[Wyposazenie] - smierdzace poidlo

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Dagaz
Posty: 216
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 11:06 pm
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

RE: [Wyposazenie] - smierdzace poidlo

Post autor: Dagaz »

Poniewaz temat juz jest, choc troche inny, mysle ze mozna to tu napisac.
Wyjechalam do poznania na poltorej tygodnia, szczuy zostawilam pod opieka ojca. Dobrze je karmil, podawal leki, wypuszczal. Ale po po powrocie zauwazylam ze poidlo jest praktycznie cale zielone -__-
Woda zostala wymieniona dopiero dzien przed moim przyjazdem, ale z tego co widze to nawet poidlo nie zostalo wyplukane. To co dalam rade to wyczyscilam, ale do reszty nie mam pojecia jak sie dostac. Wjescie jest male i szczotka do szkla sie nie miescie :/
Ze mną: pustka... Wszystkie moje maleństwa śpią za Tęczowym Mostem...
W mym sercu i pamięci [']: Mufka, Mafia, Virus, Nefertiti, Czarna, Lulu, Nano, Shiroi, Owieczka, Kuroi, Krówka i Yuki...
Serce Pamięta i Cierpi... 20.04.2003 - 17.09.2009
Rilla
Posty: 32
Rejestracja: śr maja 16, 2007 6:28 pm

RE: [Wyposazenie] - smierdzace poidlo

Post autor: Rilla »

Natychmiast wyrzuć to poidło i kup nowe! Bakterii tak łatwo się nie pozbędziesz, trzebaby było je wygotować, bo inaczej nie ma szans. Szczurki mogą się potruć.
"Reszta jest milczeniem..."

William Shakespeare
Awatar użytkownika
Dagaz
Posty: 216
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 11:06 pm
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

RE: [Wyposazenie] - smierdzace poidlo

Post autor: Dagaz »

Neeee, poradzilam sobie z tym ;P
Wzielam z lazienki jakas stara szczoteczke do zebow i wyczyscilam ze wyglada jak nowe. Pozadnie wyplukalam z plynem i wyplukalam do czysta i jest spokoj.
Wygotowywac to ja sie boje bo nie wszystkie poidla sa do tego przystosowane
A potem ojciec sie pytal co jego szczoteczka u mnie robi xD
Ze mną: pustka... Wszystkie moje maleństwa śpią za Tęczowym Mostem...
W mym sercu i pamięci [']: Mufka, Mafia, Virus, Nefertiti, Czarna, Lulu, Nano, Shiroi, Owieczka, Kuroi, Krówka i Yuki...
Serce Pamięta i Cierpi... 20.04.2003 - 17.09.2009
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: [Wyposazenie] - smierdzace poidlo

Post autor: limba »

Do codziennej pielegnacji polecam szczotke do butelek firmy Fackelmann (badz podobnie ;) ) . Jest na tyle waska ze bez trudu przechodzi przez przewezenie, i dosc dobrze daje sie nia domyc wnetrze.
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”