RE: Transport szczurów

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Pajton
Posty: 281
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 11:04 am
Lokalizacja: Żory

RE: [Transporter] - Koszyk (plastikowy czy wiklinowy)

Post autor: Pajton »

Ja niedawno też zaopatrzyłam sie w taki plasikowy koszyk, tylko zastanawiam się czym najlepiej go w środku wyścielić? Bo moje gadziny strasznie zawsze wszystko obsikują i czasem (pewnie ze stresu) robią okropnie śmierdzące kupy:/ Zastanawiam się, czy mogły by być papierowe ręczniki lub chusteczki higieniczne (zawsze można wyrzucić i wymienić na nowe)? Ma ktoś jakieś pomysły? ; )
Ostatnio zmieniony ndz lip 22, 2007 10:53 am przez Pajton, łącznie zmieniany 1 raz.
nenya
Posty: 84
Rejestracja: wt lis 01, 2005 1:28 pm
Kontakt:

RE: [Transporter] - Koszyk (plastikowy czy wiklinowy)

Post autor: nenya »

http://www.allegro.pl/item217099134_tra ... _hit_.html

A znalazlam ten, troszkę droższy,ale za to większy, i ma pasek, będę mogła powiesić na ramieniu, nie będę musiała stawiać transportera na podłodze...
Basial
Posty: 406
Rejestracja: pt cze 08, 2007 12:37 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

RE: [Transporter] - Koszyk (plastikowy czy wiklinowy)

Post autor: Basial »

Fajny Nenya, tylko w te upały będzie szczurciom duszno.

Pajton, ja wkładam do koszyka "szmatki" - ręczniki, koszulki, kawałki polaru (są bardzo miłe w dotyku)- po podróży piorę. Przy sobie zawsze mam chusteczki higieniczne i po prostu śmierdzące klocki na bieżąco usuwam z transporterka.
Ostatnio zmieniony ndz lip 22, 2007 3:03 pm przez Basial, łącznie zmieniany 1 raz.
za TM: Mizia, Ziutek, Diego, Biniu, Tomek, Sid, Maxiu, Niunieczka, Beziu, Kolalu, Haszczu, Sylwek, Busik, Maniek, Małe Mu, Felek, Tobiasz, Tofik, Kajtek, Gniotek, Bubu, Albercik, Zakalec, Kinia, Matylda, Angielka, Lusia, Milka,



gg 11160056
Awatar użytkownika
'Asia
Posty: 710
Rejestracja: pt maja 27, 2005 9:44 am
Lokalizacja: Poznań

RE: [Transporter] - Koszyk (plastikowy czy wiklinowy)

Post autor: 'Asia »

RattaAna, ja co prawda z Poznania jestem, ale moja mama kupila ten koszyk w Makro wiec moze sprawdz w jakichs supermarketach? Chociaz mama go kupila juz dawno dosyc, ceny nie znam...
Ale z tego co widzialam na fotkach to Lulu ma taki koszyk, a ona jest z Wawy, to moze zagadaj do niej?
A jesli chodzi o miseczki, to ta ktora krwiopijka pokazywala jest swietna, chociaz ja mam inna, wielkosc podobna, tylko taka półokrągła, plastikowa czerwona, zawieszona na cienkim drucie, ktory latwo przymocowac przez szpary tego koszyka. Kosztowala w zoologu 3 zł wiec kupilam 2 :) Mam je juz 2 lata i jestem zadowolona :)

A taki transporter co pokazala nenya to ma chyba Telimenka i jest naprawde duzy - 5 szczurow siedzialo w nim ze sporym luzem na jednym poznanskim spotkaniu ;) (O ile to ten :P) Jednak chyba nadaje sie raczej na jesien/zime bo wentylacja bardzo slaba... Na lato taki plastikowy kosz piknikowy jest jak znalazl :)

Pajton, mam ten sam problem :P
Ostatnio zmieniony pn lip 23, 2007 12:55 am przez 'Asia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Aniołki: Lola (*), Żaba (*), Maja (*), Zuzia(*), Mela(*), Marie (*) ;(( Pamiętam... >>ZOBACZ<< Aktualnie: pustka w sercu i pusto w klatce... ;(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”