RE: Rozmieszczenie rzeczy w Klatce

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
mozol
Posty: 10
Rejestracja: pt mar 30, 2007 1:26 pm

Rozmieszczenie rzeczy w Klatce

Post autor: mozol »

Siemka.
Właśnie kupilem sobie szczurka (samiczke) mam juz jakies 1h;]. włozylem ja do klatki i jak skapowała sie ze miska z jedzeniem jest na gorze to tez wchodzi za góre po Kracie od klatki a nie po drabince i bierze jakis kamałek karmy i idze na dół .
mam przestawic miske z jedzeniem?
czy Wyjać drabinke zeby bez problemu wchodzila sobie na 2 piętro?

PS;
czego moja Viki prubuje spac z otwartymi oczami? zakopała sie w trotach i udaje ze spi^^
Ostatnio zmieniony pt kwie 06, 2007 2:48 pm przez mozol, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
RattaAna
Posty: 1312
Rejestracja: sob sty 06, 2007 5:24 pm
Lokalizacja: Pruszków/Gorzów Wlkp.

RE: Rozmieszczenie rzeczy w Klatce

Post autor: RattaAna »

Ja trzymam jedzonko w dolnej części klatki, bo dotychczas szczurki tam właśnie spały i spędzały większość dnia, a nie chciałam, żeby dostanie sie do jedzenia sprawiało im jakąś trudność (mają ponad 1,5 roku). Teraz panie przeniosły się na pięterko i chyba przeniosę tam również karmidełko.
Na Twoim miejscu drabinki bym nie wyjmowała, Twój szczurek raz będzie chciał poskakać po prętach, a innym razem wejdzie jak cywilizowany rattus po drabince:-)
mój cały babiniec już za TM...
[*] Fiona Pumka Lusia Tola Layla Sheila Zbójka Rita Frida Ziuta Emma Laguna Dotka Szelma Andariel i kotka Loona
[/size]
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

RE: Rozmieszczenie rzeczy w Klatce

Post autor: Landrynka »

Sądzę, że szczurka jest trochę przestraszona i boi sie zasnąć. Koniecznie dokup jej koleżankę.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
ismena
Posty: 106
Rejestracja: sob mar 31, 2007 5:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

RE: Rozmieszczenie rzeczy w Klatce

Post autor: ismena »

a może kup Viki plastikową miseczkę która stałaby na dole? Takie piseczki kosztują ok. 2-3 zł. Chociaż ja jestem zwolenniczką metalowych pisek przyczepianych do klatki - szczur nie wysypuje jedzenia i nie zasypuje go trocinami. Metalową miseczkę (taką jaki fragment widać na moim avu) kupiłam za ok. 10 zł.

A co do spania, to twój szczurek się boi. Boi, ze w trakcie snu ktoś ją skrzywdzi. Moja przyjaciółka właśnie sobie kupiła szczurka. I przez pierwsze dni w ogóle nie spał (tylko nieliczne drzemki). Ma go już miesiąc i on prawie przez cały dzień śpi :). Chodowcy szczurków po prostu muszą uzbroić się w DUŻĄ cierpliwość.
Ostatnio zmieniony pt kwie 06, 2007 7:47 pm przez ismena, łącznie zmieniany 1 raz.
Trudno jest żyć bez nadziei... ale umierać bez złudzeń- łatwiej

Gaja [*] -mój 'dzien'... bialy, milusinski ogonek...
Sachma- 'noc'... cala czarna z bialym brzuszkiem. Troszke wredna i plochliwa, ale kochana ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”