RE: [Wyposażenie] Rzeczy dziwne i nietypowe

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
koopa
Posty: 689
Rejestracja: sob lip 22, 2006 11:52 am
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Odp: [Wyposażenie] Rzeczy dziwne i nietypowe

Post autor: koopa »

hmmm moje mają z rolbordera ni to hamak ni to cos takiego, śpią na tym: http://s198.photobucket.com/albums/aa10 ... deczek.jpg
a jeśli chodzi o korki to mi sie nie przydadzą bo moi chłopcy są hmmm rośli :) a mogę komuś podarować a mam ich sporo
Ozzek (*) 10.10.04 - 16.07.06
Rubin (*) 11.06.07 - 12.06.07
Joda + Jenkin od 18.07.06
Jenkin (*) 15.07.08 Joda (*) 14.12.08
RubinII (*) od 2.07.07 - 26.10.2008
Czejen od 22.09.07
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: [Wyposażenie] Rzeczy dziwne i nietypowe

Post autor: yss »

spóźniona odpowiedź: korki mamy stąd, że chlejemy. nie chcecie wiedzieć, ile mamy w piwnicy butelek po piwie - jeszcze kilka się dołoży, sprzedamy wszystkie i kupimy samochód.
nasz znajomy ustawia korki od wina na belce pod sufitem, belka ma 4 metry długości, a on zaczął już trzeci rządek - acz nie wiem czy zechce wam te korki odstąpić, taka to atrakcja dla gości :P

butelka po wodzie to fajny tunel, ale trzeba ją gdzieś doczepić, bo rzuconą na ściółkę moje dziewczynki obwąchały i olały. dosłownie. :)

widziałam taki zestaw doniczek plastikowych zawieszanych, 3 sztuki - jak coś takiego umieścić w wysokiej klatce, maluchy będą miały ubaw - a można nawet się w środku wyspać, jeśli wrzucić tam szmatki. co myślicie?
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Odp: [Wyposażenie] Rzeczy dziwne i nietypowe

Post autor: Landrynka »

A ja dzisiaj zamontowałam 50cm kawałek... starego węża od prysznica ;D. Ucięłam, zrobiłam dziurki i przymocowałam do 'sufitu' klatki.

yss: pomysł z doniczkami świetny, chętnie bym wykorzystała, ale obawiam się, ze by mi się w klatce nie zmieściły :D
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Ratata
Posty: 397
Rejestracja: pn lip 10, 2006 9:35 am
Kontakt:

Odp: [Wyposażenie] Rzeczy dziwne i nietypowe

Post autor: Ratata »

Zgadzam się, wiszące doniczki (tzw. balkonowe) to świetny pomysł, moje dziewczyny mają taką i ją uwielbiają ;)
http://images25.fotosik.pl/25/92a30e3d43102d6amed.jpg
GMR || GMC || Szczurza ortoreksja
Awatar użytkownika
Telimenka
Posty: 4993
Rejestracja: czw lut 01, 2007 2:37 pm
Lokalizacja: Poznań :)

Odp: [Wyposażenie] Rzeczy dziwne i nietypowe

Post autor: Telimenka »

moje maja doniczke tez ale traktuja ja jak toalete i zawsze ciezko z wyciaganiem kupek pozniej jest  :P

a ile kosztuja takie rolbor cos tam  ;D?
W oczekiwaniu na dwa Nakotowe Bebetki :):) <3

[']..: Rudolf,Telimenka,Bazylek,Jogi,Kuha,Pupa,Ylah,Eliot,Capri,Ember,Ekler,Fizyk, Flos...
Awatar użytkownika
sophiya
Posty: 459
Rejestracja: pn lip 16, 2007 3:05 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: [Wyposażenie] Rzeczy dziwne i nietypowe

Post autor: sophiya »

Hm, u mnie się nie zmieści taka donica. Czas kupić nową klatkę ^^

Ratata, czy Twoja klatka to szynszylówka?
Obrazek
douchee
Posty: 236
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 10:58 am

Odp: [Wyposażenie] Rzeczy dziwne i nietypowe

Post autor: douchee »

Hihi, dobre z tymi korkami :) Korki można kupić np. w hipermarkecie. Ostatnio widziałam w dziale z akcesoriami do robienia wina. Nie wiem, ile kosztowały ani ile ich było w woreczku, ale popatrzcie u siebie. Teraz jest czas pędzenia wina, więc nie powinno być z tym problemu :)
:)
Awatar użytkownika
milkiwaj
Posty: 67
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 12:26 pm
Lokalizacja: Warszawa | Łódź
Kontakt:

Odp: [Wyposażenie] Rzeczy dziwne i nietypowe

Post autor: milkiwaj »

a ja wczoraj stwierdziłam, że skoro Bankier tak bardzo nadal boi się kota to dam im coś kociego do klatki

dostały taką kuleczkę futrzastą z piórkami [tzn już wykochaną przez kota, więc bez piórek ;)]

okazało się, że panowie oszaleli na jej punkcie, najpierw ją po prostu wrzuciłam, ale Awizo wtedy złapał ją w zęby i biegał po całej klatce, uciekając przed Bankierem, żeby mu jej nie zabrał

następnie przywiązałam ją nad hamaczkiem i zaczęły się przepychanki... :D jak zabrać kuleczkę??!! straszne gimnastyki wczoraj były, na koniec im się udało wyjąć ją ze sznurka i ją doszczętnie zniszczyły, tak że mogłam dzwoneczek wyjąć :)

[img=http://img169.imageshack.us/img169/4200 ... ft1.th.jpg]

[img=http://img169.imageshack.us/img169/306/ ... px6.th.jpg]

i jeszcze link do filmiku :)

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 2437&hl=pl

http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 8113368162
Ostatnio zmieniony pn wrz 03, 2007 10:34 am przez milkiwaj, łącznie zmieniany 1 raz.
Biedrzyk
Posty: 34
Rejestracja: śr sie 29, 2007 12:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Odp: [Wyposażenie] Rzeczy dziwne i nietypowe

Post autor: Biedrzyk »

yss: Zaanektuję Twój pomysł na most korkowy i wykorzystam w klatce naszych dziewczyn. Korków Ci u mnie całe mnóstwo, więc nie powinno być problemu. Ale, że u Was cała piwnica butelek po piwie :o My przeważnie pod koniec miesiaca butelki sprzedajemy, aby móc sobie jeszcze z jedno piwo kupić, hihi :D
Tosia, Nitka, Isia, Sułka -nasze ogonki
Duszki:(( Fredzia, Inka, Jadzia
Villemoo
Posty: 111
Rejestracja: sob lip 21, 2007 1:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Odp: [Wyposażenie] Rzeczy dziwne i nietypowe

Post autor: Villemoo »

milkiwaj fajny pomysł!! załatwię coś takiego Lunie :D :D
Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.
Awatar użytkownika
milkiwaj
Posty: 67
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 12:26 pm
Lokalizacja: Warszawa | Łódź
Kontakt:

Odp: [Wyposażenie] Rzeczy dziwne i nietypowe

Post autor: milkiwaj »

Hmm.... niestety miłość była to płomienna i szybko zgasła... szczury już się nie interesują :/

chwilowa zabawka ;)

pozdrawiam
Villemoo
Posty: 111
Rejestracja: sob lip 21, 2007 1:46 pm
Lokalizacja: Kraków

Odp: [Wyposażenie] Rzeczy dziwne i nietypowe

Post autor: Villemoo »

A ja zrobiłam tak że w kartkę (żeby to było twarde dosyć) zawinęłam dropsa i powiesiłam na sznureczku.... Luna całą noc to atakowała, a rano dropsa nie było :D :D
Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji.
Awatar użytkownika
Landrynka
Posty: 1626
Rejestracja: ndz lut 18, 2007 4:19 pm
Lokalizacja: Białystok

Odp: [Wyposażenie] Rzeczy dziwne i nietypowe

Post autor: Landrynka »

Villemoo: Ja wczoraj też tak zrobiłam. Tylko, że nie zawieszałam na sznureczku. Po kilku minutach drops został wessany,  a papierek wylądował w kuwecie.
Obrazek
I TAK UMRZESZ.
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Odp: [Wyposażenie] Rzeczy dziwne i nietypowe

Post autor: yss »

mam taki pomysł. mam starą i zużytą torbę [taką na ramię, a4] i w sumie miałam ją wyrzucić, ale jakby ją zawiesić w klatce, byłaby huśtawka i miejsce do bitek [moje szczury bardzo lubią włazić mi do torby, tylko do tej ich też trzeba czegoś nawrzucać, papierków, szmatek, chusteczek itp]. jak zwieszę, postaram się o fotkę :)
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
szara-stokrotka
Posty: 126
Rejestracja: ndz kwie 01, 2007 5:28 pm
Lokalizacja: Warszawa

Odp: [Wyposażenie] Rzeczy dziwne i nietypowe

Post autor: szara-stokrotka »

bardzo spóźniona odpowiedź:
butelka oczywiście musi być podczepiona, najlepiej na spinaczach:) moje szczurki ukochały sobie spanie w butelce, co widać na załączonych obrazkach:
http://img118.imageshack.us/img118/8519 ... lkalj4.jpg
to małe zmaltretowane na dole to Tres, to duże białe to Mila
http://img216.imageshack.us/img216/6349 ... lceop3.jpg
i kto tu rządzi?

to z dropsem w papierku koniecznie zaraz spróbuję^^
Czarne perełki - Merry i Cola ze mną, kochane potworki:)
Po tamtej stronie - Bezunia, Fiolka, Milka i Tres:(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”