[Inne] - plac zabaw

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
gijane
Posty: 162
Rejestracja: śr wrz 06, 2006 3:41 pm

[Inne] - plac zabaw

Post autor: gijane »

pomysl moze byc dobry. ale np sprzatanie czy inne dogladanie tak wysoko polozonej powierzchni jest klopotliwe. jesli bedziesz tam cos robic, to po chwili rozbola cie ramiona od trzymania rak w gorze. a przypuszczam ze zdejmowanie kartonow(czy czegokolwiek) za kazdym razem, jak chcesz np. wyjac szczura czy posprzatac bedzie troche upierdliwe.

ale jesli cie to nie zraza, to pewnie szczurasy beda zadowolone. tylko zabezpiecz to tak, zeby nie mogly wypasc....
Ostatnio zmieniony wt sty 09, 2007 11:53 pm przez gijane, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: [Inne] - plac zabaw

Post autor: yss »

odświeżam :)

placyk zabaw pokazałam w naszych pupilach, ale pokażę jeszcze i tu.

placyk
placyk 2

dł: 70 cm
szer: ok 45 cm
wys: 63 cm

na wybieg :) zbudowany z drewna i płyt hdf. miały być jeszcze rury ale zapomniałam kupić.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Basia.sk8
Posty: 31
Rejestracja: pt paź 13, 2006 10:09 am

Odp: [Inne] - plac zabaw

Post autor: Basia.sk8 »

yss toż to małe dzieło sztuki.
Super a teraz proszę o fotki jak się szczury na nim bawią :)
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Odp: [Inne] - plac zabaw

Post autor: Filipw »

tak na prawdę klatka duża mająca mnóstwo zabawek jest sama w sobie takim placem zabaw. Czytałem książkę gdzie plac był  ograniczony kartonem do niego jakaś podarta koszula z mnóstwem kieszeni rurki po papierze toaletowym, jakiś gruby patyk i kilka szczurasków chowających się przed sobą ;)
Awatar użytkownika
Pamelka666
Posty: 255
Rejestracja: ndz cze 17, 2007 12:44 pm
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

Odp: [Inne] - plac zabaw

Post autor: Pamelka666 »

yss, boskie... ja bym nie miała cierpliwości i chęci na zrobienie czegoś takiego... faaaajne ;) moje mają szafke pod telewizorem którą sobie upodobały, tam są rożne pudełka, po których skaczą...
U mnie: Mafia, Cappuccino, oraz Blues ;) Oraz tymczasowo: Kler i Tiru :)
(*)Chilli, maleństwo, które zbyt wcześnie odeszło na drugą stronę...
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: [Inne] - plac zabaw

Post autor: yss »

szczurfan klatka klatką, a wybieg wybiegiem.
myślę że szczurom ten obiekt służy, do żadnego kartonu nie będę go wkładać :P
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Odp: [Inne] - plac zabaw

Post autor: Landrynka »

yss: śliczne, tak estetycznie wykonane... tylko czy szczurzaste z tego korzystają?
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: [Inne] - plac zabaw

Post autor: yss »

landrynka: pewnie :) to stoi przy ścianie, pod stołem, mają tam raczej ciemno :) pingają sobie po tym :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Justyna&Tinka;)
Posty: 24
Rejestracja: ndz wrz 06, 2009 11:11 am

Jak zrobić fajny plac zabaw dla szczura?

Post autor: Justyna&Tinka;) »

Hej ;)
Chciałam was spytać jak można zrobić dla szczurka taki pożądny plac zabaw gdzie się wybawi!Bo chcę zafundować mojej Cudnej szczurzycy dużo zabawy gdyż jest ona bardzo sprawnym i żwawym szczurem :D

dołączone do istniejącego. yss mod.
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Re: Jak zrobić fajny plac zabaw dla szczura?

Post autor: Telimenka »

Przede wszystkim zafunduj jej kolezanke :). To bedzie dla niej najlepsza zabawa. Pusc je po pokoju i niech sobie wariuja ile w tyleczki wejdzie. A tak to mozesz dac jakies kartony z powycinanymi dziurkami, pobawic sie z nia piorkiem na sznureczku, roznegorodzaju drabinki, poduszki :)
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
sadakot
Posty: 68
Rejestracja: wt sie 18, 2009 2:15 pm

Re: Jak zrobić fajny plac zabaw dla szczura?

Post autor: sadakot »

O tak. Poduszki. Moje szczury je uwielbiają (zwłaszcza te, na których się śpi). Ostatnio Klusek wszedł mi do łóżka i brutalnie rozprawił się z jednym z jaśków. Pół godzimy wyskubywałam z łóżka rozwalone pióra. A szczur jak to szczur, wg niego nic się nie stało. :D
A jeśli chodzi o inne atrakcje. Moje szczury uwielbiają się wspinać. Im wyżej, tym lepiej. Drabinki to fajny pomysł. Ewentualnie możesz poustawiać kilka pudełek na sobie, doniczki postawione do góry dnem też się sprawdzają.
Za mną: 2 Koty: Jej Wysokość Łapeczka, Maciek
TM: Pikuś [*], Pyza [*], Myszka [*], Klusek [*], Zuzia [*].
Justyna&Tinka;)
Posty: 24
Rejestracja: ndz wrz 06, 2009 11:11 am

Re: Jak zrobić fajny plac zabaw dla szczura?

Post autor: Justyna&Tinka;) »

Jeśli chodzi o koleżankę to raczej na razie dokupić nie mogę...ale moja koleżanka z osiedla ma drugą szczurzycę i poznamy je ;) i dzięki za pomysły (czekam na więcej ;) :D :D )Pozdrowienia :)
Justyna&Tinka;)
Posty: 24
Rejestracja: ndz wrz 06, 2009 11:11 am

Re: Jak zrobić fajny plac zabaw dla szczura?

Post autor: Justyna&Tinka;) »

dajcie mi więcej pomysłów please :)
Awatar użytkownika
Ressa
Posty: 242
Rejestracja: czw lis 20, 2008 7:53 pm
Lokalizacja: Świnoujście

Re: Jak zrobić fajny plac zabaw dla szczura?

Post autor: Ressa »

U mnie to wygląda tak, mamy rat tower zrobiony z kartonów ( kilka pięter, schodów wejść donikąd i fajnych schowanek + pochowane w zakamarkach smakołyki), pudełko po winie zamykane na zasuwę z mnóstwem papieru w środku i na samym końcu jakieś smaczki, mała kuweta z ziemią i trawą ( uwielbiają w niej kopać, nawet żrą trawę jak króliki) i mamy też długi konar z pola ustawiony tak że mają na nim fajny spacerniak i wgl. miejsce do obserwowania pokoju. ;)
były ze mną: Snickers, Twix, Ick, Iman, Lenek, Niebieska Świruska
jest ze mną: Benga
Awatar użytkownika
glucjan
Posty: 423
Rejestracja: śr mar 11, 2009 2:34 pm
Lokalizacja: B-town Co.Carlow.Ireland

Re: Jak zrobić fajny plac zabaw dla szczura?

Post autor: glucjan »

ja mam za kanapa schowane pudla, jedno na drugim, zeby nie bylo awantur...sa dwa, wypchanych papierowymi recznikami, o najwyzszej miekkosci na rynku;) tam nawet nie musze nic chowac, bo panowie znosza sobie walowke, i tam siedza godzinami...a z takich malych udziwnien...hmm... uwielbiaja wspinac sie po atlasie i laweczkach na silowni, maja nieziemski raj, wiszac sobie gdzies na uchwytach...
Obrazek Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=--1E5fyH57c
Kochany Glutek i Donek za TM...a z nami nasza mala Tatianka:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”