz ceny(Dream 11zl,a Best 29 :shock: )
Mały[*] (25.04.05-12.07.06)
Mr Jingles[*] (26.06.05-28.05.07)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Sciolka] Cat's dream

Post autor: ESTI »

Cats Best Eco Plus
- 3 razy bardziej wydajny niż inne żwirki
- jedyny żwirek zbrylający na rynku, który można usuwać do toalety
- pochłania nawet wyjątkowo silne zapachy
- kompostowalny
- w 100% ulega biodegradacji
- wyprodukowany z czystych włókien roślinnych
- sprawdzony pod względem jakości.

Cats BEST jest drogi, ale bardzo wydajny, świetnie się zbryla i pochłania zapachy, wystarcza na bardzo długo. Wady tego żwirku to dość wysoka cena (jednak żwirek jest wydajny, także nie wychodzi drogo) i to że roznosi się na łapkach (trzeba często zamiatać wokół kuwety).

Cat's Dream Universal - naturalna ściółka z włókien roślinnych dla małych zwierząt domowych.
- wysoka wchłanialność
- trwale wiąże płyny - wiąże 5 razy więcej niż sam waży
- doskonale wiąże zapachy - dzięki efektywnemu wiązaniu wilgoci oraz niskiej wartości pH, następuje neutralizacja amoniaku
- może być usuwany do toalety
- w 100% biodegradowalny
- czysty mikrobiologiczne
- produkowany w 100% z czystych włókien roślinnych.

~ ściągnięte ze stron www.

Samemu trzeba zdecydować. ;)
Obrazek
M0j0_J0j00
Posty: 154
Rejestracja: śr lut 09, 2005 8:27 pm

[Sciolka] Cat's dream

Post autor: M0j0_J0j00 »

Ja używam Cat's dream bo tańszy :) i wydaje sie bardzo dobry :)
Malina :)
pani_rotten
Posty: 219
Rejestracja: czw sie 11, 2005 3:30 am

[Sciolka] Cat's dream

Post autor: pani_rotten »

duzo osob pisze ze uzywa tej sciolki no wiec skusilam sie i kupilam wczoraj taka uniwersal dla gryzoni,kotow i ptakow........no i przemieszalam troche ze zwirkiem a tu moje chlopaki potraktowaly to jako smakolyk i zaczely to chrupac :/ czy moga sie tak otruc? gonilam je wiec moze zrozumialy ze to jest be ale mam pytanie czy nic im sie nie stanie....no niby na opakowaniu nie pisze zeby to bylo toksyczne czy cos
Ostatnio zmieniony pn lut 13, 2006 2:14 pm przez pani_rotten, łącznie zmieniany 1 raz.
ukochany fredzio 24.7.2003-11.8.2005
olaihekate
Posty: 97
Rejestracja: sob sie 20, 2005 7:49 am

[Sciolka] Cat's dream

Post autor: olaihekate »

Podobno takie rzeczy nie zaczkodzą ogonkiowi, ale dokładnie to nie wiem . CZytałam gdzieś na forum ,że to jest nieszkodliwe dla szczurów, ale na pewno to ci nie powiem....
A ja i tak Cię kocham...malutka:*
pani_rotten
Posty: 219
Rejestracja: czw sie 11, 2005 3:30 am

[Sciolka] Cat's dream

Post autor: pani_rotten »

mhmmm...no ja szukalam na forum i nic wlasnie o tym nie znalazlam
ukochany fredzio 24.7.2003-11.8.2005
Tomek_N
Posty: 17
Rejestracja: ndz wrz 18, 2005 9:03 am

[Sciolka] Cat's dream

Post autor: Tomek_N »

No to brzydaki...jak nie pecznieje to chyba sie nic nie powinno stac
Ale jak ktos wie lepiej to prosze...
Tomek
Desiree
Posty: 71
Rejestracja: ndz wrz 04, 2005 1:56 pm

[Sciolka] Cat's dream

Post autor: Desiree »

mysle, ze nie ma sie czym przejmowac :) moja tez to na poczatku traktowala jako smakolyk, ale chyba jej za bardzo nie zasmakowal i nie pozerala granulkow. jedyne co robi notorycznie to rozgryza, rozdrabnia te granulki, bo chyba jej sie nie podoba ze sa takie twarde :) tak wiec jak jej wymienie sciolke to juz na drugi dzien polowa nie przypomina zadnego granulatu, a po kilku dniach calosc jest zupelnie rozdrobniona :D zobacz moze Twoje tez go tylko rozgryzaja, a nie zjadaja :)
Angie, Tequilla, Frida i Niunia:)
jutka
Posty: 395
Rejestracja: sob gru 25, 2004 10:19 pm

[Sciolka] Cat's dream

Post autor: jutka »

Cat's dream i cat's best nie powinny zaszkodzić. Natomiast właśnie z tego względu nie powinno się używać żwirków sztucznych.
"Naszym celem jest pomszczenie krzywd, które przyroda poniosła z rąk ludzi. Cel ten osiągniemy poprzez zatapianie tankowców, wykolejanie pociągów wiozących toksyczne substancje oraz wysadzanie w powietrze elektrowni atomowych. Bądźcie z nami".
pani_rotten
Posty: 219
Rejestracja: czw sie 11, 2005 3:30 am

[Sciolka] Cat's dream

Post autor: pani_rotten »

no wczesniej mialam zwirek dla kotow hiltona,takie wieksze brylki i nie probowaly go jest.........co do jedzenia tego to nie wiem czy tylko rozgryzaja bo jak tylko zobacze ze maja to w pyszczku to uciekaja zeby im nie zabrac wiec ciezko wyczyc czy tylko to rozdrabniaja ;) no ale jak im nie zaszkodzi to jestem spokojna :)
ukochany fredzio 24.7.2003-11.8.2005
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

[Sciolka] Cat's dream

Post autor: ESTI »

Moze Twoim potworom przejdzie, u mnie Love jak pierwszy raz natknela sie na zwirek, tez zaczela gryzc, ale po jakims czasie jej przeszlo i juz tego nie robi.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kasiek
Posty: 218
Rejestracja: śr mar 23, 2005 9:45 am

[Sciolka] Cat's dream

Post autor: Kasiek »

U nas było to samo. Nie martw się, szczuraski nie sa takie głupie :wink:
KasiaGdańsk
Posty: 453
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 3:33 pm

[Sciolka] Cat's dream

Post autor: KasiaGdańsk »

Aja też na początku rozgryzała, teraz tylko przenosi jak robi sobie miejsce na toaletę. Moje myszki już miały Cat's Dreama przed szczurcią, one jadły ten żwirek, ale nic im nie było...
Ja i moje kujciaki Słodziak i Bombelek oraz Arista, Juniper , Azja, Ajka i Europka za Tęczowym Mostkiem...
p-a-w-e-l
Posty: 18
Rejestracja: wt wrz 19, 2006 10:55 pm

CAT'S DREAM - ile sypa??

Post autor: p-a-w-e-l »

Witam!
Kupiłem właśnie torbę tego cudownego żwirku i mam laickie pytanie: jak grubą warstwę sypać do klatki, tak żeby było w miarę oszczędnie ale zarazem skutecznie?
Z góry dzięki za radę!
Pozdrawiam serdecznie!
Paweł
ABS
Posty: 9
Rejestracja: czw gru 07, 2006 10:44 am

CAT'S DREAM - ile sypać?

Post autor: ABS »

hmm ja jakiegokolwiek zwirku sypie po sam brzeg kuwety;p i pozniej mam przez 2 meiisace spokoj;p tylko codziennie lopatka wybieram mokry czy zbrylony piasek,kupki i resztki jedzonka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ściółki”