[Inne] - plac zabaw

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: [Inne] - plac zabaw

Post autor: BlackRat »

ol., jak mogłaś, przyćmiłaś mą twórczość >:( :P Teraz już nikt nie spojrzy na moje, bo u Ciebie takie cuda :(
A tak na poważnie, to zazdroszczę miejsca, widać że szczurki mają wspaniałą zabawę. A powiedz, czy po zabawie w tej trawce z ziemią w kuwecie, to trzeba ogonki myć? Dużo bałaganu? Bo chętnie ściągnęłabym pomysł ;)
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
pyfyryfy
Posty: 166
Rejestracja: sob lip 09, 2011 4:30 pm

Re: [Inne] - plac zabaw

Post autor: pyfyryfy »

Jeżeli chodzi o plac zabaw, to jestem szczęśliwą posiadaczką całkowicie zabudowanego balkonu w nowym mieszkaniu :D oczywiście jest on dniem i nocą okupowany przez Twixiastego i Marsiastego. Specjalną deską i klatką zagrodziłam wyjście, na balkon wstawiłam im miski z jedzeniem, wodą oraz 'basenik' z podstawki pod kwiaty do którego wsypałam kamyczki. Uwielbiają się w nim moczyć i wybierać kamyki szczególnie w gorące dni. Moi rodzice podczas odwiedzin nabijali się z nas, że zrobiliśmy szczurom własny pokój ::)
Do tego mają szafkę pod którą włażą (ciasno i ciemno) i przesypiają pół dnia, lenie jedne.
Z nami: Twix, Mars
Za TM: Niuton
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: [Inne] - plac zabaw

Post autor: BlackRat »

pyfyryfy pisze:Jeżeli chodzi o plac zabaw, to jestem szczęśliwą posiadaczką całkowicie zabudowanego balkonu w nowym mieszkaniu :D oczywiście jest on dniem i nocą okupowany przez Twixiastego i Marsiastego. Specjalną deską i klatką zagrodziłam wyjście, na balkon wstawiłam im miski z jedzeniem, wodą oraz 'basenik' z podstawki pod kwiaty do którego wsypałam kamyczki. Uwielbiają się w nim moczyć i wybierać kamyki szczególnie w gorące dni. Moi rodzice podczas odwiedzin nabijali się z nas, że zrobiliśmy szczurom własny pokój ::)
Do tego mają szafkę pod którą włażą (ciasno i ciemno) i przesypiają pół dnia, lenie jedne.
Zdjęcia, zdjęcia! :)
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
pyfyryfy
Posty: 166
Rejestracja: sob lip 09, 2011 4:30 pm

Re: [Inne] - plac zabaw

Post autor: pyfyryfy »

BlackRat pisze:Zdjęcia, zdjęcia! :)
Jak tylko ogarnę całą tą przeprowadzkę i znajdę aparat, dodam zdjęcia :)
Z nami: Twix, Mars
Za TM: Niuton
ol.
Posty: 6644
Rejestracja: wt gru 16, 2008 7:41 pm

Re: [Inne] - plac zabaw

Post autor: ol. »

BlackRat pisze: czy po zabawie w tej trawce z ziemią w kuwecie, to trzeba ogonki myć? Dużo bałaganu? Bo chętnie ściągnęłabym pomysł ;)
ogonków myć nie trzeba, wokół trochę ;)
stawiam zawsze pojemnik w bliskiej odegłości przy kaloryferze i blisko innych szczurzych instalacji tak że kiedy zaczynają wynosić zdobyczne kawałki (źdźbeł czy korzonków) to tam raczej niż na resztę pokoju; zamieść czy odkurzyć - w zależności od ferworu kopaczy - każdorazowo trzeba, bo na stópkach i na ogonach poroznoszą ziemię, ale nie jest to aż tak bardzo uciążliwe; raz na jakiś czas można im sprawić uciechę, a przy trawce mają jej naprawdę sporo :)
essien15
Posty: 56
Rejestracja: wt cze 26, 2012 11:35 am

Re: [Inne] - plac zabaw

Post autor: essien15 »

Wstępna faza projektu - Plac zabaw dla dziewczyn :D
<script src='http://img404.imageshack.us/shareable/? ... 5.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>Obrazek</noscript>
<script src='http://img7.imageshack.us/shareable/?i= ... 8.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>Obrazek</noscript>
<script src='http://img717.imageshack.us/shareable/? ... 2.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>Obrazek</noscript>
Dzisiaj zostawiam do zapoznania na noc panną, w kolejnych dniach jakoś pokoloruję i być może jeszcze dobuduję drugie skrzydło pałacu, teraz nic więcej nie wymyśliłem :( Sorki, że duże zdjęcia, nie wiem jak wkleić miniaturki :P
Awatar użytkownika
BlackRat
Posty: 2542
Rejestracja: pt maja 04, 2012 12:22 pm
Numer GG: 5750987
Lokalizacja: Ska

Re: [Inne] - plac zabaw

Post autor: BlackRat »

Essien, widzę że wena szybko przyszła ;)
Miniaturki z imageshack wklejasz tak: naciskasz ten punkt "i" obok zdjęcia, pokazuje Ci się tabelka z linkami, i link pod napisem "Thumbnail Size" "Forums:" to miniaturka ;] A najlepiej ściągnij sobie Wgrywarkę Masową (na głównej stronie imageshack) i tam się łatwo wszystko na raz robi.
"And If You're Not Down With That, I've Got Two Words For You..."
Moje dzieciaczki: Kane, Kofi, Triple H i Goldust Obrazek nasz temacik

[*][/b]: MoDo,Łatka,Gacuś,Piwniczuś,Myszka,Złośniczka,Ogryzek,Wisienka,Achmedzik,Porzeczka,Dustie.
essien15
Posty: 56
Rejestracja: wt cze 26, 2012 11:35 am

Re: [Inne] - plac zabaw

Post autor: essien15 »

no dzieki juz to ogarnalem sobie wiec nie beda wszyscy musieli ogladac moich nedznych zdjec :D a na zwiedzaniu labirynciku nakrylem juz Zuzke i wieksza nowa pania, ktora nadal nie ma imienia xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”