[Akcesoria] - Karmnik na owoce i warzywa

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[Akcesoria] - Karmnik na owoce i warzywa

Post autor: krwiopij »

kiedys na liscie dyskusyjnej ktos podal linka do karuska - oferowali druciana kule, do ktorej wklada sie kawalki warzyw czy owocow dla zwierzaka, a on sam musi je sobie wydobyc... na takie cudo mnie nie stac, ale wpadlam na znacznie tanszy pomysl... dokladnie na tej samej zasadzie dziala trzepaczka do ubijania jajek, ktora kupilam za 6,50 w pobliskim sklepie z artykulami gospodarstwa domowego... :) powiesilam ja w klatce, do srodka wepchnelam listek salaty, a teraz mef przezabawnie usiluje wyciagnac go na zewnatrz... :D polecam... zabawka niedroga, a ciekawa... :)
Ostatnio zmieniony pt lut 17, 2006 11:23 am przez krwiopij, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Kamil (milka)

[Akcesoria] - Karmnik na owoce i warzywa

Post autor: Kamil (milka) »

Nawet nie glupi pomysl - dlaczego ja takich nie mam?? :? :cry:
trzeba to bedzie wyprubowac :roll:
dzieki Krwiopijko :D
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

[Akcesoria] - Karmnik na owoce i warzywa

Post autor: lajla »

oo swietny pomys krwiopijko mozna zaostrzedzic a efekt ten sam:))
super tez to wyprobuje :)
Kamil (milka)

[Akcesoria] - Karmnik na owoce i warzywa

Post autor: Kamil (milka) »

Krwiopijeczko mam jeszcze takie pytanie : Skoro to ta trzepaczka do jajek to ona sie rozciaga prawda, wiec jak np. szczur chce sie na nia wspiac to rozciagnie ja i moze wejsc do srodka??albo poprostu spasc... zauwazylas to u swojich ogonkow?? prosze rozwiej moje watpliwosci :roll: :D
DZIEKUJE :D
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

[Akcesoria] - Karmnik na owoce i warzywa

Post autor: krwiopij »

a widzisz - bo ja nie wyjasnilam pewnego szczegolu... :P to nie jest taka w ksztalcie rozszerzajacej sie sprezyny, tylko taka podobna do drucianej lezki... hmm... trudno mi to opisac... o, taka: http://www.ikea.pl/webapp/wcs/stores/se ... 0215*10223... :D
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Kamil (milka)

[Akcesoria] - Karmnik na owoce i warzywa

Post autor: Kamil (milka) »

No tak ja to mam niefart :x ja mam taka wlasnie rozszerzajaca sie ech no trudno kupi sie nowa:) dla szczurkow - ale mam sie wscieknie ze to dla nich hihi :D
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

[Akcesoria] - Karmnik na owoce i warzywa

Post autor: lajla »

ja wlasnie mojej mamie porwalam taka mala reczna wlansie o takim ksztalcie lezki:) no ale mamy jeszcze wieksza i elektryczna i mama tak tego zadko uzywa wie cnie zauwarzy:)
i powsadzalam tak jablka i marchewke bo salaty akurat nie mam:)
ale preciki sie rozserzyly i floyd wycignal sobie marchewke ale szybka moja interwencja i marchewka znow wsrodku ulozona tak ze nie mozna jej wyciegnac ciagnac za nia :))
olka
Posty: 452
Rejestracja: ndz paź 05, 2003 12:48 pm

[Akcesoria] - Karmnik na owoce i warzywa

Post autor: olka »

Świetny pomysł!!! W poniedziałek, jak tylko otworzą sklepy kupuje to moim szczurasom!!! :D
Olka
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”