RE: [Inne] - Problem z wyposażeniem

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

[Inne] - Problem z wyposażeniem

Post autor: PaulinaK »

A ja mam problem ponieważ mam taką oto klatkę:

http://img92.imageshack.us/img92/5458/im0003073if.jpg

I poprostu nie mogę z niej wyjąć pięter (ostatnia próba zakończyła się zdartą farbą z prętów). I chodzi o to, że nie mam jej takim sposobem jak zagospodarować. Narazie jest tylko chamak mały, szmatki, domek, miska, poidło oraz kolby i tego typu rzeczy.... A wkrótce będę mieć drugiego szczura więc jakoś tak pusto....

Z tego co wiem to prawie kazdy z was ma wyjęte piętra i tylko takie półeczki porobione... Macie jakieś pomysły na zagospodarowanie takiej klatki? No bo np. konara drzewa tu nie włożę...:-(
Ostatnio zmieniony pn lut 19, 2007 1:22 am przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
Awatar użytkownika
sue
Posty: 376
Rejestracja: pn gru 05, 2005 9:23 pm
Lokalizacja: Lublin

RE: Problem z wyposażeniem

Post autor: sue »

Po pierwsze wyjmij sprężyne!
Widze, ze pięterka są na takich... haczykach? Może spróbuj je poodginać i jak się uda wyjąć 'na skos'
Nobody is perfect. My name is nobody.

['] Pestka [II 2006 - 31 VIII 2007]


Obrazek
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

RE: Problem z wyposażeniem

Post autor: PaulinaK »

No właśnie tak próbowałam, nie dość, że się zniszczyło to jeszcze robota na marne...
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Problem z wyposażeniem

Post autor: Elly »

Juz pisalam o tej klatce kilka razy, ze wzgledu na to, ze moje panny taka mialy. Te pięterka są tak 'zakotwiczone' drucikami i gdybys je chciala wyjąc, to podejrzewam, ze wiekszego problemu by nie bylo. Popros kogos, by kombinerkami albo obcegami spróbowal te druciki powyginac i wyjąć pięterka. Zamiast tych pięterek mozesz zrobic inne np z desek do krojenia, a wtedy elegancko wejdzie tam jakis konar czy cos :) Z tego co pamietam, to tez chcialam je wyjąć, ale kupilam w ogole inna, jeszcze wieksza klatke :)

edit.
O, nie zauwazylam ostatniego posta. Wydaje mi sie jednak, ze da sie to zrobic. Zreszta, widzialam kiedys zdjecie takiej samej klatki, bez tych pięterek. Nie pamietam tyko czyja to byla klatka.
Ostatnio zmieniony ndz sty 21, 2007 5:06 pm przez Elly, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

RE: Problem z wyposażeniem

Post autor: PaulinaK »

Ech.. no narazie ani ja ani moja matka nie mogłyśmy, ale jak ojciec z Anglii 11 lutego wróci to mu powiem, żeby to zrobił.
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Problem z wyposażeniem

Post autor: Elly »

A probowalyscie jakimis narzedziami typu kombinerki? Bo jak nie, to tym sie pewnie o wiele lepiej będzie wyginało.
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

RE: Problem z wyposażeniem

Post autor: PaulinaK »

Tak. Kombinerkami.
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
Awatar użytkownika
Elly
Posty: 1127
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 2:22 pm

RE: Problem z wyposażeniem

Post autor: Elly »

Hmm, to ja nie wiem ;>
Moje stadkoEliza, Korek i Gina :D || Za Tęczowym Mostem: Pysia, Mary Jane, Dee Dee, Masza, Greta, Wujuś (Karmel)[']
gijane
Posty: 162
Rejestracja: śr wrz 06, 2006 3:41 pm

RE: Problem z wyposażeniem

Post autor: gijane »

to moze poprostu obciac te haczyki przecinakiem do drutu??
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

RE: Problem z wyposażeniem

Post autor: PaulinaK »

Jeszcze raz spróbuję teraz.

Aktualnie nie mam teraz przecinaka do drutu.
Ostatnio zmieniony ndz sty 21, 2007 6:39 pm przez PaulinaK, łącznie zmieniany 1 raz.
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
Awatar użytkownika
maua_czarna
Posty: 1289
Rejestracja: pt lip 16, 2004 3:27 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Kobiór

RE: Problem z wyposażeniem

Post autor: maua_czarna »

wiecie co mi sie wydaje? ze przecinak do drutu nie jest najlepszym pomyslem...
bo na czym bedzie sie trzymac wtedy to pietro? trzeba to odgiac,idzcie do sasiada jakiegos, albo zbierzcie sily i do dziela:p jasobie jakos poradzilam z tym, bo moja stara klatka dziala na identycznej zasadzie:)(a nie jestem jakas silaczka;))
Obrazek Chrupka i Banieczka :)
Obrazek: Myszka,Bohun, Glorka, Ciri, Loluś, Bryndza, Blixa, Żorżeta, Groszek, Zagłoba, Soldat, Brusi, Anarchia, Rebelia,Rusalka, Ebola, Kofola, Obalka, Dżuma, Sepsa
Natalia_1222
Posty: 358
Rejestracja: pt maja 12, 2006 10:48 pm
Lokalizacja: Kraków

RE: Problem z wyposażeniem

Post autor: Natalia_1222 »

Mój tata wyjął te piętra bez kombinerek :P. Mam taką samą klatkę i fajnie by było, gdyby ktoś doradził co do wyposażenia. Na razie jest półka z paneli( jeszcze nie zawieszona) koszyk plastikowy, w którym zrobię jeszcze 'wejście' i zaczepię drabinkę. Będą tam miski i poidełko. Jakiś hamak jeszcze... I co dalej?? Wszystkie druciane piętra są wyjęte.
Ostatnio zmieniony ndz sty 21, 2007 6:56 pm przez Natalia_1222, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje szczurki:
Luna [*]...
Bebe u Nisi.
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

RE: Problem z wyposażeniem

Post autor: PaulinaK »

yes, yes, yes WYJEŁAM !!!
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
Awatar użytkownika
Lulu
Posty: 4466
Rejestracja: sob wrz 04, 2004 1:21 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

RE: Problem z wyposażeniem

Post autor: Lulu »

[quote="maua_czarna"]
wiecie co mi sie wydaje? ze przecinak do drutu nie jest najlepszym pomyslem...
bo na czym bedzie sie trzymac wtedy to pietro? trzeba to odgiac,idzcie do sasiada jakiegos, albo zbierzcie sily i do dziela:p jasobie jakos poradzilam z tym, bo moja stara klatka dziala na identycznej zasadzie:)(a nie jestem jakas silaczka;))
[/quote]

Oj tez sie kiedys mocowalam z wyciaganiem takich pieterek... ile sie napocilam, nasilowalam i nakombinowalam by to zrobic. I tez juz mialam taki moment, ze stracilam nadzieje, ze mi sie uda... ale troche samozaparcia i w koncu wymontowalam. Przy pomocy kombinerek jedynie (bez pomocy faceta ;) ).

Tak wiec zycze powodzenia :D wierze, ze sie uda.
...bo niestety przy takim rozstawie pieterek klatka nie nadaje sie dla szczurakow.

EDIT
widze, ze w tym samym czasie co pisalam post sie udalo :D pozostaje mi tylko napisac: a nie mowilam ;) :P
Ostatnio zmieniony ndz sty 21, 2007 7:11 pm przez Lulu, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
PaulinaK
Posty: 489
Rejestracja: sob lis 11, 2006 1:40 pm

RE: Problem z wyposażeniem

Post autor: PaulinaK »

heh, tylko teraz problem bo klatka jest całkowicie pusta a ja nie mam ani zadnych półeczek, konara ani nic kompletnie...
U mnie: Vincent i Duke ♥
Odeszły: Misia [*], Gaja [*], Chisa [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”