[Akcesoria] Klocki LEGO

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
CeRATor
Posty: 8
Rejestracja: śr mar 29, 2006 10:52 am

[Akcesoria] Klocki LEGO

Post autor: CeRATor »

Czy domek z klockow lego nie zaszkodzi mojemu szczurowi ? :D
Afther This Your Life Will Never Be The Same... QLIMAX!!
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[klatka domek]

Post autor: krwiopij »

Nie, ale może zaszkodzić klockom lego. :lol: A tak poważnie - mało praktyczny. Między klockami są szczeliny, klocki z wierzchu mają te wypustki - trudno będzie porządnie umyć taki domek. Poza tym szczur może go pogryźć, więc przygotuj się na straty w klockach. ;)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
CeRATor
Posty: 8
Rejestracja: śr mar 29, 2006 10:52 am

[klatka domek]

Post autor: CeRATor »

no wlasnie jakos nie pali mu sie do gryzienia ich :D (znaczy jej) woli prety klateczki :P wlasciwwie to mi chodzilo tylko o to czy nie zaszkodza jej te klocki :) musze wymyslioc cos nowego bo taki domek sie rzeczywiscie nei sprawdza :)
Afther This Your Life Will Never Be The Same... QLIMAX!!
Awatar użytkownika
Vella
Starszy Moderator na urlopie
Posty: 1706
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:19 pm

[klatka domek]

Post autor: Vella »

To już lepiej wstaw do klatki zwyłe tekturowe pudełko. Wytnij w nim kilka otworów - zobaczysz jaką szczurka będzie miała zabawę :)


Oczywiście co kilka (kilkanaście) dni będziesz musiał pudełko wymienić na nowe.
Czy znasz różnicę między także, a tak że?
Czy wiesz kiedy napisać zresztą, a kiedy z resztą? Czy znasz język polski?

Obrazek
timmy77
Posty: 3
Rejestracja: ndz lip 26, 2009 10:24 pm

[Wyposażenie] Klocki Lego?

Post autor: timmy77 »

Nie było tego tematu związanego z klockami lego na 100% bo trochę szukałem.
A mianowicie, czy dało by radę zrobić domek dla ogonków z klocków lego? o.0 czy mogło by im coś zaszkodzić (tylko co?). Ale wolę się upewnić. Łatwo wyjąć i wypłukać itp... ;) To będą moje pierwsze szczurki więc mam zamiar dobrze im przygotować mieszkanko^^
Obrazek
"Tu bas proste gra melodie, a gitara rzęzi tak,
chociaż bębny brzmią jak pudła, to wesoło wszystko gra."
Bo to jest Oi! i tak bardzo kocham go.
Awatar użytkownika
Asmena
Posty: 689
Rejestracja: wt cze 30, 2009 9:02 am
Lokalizacja: Poznań

Re: [Wyposażenie] Klocki Lego?

Post autor: Asmena »

To chyba łatwo rozwalić i pogryźć. Małe części mogą zaszkodzić. Ja raczej bym nie ryzykowała. A jak już- jakoś posklejać to, żeby nie można było rozłożyć.
Ze mną: Chibi, Riku, Shinju, Kambru, Arai, Chiki, Hagu, Sukui
Za TM: Akai, Filip, Aida, Naka, Lucy, Labisia, Kate, Mariusz, Nezumi, Doku, Haya
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: [Wyposażenie] Klocki Lego?

Post autor: Nina »

Eee, a po co klocki? Nie lepiej jakiś 'normalny' domek? Choćby doniczka. Przynajmniej łatwo umyć w przeciwieństwie do klocków. Mocz nie będzie sobie ot tak spływał po klockach i brudził tylko zewnętrznej części, będzie też wciekał w łączenia...
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: [Wyposażenie] Klocki Lego?

Post autor: merch »

szczerze tez o tym myslalam

jesli bedziesz uzywal oryginalnych to spoko, kiedys probowalam rozbic je mlotkiem , drobnych czeci przeciez nie bedziesz uzywal, tylko podstawowego zestawu budowlanego .

Takze powodzenia i pochwal się :)
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
timmy77
Posty: 3
Rejestracja: ndz lip 26, 2009 10:24 pm

Re: [Wyposażenie] Klocki Lego?

Post autor: timmy77 »

Hmmm. Zrobiłem domek i dopiero przeczytałem pierwsze dwie odpowiedzi... Więc domek schował się w pudełku po klockach które odkopałem na strychu :D Ale zrobię domek nowy, może nawet piętrowy jak klocków styknie, i pomyśle nad sklejeniem ich. Szczurki dopiero 8 sierpnia do mnie dotrą więc trochę czasu mam na wyposażenie klatki. A na razie lecę świętować moją osiemnastkę więc zdjęcia dopiero po jutrze^^
Obrazek
"Tu bas proste gra melodie, a gitara rzęzi tak,
chociaż bębny brzmią jak pudła, to wesoło wszystko gra."
Bo to jest Oi! i tak bardzo kocham go.
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Wyposażenie] Klocki Lego?

Post autor: smeg »

Same klocki nie są toksyczne, w końcu są przeznaczone dla dzieci ;) Ale ze sklejeniem może być gorzej - większość silnych klejów jest trująca. Jeśli konstrukcja byłaby zwarta, to szczury raczej by jej nie porozłączały ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Wikensos
Posty: 50
Rejestracja: sob maja 01, 2010 3:12 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [Akcesoria] Klocki LEGO

Post autor: Wikensos »

Mój Zbigniew dostał od mojego brata domek z oryginalnych klocków Lego;) szczur chętnie w nim przesiadywał,bardzo ciężko myło się daszek no i w końcu ciurek zaczął go obgryzać;)ale nic mu nie było po tym więc myślę, że się nadają;)
za TM: Zbigniew, Tifo.....:(:*

ze mną: Leszek:*
Gecko
Posty: 101
Rejestracja: wt paź 13, 2009 8:06 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: [Akcesoria] Klocki LEGO

Post autor: Gecko »

Z tego co pamiętam, jak byłem dzieckiem, to żarłem swoje klocki LEGO namiętnie ;D i też nie chorowałem, więc pewnie szczurom nic się nie stanie. Finowie mają bardzo restrykcyjne normy dotyczące swoich zabawek, więc myślę, że LEGO jest bezpieczne. Jedyny problem będzie z dokładnym umyciem, o czym już tu pisano :)
Blanny
Posty: 1731
Rejestracja: śr sie 19, 2009 9:13 am
Lokalizacja: Warszawa/Piaseczno/Kąty

Re: [Akcesoria] Klocki LEGO

Post autor: Blanny »

Ja myślę, że taki domek byłby po prostu.. Za lekki. O ile młodziutki jedno-dwumiesięczny szczurek może silny jeszcze tak nie będzie, dorosłe szczury bez problemu będą nim rzucać po klatce. Moje potrafią drewniany, dwupiętrowy dom z drabinką przestawić.. a co dopiero jakieś tam klocki lego.. Myślę, że ten domek będzie częściej leżał na boku, niż stał. ;)
<3 Paulie <3 Jimi <3 Nero <3 Dante <3 Fabio <3 Nessie <3 Zero <3
Moje koszmary <3
Wikensos
Posty: 50
Rejestracja: sob maja 01, 2010 3:12 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [Akcesoria] Klocki LEGO

Post autor: Wikensos »

Blanny dokładnie, Zbigniew miał taki domek jak był mały,potem się nie mieścił i skakał po nim(brat nie chciał narazić więcej ukochanych klocków na pożarcie o okupanie;p ) więc myślę, że dla małych byłoby ok,jak jeszcze tak namiętnie wszystkiego nie gryzą;)
za TM: Zbigniew, Tifo.....:(:*

ze mną: Leszek:*
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: [Akcesoria] Klocki LEGO

Post autor: Kameliowa »

A ja powiem tak: jak byłam mała lego bawiłam się namiętnie :) Mam je od lat do tej pory i szczurom zwyczajnie mi by było ich żal i szkoda dać ;p
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”