Moherowy Beret .

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)

Jakie "³ó¿eczka" dla ogonków ?

Czas głosowania minie ndz lut 07, 2106 7:28 am

domek
1
3%
hamak
18
62%
szmatki i husteczki
5
17%
beret lub inne czapki
3
10%
inne
2
7%
 
Liczba głosów: 29

Pippin
Posty: 27
Rejestracja: śr lis 29, 2006 3:41 pm

Moherowy Beret .

Post autor: Pippin »

A więc kiedy ostatnio przekopywałam szafkę z szalikami i czapkami znalazłam w nim beret (moherowy ? a jakże :jezor2: ale przynajmniej ciepły) nie wiele myśląc wytkałam go chusteczkami i włożyłam do klatki Pippina . Był w niebo wzięty obwąchiwał przekopywał chusteczki a pod koniec ułożył się w nim i zasnął . Teraz cały czas tam siedzi, a że zbliża się zima polecam takie łózeczka bo ciepłe i przyjemne dla ogonków :thumbleft: . (nie jestem partyjna żeby nie było :lol2: )
Ostatnio zmieniony pn gru 04, 2006 4:48 pm przez Pippin, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcysia.
Posty: 229
Rejestracja: pn wrz 25, 2006 3:26 pm
Lokalizacja: Sandomierz
Kontakt:

Moherowy Beret .

Post autor: Marcysia. »

nie, no super pomysł z takim mocherowym beretem!!! trzeba wypróbować (babcia da :lol2: ) moje na ten czas reflektują na hamaczki :D chociaż husteczki i papiery wszelkiego rodzaju też są i w nim i w całej klatce porozwalane... :hyhy:
Ostatnio zmieniony pn gru 04, 2006 4:54 pm przez Marcysia., łącznie zmieniany 1 raz.
Oddane :( Binia (*), Igła, Hikari, Łazanka, Ithuriel, Atos, Portos, Aramis
Za Tęczowym Mostkiem:
Mrówka i Abba
(*)
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Moherowy Beret .

Post autor: Oleczka »

a no to ciekawe, ale mam pytanie czy te wloski z mocheru nie zaplacza sie na lapkach ? bo jak nie to Mysia tez dostanie taki berecik :D
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Pippin
Posty: 27
Rejestracja: śr lis 29, 2006 3:41 pm

Moherowy Beret .

Post autor: Pippin »

Nie ma szans na zaplątanie ^^ Bo beret ustawiasz od dołu czyli od strony "bez włoskowej" ale jeśli się o to boisz to możesz "ostrzyc" bereta tak żeby pozostał ogołocony z włosków . Ale nie ma sensu bo szczurkowi nic nie grozi (;
Obrazek
Awatar użytkownika
Oleczka
Posty: 1338
Rejestracja: wt lut 07, 2006 11:15 pm
Lokalizacja: Warszawa-Wola
Kontakt:

Moherowy Beret .

Post autor: Oleczka »

aha no wlasnie nie bylam pewna :) to dzwonie do babci zeby mi berecik przyniosla :D hehe moze jej zaproponuje zaby zaczela robic bereciki :D to by sobie na forum dorobila do emerytury :D jejeje poprosze o rozowy mocherowy berecik dla Mysiaczka :D
Mój Sklep dla Gryzoni - Gryzoland
http://www.gryzoland.pl
Pippin
Posty: 27
Rejestracja: śr lis 29, 2006 3:41 pm

Moherowy Beret .

Post autor: Pippin »

Babcia rzeczywiście zbije miliony :lol: różowy moherowy berecik . oł jee . ja mam tylko granatowy buuu :cry: :sad2: :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony pn gru 04, 2006 5:25 pm przez Pippin, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
czukukkcza
Posty: 544
Rejestracja: czw sie 18, 2005 11:16 am

Moherowy Beret .

Post autor: czukukkcza »

co do czapek,to kiedyś im dałam czapkę bejsbolową-to był szał,uwielbiały ją,była długie miesiące,dopóki nie ściachały jej tak że musiałam wyrzucić.
oczywiście hamaczek to podstawa...
Pabluś i Stachanek razem na Niebieskiej Łące...
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

Moherowy Beret .

Post autor: Livonia »

a ja bym byla ostrozna mocheem a juz napewno z welnami. ja mam beret ale polarowy. jest niewiarygodnie cieply a erwinus go uwielbia;) taki fajny gruby polar to wyglad jak jaskinia a jemu tam wspaniale polecam!!!!!!!!!!! jakies 15-30 zl na targu ;D
Pippin
Posty: 27
Rejestracja: śr lis 29, 2006 3:41 pm

Moherowy Beret .

Post autor: Pippin »

Narazie moher nie szwankuje :jezor2: nie mam na co narzekać :hyhy:
Obrazek
Awatar użytkownika
L.
Posty: 298
Rejestracja: pn lis 06, 2006 9:58 pm
Lokalizacja: Olsztyn/Gdańsk
Kontakt:

Moherowy Beret .

Post autor: L. »

ooo! ciekawy pomysł :D musze nad tym pomyślec moze wymysle jakies kombinacje z beretem do klatki XD trzeba ruszyc wyobraźnią.
Hodowla Szczurów Rodowodowych Emerald Moon
http://www.emerald-moon.pl
ze mną: 7 szczurzych dam i 1 kot.
bonsai
Posty: 428
Rejestracja: sob lis 04, 2006 11:08 am

Moherowy Beret .

Post autor: bonsai »

ja ruszyłam.... czekam na polarek od Justyny i odrazu zaczynam szycie czegoś beretopodobnego.... :nuci:
Pippin
Posty: 27
Rejestracja: śr lis 29, 2006 3:41 pm

Moherowy Beret .

Post autor: Pippin »

Beretomania :lol2:
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”