[Akcesoria] - Hamak

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: [Akcesoria] - Hamak

Post autor: yss »

zalbi pisze:gdyby miał kolegę to gwarantuję ci, że wylegiwali by się w hamaku razem cały czas
ile na to postawisz?
moje szczupaki w hamaku nie śpią. i koniec. wolą rękaw albo rurę.
ten się nie myli, kto nic nie robi
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: [Akcesoria] - Hamak

Post autor: Izold »

U mnie na hamaku śpi tylko Wirus, i to zwykle po obiedzie, kiedy się tam wdrapuje żeby coś zjeść, i potem mu się schodzić nie chcę. :) Każdy luubi co innego, inni z kolei przesiadują na górze gdzie dorobiłam im piętro z króliczówki gdzie wylegują się na przyklejonych do podłoża grubych podpasek :P (miały służyć jako kuweta, zarówno na dole jak i na górze, ale dziubaki na górze na nich śpią, a na dole na nie sikają. :D ) Nie ma pewności czy szczury polubią hamak. niektórym szczurkom nie jest wygodnie,a niektórym jak najbardziej ^^
Awatar użytkownika
Zyzia
Posty: 207
Rejestracja: pn lip 20, 2009 11:34 am
Lokalizacja: Leeds - UK

Re: [Akcesoria] - Hamak

Post autor: Zyzia »

Izold pisze:Nie ma pewności czy szczury polubią hamak. niektórym szczurkom nie jest wygodnie,a niektórym jak najbardziej ^^
Ja jeszcze dodam, ze u mnie zalezy z czego hamak jest zrobiony. Probowalam prawie wszystkie rodzaje materialow, ale moje panny spia jedynie w hamakach zrobionych z recznikow. Inne moga sobie wisiec i sa przez nie niezauwazane.
Angielskie panny - Niunia, Pixie, Luna, Dixie i Freya.
Kiedyś używano znaków interpunkcyjnych, teraz od tego są emoty.
Awatar użytkownika
wesola
Posty: 262
Rejestracja: sob wrz 26, 2009 7:21 pm
Lokalizacja: Yorktown Heights, NY USA

Re: [Akcesoria] - Hamak

Post autor: wesola »

Do tej pory przypinałam hamaki spinaczami tak, jak wyczytałam wcześniej w tym wątku, ale był to ból tyłka kiedy kilka hamaków chcesz zdjąc do prania przynajmniej 2 razy w tygodniu a potem je przywiesic. Na początku wymyśliłam, żeby sobie ułatwic życie będę prała hamaki raz w tygodniu, ale u dziewczyn niestety się nie dało...
Wymyśliłam więc agrafki do pieluch - działa to super. Szybko się zapina i rozpina a są bezpieczne, bo mają taki plastyk, który trzeba wcisnąc na agrafkę. Zupełnie inne zycie:)
Z nami: Velma, Daphne, Jannette Jr., Midnight, Galileo, Secret, Astrid, Swiftstick
Po drugiej stronie: Jannette...
Człowiek zrównoważony ma szczury na obu ramionach
Awatar użytkownika
Venefico
Posty: 543
Rejestracja: czw maja 06, 2010 2:30 pm
Lokalizacja: Karpacz

Re: [Akcesoria] - Hamak

Post autor: Venefico »

Ja mam 3 hamaki : jeden to kaptur ze starej kurtki, drugi jest z poszewki poduszki a trzeci z kawałka materiału, ale przyczepiony jest tylko z trzech stron, ostatni róg materiału wisi sobie, i tak wyszła o to kanapa :P

Mam ułatwioną sprawę bo moja mała jest grzeczna i żadnej zabawki nawet nie nadgryzła więc wszystko mam zawiązane materiałem, ale nie wiem jak będzie z drugim szczurkiem.
Obrazek Carly Obrazek Przylepka Obrazek Chico

Obrazek Rajka, Sky , Łatka, Pulpi
Nina
Posty: 6027
Rejestracja: ndz wrz 10, 2006 9:30 pm
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: [Akcesoria] - Hamak

Post autor: Nina »

wesola pisze:Do tej pory przypinałam hamaki spinaczami tak, jak wyczytałam wcześniej w tym wątku, ale był to ból tyłka kiedy kilka hamaków chcesz zdjąc do prania przynajmniej 2 razy w tygodniu a potem je przywiesic.
Karabińczyki są do tego idealne ;) Łatwo, szybko i przyjemnie :P (o ile ściąganie zalanych hamaków może być przyjemne xD)
http://amelia.globalhost.pl/images/kara ... rojkat.jpg

Moje dziewczyny mnie doprowadzają do szału :] Uszyłam im śliczny hamak i domek, tak ładnych chyba nigdy nie miały. I co? Nie miały nigdy tak ładnych i nigdy tak szybko ich nie zjadły :]
Chyba znamy inne pojęcie piękna xD
Ze mną: LeeLee + Lily
W pamięci 35 indywidualistów: H, M, H, V, M, K, D, M, S, A, D, N, F, P, A, H, A, A, F, K, M, T, M, E, C, A, B, C, Ł, A, C, K, C, F, F + Grażyna, Kluska, Mia, Trufla, Zambia, Mała Mi, Weszka i Pcheła
Tupot Małych Stóp
Awatar użytkownika
wesola
Posty: 262
Rejestracja: sob wrz 26, 2009 7:21 pm
Lokalizacja: Yorktown Heights, NY USA

Re: [Akcesoria] - Hamak

Post autor: wesola »

Też bardzo fajny pomysł;) Tak - im piękniejsze i więcej wysiłku włożone tym szybciej "rozpracowywane".
U mnie hamaczek to poprostu kawał polaru lub innej bluzy czy kaptura przypięte do klatki agrafkami:) Przynajmniej nie ma straty czasu na szycie tych cudeniek:)
Z nami: Velma, Daphne, Jannette Jr., Midnight, Galileo, Secret, Astrid, Swiftstick
Po drugiej stronie: Jannette...
Człowiek zrównoważony ma szczury na obu ramionach
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: [Akcesoria] - Hamak

Post autor: szczuruleczka »

Siemcia =D
Ja dzisiaj zrobiłam moim dziewuchom wstrętnym hamaczek ^^ Maiłam w szafie jakiś stary, dziwny "materiał" a raczej... hmm... futerkowy amteriał. Wymiary to... ok. 17/24 cm :P I nawet fajnie wyszedł, bo wydaje się duuuuży. Gdy przymocowałam spinaczami biurowymi, panienki zaczęby biegać, wąchać mi ręce. :) Gdy już zamocowałam, wsadziłam tak najpierw jedną laskę, potem drugą. Ale schodziły po 10 sek. W końcu włożyłam zasypiającą pierworodną Klarę, a gdy tej oczy się zamykały dołożyłam nowiutką Lunę, którą wzięłam... OMG już ponad tydzień! Teraz śpią tam tak słodko, Klara wyciągnięta na boczku a na niej też wyciągnięta Luna ^^
Myślę że pokochają hamaczek, skoro 10 minut po przymocowaniu już smacznie śpią na nim :]
Pozdrowionka :*
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
valhalla
Posty: 2245
Rejestracja: pt gru 10, 2010 11:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Akcesoria] - Hamak

Post autor: valhalla »

Czy jest jakiś sposób na przekonanie szczurów do hamaka? Zrobiłam moim fajny hamak, miały super zabawę... w szarpaniu go :P oczywiście szybko zniszczyły, więc zabrałam. Zrobić nowy czy darować, a może poczekać aż będą starsze i nieco mniej temperamentne? ;)
Rozpieszczury: pomknęły wszystkie...
Za Tęczowym Mostem: Gluś, Frodo, Pan Lizawka, Czmyś, Trzpiotek, Człapek, Szkodnik, Ryjek, Herman, Mlekołak, Adolf, Węgielek, Marquand, Ulli i Klusek [*]
macik001
Posty: 905
Rejestracja: czw gru 02, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: [Akcesoria] - Hamak

Post autor: macik001 »

Ja bym spróbowała jeszcze raz :D Ale może...z innego materiału? MOże to ma jakieś znaczenie?
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: [Akcesoria] - Hamak

Post autor: szczuruleczka »

valhalla pisze:Czy jest jakiś sposób na przekonanie szczurów do hamaka? Zrobiłam moim fajny hamak, miały super zabawę... w szarpaniu go :P oczywiście szybko zniszczyły, więc zabrałam. Zrobić nowy czy darować, a może poczekać aż będą starsze i nieco mniej temperamentne? ;)
Rób, ale z innego materiału, może tańszego, np. płótna. Jak zniszczą to nie będzie szkoda, ptrzynajmneij będą miały zabawę. Demolka klatki! xD
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: [Akcesoria] - Hamak

Post autor: szczuruleczka »

Czy były młode czy dorosłe - nadal wielbią hamczki ^^ Tylko szczają na niego i muszę ciąge wymieniąć >:(
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: [Akcesoria] - Hamak

Post autor: KITEgirl »

moje też zawsze muszą oznaczyć że hamaczek jest ich :D
macik001
Posty: 905
Rejestracja: czw gru 02, 2010 4:54 pm
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Re: [Akcesoria] - Hamak

Post autor: macik001 »

"oznaczyć" mój jest oznaczony w każdym milimetrze przez jednego >:D Piorę je co dwa-trzy dni. Ale jak wychodzi do mnie taka zaspana mordka i wtula się w szyjkę to jestem w stanie to robić :D
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: [Akcesoria] - Hamak

Post autor: KITEgirl »

wczoraj robiłam skarpety poi do ćwiczeń fireshow. nie chciało mi się szyć więc kupiłam dziecięce rajstopki i odcięłam nogawki. a z reszty czyli z "pupy" zrobiłam hamaczek
Obrazek
tea go bardzo lubi. w dodatku jest dwupiętrowy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”