[Wyposazenie] - półki z pleksi

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
czukukkcza
Posty: 544
Rejestracja: czw sie 18, 2005 11:16 am

[Wyposazenie] - pó?ki z pleksi

Post autor: czukukkcza »

bez odpowiedzi 'w markecie budowlanym'-tam autentycznie nie ma takich jak potrzeba.[a przynajmniej nie w krakowskim OBI]
a potrzeba płyty,którą można swobodnie pociąć na dwie półki o wym 54cmx35cm i żeby była w miarę stabilna.
gdzie można kupić płytę 'sztucznego szkła', czyli pleksy,którą można potem przyciąć jak się chce?
proszę o sugestie...
Ostatnio zmieniony sob lis 11, 2006 10:54 pm przez czukukkcza, łącznie zmieniany 1 raz.
Pabluś i Stachanek razem na Niebieskiej Łące...
Yhmi
Posty: 90
Rejestracja: sob wrz 30, 2006 11:14 pm

[Wyposazenie] - półki z pleksi

Post autor: Yhmi »

sklep dla plastyków? sklep typu "chemia"? sklep z artykułami meblarskimi?
Obrazek
Kagero
Posty: 455
Rejestracja: pn cze 12, 2006 11:53 pm

[Wyposazenie] - półki z pleksi

Post autor: Kagero »

ostatecznie sklepy wielobranżowe. chociaż nie dałabym sobie ręki uciąć, czy znajdziesz w takim to czego szukasz.

/edit: chociaż myślę, że może powinnaś jednak poszukać innego marketu budowlanego. czasem można znaleźć takie, w których na zamówienie sprowadzają podobne rzeczy; tyle, że chyba w ilościach hurtowych ale co do tego nie mam pewności.
Ostatnio zmieniony pt lis 10, 2006 9:26 pm przez Kagero, łącznie zmieniany 1 raz.
Quod me nutrit me destruit.
Tola
Posty: 45
Rejestracja: śr wrz 21, 2005 7:11 pm

[Wyposazenie] - półki z pleksi

Post autor: Tola »

Albo składy budowlane :drap: Nie będzie gotowych półek, ale może większe płachty można kupić...
czukukkcza
Posty: 544
Rejestracja: czw sie 18, 2005 11:16 am

[Wyposazenie] - półki z pleksi

Post autor: czukukkcza »

właśnie o takie większe kawałki mi chodzi.
no cóż,jestem na tyle przyzwyczajona do tego żeby wiele rzeczy załatwiać w jednym miejscu[hipermarkety] że autentycznie nie pomyślałam o sklepie z artykułami meblarskimi.
sklep dla plastyków odrzucam z biegu,wiem że takich rzeczy tam po prostu nie ma.

dzięki.
Ostatnio zmieniony pt lis 10, 2006 10:25 pm przez czukukkcza, łącznie zmieniany 1 raz.
Pabluś i Stachanek razem na Niebieskiej Łące...
Ratata
Posty: 397
Rejestracja: pn lip 10, 2006 9:35 am
Kontakt:

[Wyposazenie] - półki z pleksi

Post autor: Ratata »

A w Castoramie i Leroy Merlin też nie ma? Zdaje mi się, że w Castoramie były, ale na 100% pewna nie jestem :drap:
GMR || GMC || Szczurza ortoreksja
gijane
Posty: 162
Rejestracja: śr wrz 06, 2006 3:41 pm

[Wyposazenie] - półki z pleksi

Post autor: gijane »

to ja sie troche podlacze do tematu:
szukam czegos, zeby tym wylozyc dno tarrarium.dno jest drewniane, wiec musze je czyms oslonic, bo inaczej calkiem mi ptrzesmierdnie suskami. myslalam wlasnie o pleksi, ale jest troche droga, a ja nie potzrebuje az tak wytrzymalego materialu, bo i tak bedzie sobie lezal na dnie.
macie jakis pomysl? jakis duzy kawalek plastiku czy czegos takiego? i gdzie by to mozna znalezc? moze ktos z warszawy szukal juz takich rzeczy, i moze podac jakias konkretna lokalizacje??
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[Wyposazenie] - półki z pleksi

Post autor: krwiopij »

czukukkcza, a może półki z paneli podłogowych? Dobrze jest zabezpieczyć brzegi lakierem akrylowym, żeby nie nasiąkały moczem. Ale poza tym panele jako półeczki do klatki służą świetnie. Mogę polecić z własnego doświadczenia. :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
gorzka gocha
Posty: 81
Rejestracja: ndz wrz 03, 2006 11:30 am
Lokalizacja: Olsztyn

[Wyposazenie] - półki z pleksi

Post autor: gorzka gocha »

tez mam półki z pleksy, powiem ci że mój chłopak sporo sie za nią nabiegał.W żadnym sklepie tego nie znalazl...tylko u jakiegos facecika, który zajmuje sie wymianą szyb w autach.Jeśli masz kogos takiego na myśli, biegnij do niego.Powodzenia :)
ze mną: Napa , Sleepy, Juma, Pumba
(*) Easy 08.2006- 20.12.2007, Kluska 01.2006- 5.05.2008
czukukkcza
Posty: 544
Rejestracja: czw sie 18, 2005 11:16 am

[Wyposazenie] - półki z pleksi

Post autor: czukukkcza »

Ratata:Castoramę skreślam od razu,nawet jeśli tam są kawałki o jakie mi chodzi,to oni tam nie chcą przycinać[/do mojego taty/"no bo wi pan,zapycha sie"]-fajnie by było znaleźć miejsce gdzie kupię płytę o wym 108x35 cm,którą mi przytną na pół.
drewna nie ma sensu kłaść.wiem z doświadczenia[musiałam prawie rok wytrzymywać z drewnianą kuwetą.DREWNIANĄ!]
co do paneli;żaden z moich znajomych nie kładł sobie teraz podłogi,tym bardziej ja.łażenie za małymi kawałkami paneli mija się z celem,to trzeba załatwić szybko.
raz i dobrze.
a.w większości marketów budowlanych owszem,są kawałki o jakie mi chodzi,ale to zwykle pleksa o fakturze kory drzewa,lub z kropelkami,cieńka i niestabilna[gnie się jak ją lekko w rękach ścisnąć:/]
no to tyle a propos mojego wymarzonego kawałka pleksy...
Pabluś i Stachanek razem na Niebieskiej Łące...
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

[Wyposazenie] - półki z pleksi

Post autor: limba »

gijane, jakie terrarium? szczury nie mieszkaja w terrariach, a przynajmniej nie powinny...
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

[Wyposazenie] - półki z pleksi

Post autor: Ewqa »

Widziałam ostatnio takie płyty z pleksi w Obi na Pradze, może źle szukaliście?
Są w kilku rozmiarach jako "szyby" do drzwi wewnętrznych w różnych kolorach i albo kupuje się całość w danym rozmiarze, albo taniej czasami sa kawałki ucięte lub uszkodzone.
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
gijane
Posty: 162
Rejestracja: śr wrz 06, 2006 3:41 pm

[Wyposazenie] - półki z pleksi

Post autor: gijane »

limba81 _ przerabiam terrarium po moim legwanie, to najlepsze co moge zapewnic szczurasom. bo jest duze- 90x60x90. tyle ze ma drewniane spody.

i od razu zastrzegam, nie trzymam w nim zadnego weza :P
Lazanka
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 02, 2006 11:27 am

[Wyposazenie] - półki z pleksi

Post autor: Lazanka »

[quote="czukukkcza"]bez odpowiedzi 'w markecie budowlanym'-tam autentycznie nie ma takich jak potrzeba.[a przynajmniej nie w krakowskim OBI]
a potrzeba płyty,którą można swobodnie pociąć na dwie półki o wym 54cmx35cm i żeby była w miarę stabilna.
gdzie można kupić płytę 'sztucznego szkła', czyli pleksy,którą można potem przyciąć jak się chce?
proszę o sugestie...[/quote]


Hmm jestes pewna ze w OBI nie ma? Ja wczoraj bylam w OBI krakowskim wlasnie i widzialam sporo takich plyt. Chyba najfajniejsza by byla taka gruba w mlecznobialym kolorze... ale nei pamietam jaki ona miala dokladnie wymiar (zreszta sa rozne plyty w roznych wymiarach). Ale chyba wiekszosc szerokosc miala 50 - 54 cm - a dlugosc to roznie od 40 paru cm do ponad metra. Kolory rozne, przezroczyste, mleczno biale, zolte i brazowe. Faktura tez rozna - od gladkich po fikusne wzory.

Co do dociecia - dociac na wymiar (dokladnosc do 2 milimetrow) mozna w OBI wlasnie - w rogu na drewnie i panelach jest warsztacik gdzie koles docina.

Aha - i plyty te widzialam w dziale z drzwiamy wewnetrznymi (takie plyty sa tam jako wypelnienie imitujace szklo w takich drzwiach).
-=Lazanka=-
Elbereth
Posty: 569
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 4:13 pm

[Wyposazenie] - półki z pleksi

Post autor: Elbereth »

gijane, to może po prostu wykombinuj jakąś dużą plastikową kuwetę i wstaw zamiast tej derwnianej?
Szczury są okropne. Uciekają, włażą w miejsca, z których nie można ich wydostać, gryzą swojego właściciela i jego rzeczy, grzebią w doniczkach i wspinają się na rośliny w nich rosnące, załatwiają się gdzie popadnie, urządzają sobie spiżarnię w moim łóżku i w ogóle są paskudne. Ale mimo wszystko mam już osiem i chcę dziewiątego 8) (szczerość wobec siebie ponad wszystko. GMR jest nieuleczalne i trzeba to wreszcie przyjąć do wiadomości 8) ).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”