[Akcesoria] Zabawki do klatki...

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: [Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Izold »

Kiel pisze: mnóstwo akcesoriów, wiem, że fabrycznych (te okropne kolorki), ale wszystko można też zrobić samemu, jak się ma chęci i wolną chwilę :)
Oczywiście,zabawki nie wyglądają na strasznie trudne,wystarcza jakieś ciepłe szmatki igła i nitka,pare sznureczków i można się pochwalić czymś co wykonało się samemu ;)
Hanka&Medyk
Posty: 1916
Rejestracja: pt lut 13, 2009 7:56 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Hanka&Medyk »

Gdyby nie to, że moje paskudy bardzo szybko rozprawiają się z hamakami (robią nowe wyjścia i wywietrzniki, a w ostatnim hamaku poprzegryzały szlufki, do których były przypięte karabińczyki), to chętnie zrobiłabym coś podobnego do tego namiotu.
[*]:Dziunia,Gienia,Gaja+UtahMerch'sField,OmegaEM,Amiga,Destra+DaithiRL,Aguta,Albi,Fufa,Yumi,Belzebub,Wacław,Krówka
Są:Miotła,LuxTorpeda,Teodora,Ciapka,Piszczałka,Rubi,Tesla,Gniotka
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: [Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Filipw »

mnie ciekawi to co jest na samym dole, to niebieskie, żwirek czy cuś ?
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: [Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Izold »

szczurfan pisze:mnie ciekawi to co jest na samym dole, to niebieskie, żwirek czy cuś ?
Może jakiś koci żwirek tylko w innym kolorze ? :)
Babli
Posty: 4604
Rejestracja: ndz kwie 27, 2008 10:21 am
Lokalizacja: Maków Podhalański

Re: [Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Babli »

Chyba ściółka, ta amerykańska :)
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: [Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Izold »

Babli pisze:Chyba ściółka, ta amerykańska :)
Możliwe,w kolorze papieru toaletowego z kiosku,nigdy podobnego nie spotkałam.Widziałam jedynie szare ^^
Awatar użytkownika
tamiska
Posty: 696
Rejestracja: pn lis 17, 2008 11:34 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: tamiska »

To jest taka sciolka co uzywa sie na zachodzie :P Mozna kupic przeze mnie jesli ktos chce :D
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: [Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Izold »

A na początku krwiopij napisał o dodatku do klatki "trzepaczka do jajka" i ogółem jak to skonstruować by wsadzić tam jakies liscie?:D
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: [Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Sheeruun »

Ostatnio jak mama wysłała mnie do sklepu po gąbki do zmywania naczyń - a poszłam do takiego specjalistycznego, małego kiosku z takimi akcesoriami użytku domowego ;D - rozglądałam się po sklepie i zauważyłam koszyki do chleba. Różne - drewniane, plastikowe.. od razu wpadło mi do głowy, że można by z tego niezłe łóżeczko szczurom urządzić ;) Kupiłam więc takie cacko i zawiesiłam chłopakom obok hamaka - od razu, już w trakcie wieszania, wszyscy trzej do niego wleźli i nie dało się ich już stamtąd wygnać do wieczora ::) Hamak poszedł w odstawkę (teraz póki wolą koszyczek, hamak wisi na balkonie i sie wietrzy - nawet pranie nie pomaga w pozbyciu się zapachu siuśków, więc może wietrzenie coś da... ;) ).
Obrazek
No i dobra sprawa, że są w nim te dziurki..można go łatwo zawiesić... i siuśki spływają na dół :D

Dobrą zabawką są chrupki kukurydziane - nie te zwykłe, małe, ale długie paluszki - moje ogonki kochają zabawę w przeciąganie takiego chrupka.. :D
Obrazek


A poza tym, ładny dzień się zapowiada - co prawda jest dopiero 6 rano i wszystko się może zmienić, ale jeśli nie będzie za gorąco, to wybiorę się z ogonami na spacer po sklepach ;) Poszukamy jakiś fajnych rzeczy do zabawy...
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: [Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Nina »

Sheera pisze:No i dobra sprawa, że są w nim te dziurki..można go łatwo zawiesić... i siuśki spływają na dół :D
Heh, dla mnie to minus :P Koszyki u nas wiszą wysoko, szczury sikają tam gdzie śpią i wszystko na dole jest obryzgane sikami. Zdecydowanie bardziej wole pełne (np. z ażurkowymi bokami), włoży sie troche szmatek i ani szczury nie śpią w kałuży ani klatka nie jest cała do mycia :)

U nas ostatnio furore zrobiła huśtawka, nie w klatce co prawda, tylko na łóżku, ale szczury zachwycone. Jest to tzw. stojak na owoce (koszyczek na podstawce jak pod hamak ogrodowy). Wystarczy na wierzch dać troche polaru żeby łapki nie wpadały i co chwile któraś z dziewczyn w nim siedzi :)
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: [Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Izold »

Mi sie wydaje ze byłoby lepiej gdybyś do tego czerwonego koszyczka włożyla np,ręczniki papierowe.Moje ogony kochają jak jest miękko,wtedy się rozkłądaja na płasko i kimają pół dnia. ;D
Sheeruun
Posty: 1880
Rejestracja: śr paź 01, 2008 8:46 pm
Lokalizacja: Suwałki

Re: [Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Sheeruun »

Nina pisze: Heh, dla mnie to minus :P Koszyki u nas wiszą wysoko, szczury sikają tam gdzie śpią i wszystko na dole jest obryzgane sikami. Zdecydowanie bardziej wole pełne (np. z ażurkowymi bokami), włoży sie troche szmatek i ani szczury nie śpią w kałuży ani klatka nie jest cała do mycia :)
U mnie koszyk wisi niewysoko, więc siuśki się nie rozbryzgują wszędzie naokoło.. no i padają na wióry, co też trochę pomaga ;)
Izold pisze:Mi sie wydaje ze byłoby lepiej gdybyś do tego czerwonego koszyczka włożyla np,ręczniki papierowe.Moje ogony kochają jak jest miękko,wtedy się rozkłądaja na płasko i kimają pół dnia.
Z moimi ogonami żadne miękkie rzeczy nie przejdą - wszystko: kocyki, szmatki, chusteczki higieniczne, ręczniki papierowe - jest znoszone od razu przez Aleksa na dół do domku ::) I dlatego niestety tylko w domu mają miękko... no chyba że bym przywiązała coś do tego koszyka, ale pewno młody by przegryzł ;)
Stworzenie bezszczurowe.

Byli ze mną: Japek, Siergiej, Matt, Vincent, Ciel, Gacek, Dorian, Hiroki, Kiwi, Kokos
Odeszli za TM: Aki, Aleksander, Sky, Artemis, Szuflad, Pendrive, Hiroki
Diabeł - gdzieś tam..
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: [Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Izold »

Ale cwaniaki masz sheera ;D

Ja uszyłam im poduszeczkę z starej piżamki - na guziki. do środka kładę wierzchnią warstwe =trocinki włożone w coś jakby małą poszewkę (wyglada jak poszewka od poduszki,uszyta przeze mnie ;) ) i jakieś szmatki.starcza na 3-4 dni bo potem ocieka szczojami.
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: [Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Vicka211 »

A ja dziś przecięłam takie okrągłe pudełko po soku na pół i włożyłam je do klatki, miał to być taki tunel. No a szczury to wyprostowały i leżą na takiej srebrnej stronie bez przerwy :P Nie wiem co im się w tym tak podoba, może że jest to najchłodniejsza rzecz w klatce na której mogą się położyć :P Nawet hamak mają gdzieś ::)
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: [Akcesoria] Zabawki do klatki...

Post autor: Izold »

Ja moim wkładałam w ciepłe dni do klatki dwa kafelki (takie łazienkowe) do klatki i chłodziły sobie brzusio ;P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”