[klatka] pionowe pręty - jak zmocować wyposażenie

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
sony551
Posty: 12
Rejestracja: ndz sie 26, 2007 11:15 am

[klatka] pionowe pręty - jak zmocować wyposażenie

Post autor: sony551 »

Chciałbym poruszyć temat klatki.

Mam klatkę tylko że dla kanarka więc czy będzie dobra a pręty mam umocowane pionowo np. III a nie tak - czy da rade zamontować pientro na niej. PROSZE O POMOC :)
          -
Ostatnio zmieniony ndz sie 26, 2007 5:30 pm przez Agata, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
cucumberek
Posty: 211
Rejestracja: pt lis 04, 2005 5:42 pm

Odp: Klatka

Post autor: cucumberek »

ale jak się domyślam, jest też kilka prętów poziomych spajających te pionowe? jeśli tak, to trochę się pokombinuje i pewnie, że się da  ;) jako pomysł mogę ci pokazać zdjęcia jednego z pięter w mojej klatce- boki mają pionowe pręty, a na nich właśnie opiara się to pięterko. Nie wiem czy widać dobrze, w jaki sposób ono jest zawieszone, ale mówiąc w uproszczeniu wisi na dwóch grubych drutach których końce zapięte są o dach klatki i pod kątem prostym o bok klatki :)
http://img410.imageshack.us/img410/3189/pict0017wf0.jpg
http://img410.imageshack.us/img410/5233/110307cbr5.jpg
http://img410.imageshack.us/img410/6857/050707md0.jpg
Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś (Antoine de-Saint Exupery)
sony551
Posty: 12
Rejestracja: ndz sie 26, 2007 11:15 am

Odp: Klatka

Post autor: sony551 »

ok ale ja niemam takich prętów tylko takie IIIIIIII tak sa przyczepione. :)
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Odp: Klatka

Post autor: Agata »

Zmieniłam tytuł tematu na bardziej opisujący problem i przeniosłam do odpowiedniego działu

Klatka dla kanarka? Jakich jest wymiarów, jeśli mogę wiedzieć? Bo większość klatek dla kanarków, jakie znam jest zbyt mała dla szczurów (to zwierzęta stadne).
Ostatnio zmieniony ndz sie 26, 2007 5:29 pm przez Agata, łącznie zmieniany 1 raz.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
sony551
Posty: 12
Rejestracja: ndz sie 26, 2007 11:15 am

Odp: [klatka] pionowe pręty - jak zamocować półki?

Post autor: sony551 »

ma 38 wysokosci a 35 szerokosci 40 długości
alainaprv
Posty: 198
Rejestracja: pn lip 09, 2007 7:32 am

Odp: [klatka] pionowe pręty - jak zamocować półki?

Post autor: alainaprv »

A przepraszam na ile szczurów?

Mój chomik ma klatkę podobnych rozmiarów. CHOMIK.
Ze mną: Żaba, Ucho, Szanta i Mołka - ciuraski. Hades - piesek. Dziadzik - chomik. Krewetki...
Awatar użytkownika
Agata
Posty: 1786
Rejestracja: pn lis 24, 2003 4:01 pm
Lokalizacja: Katowice

Odp: [klatka] pionowe pręty - jak zamocować półki?

Post autor: Agata »

Ta klatka jest zdecydowanie ZA MAŁA. Polecam lekturę tego działu, uwzględniająć SPIS TREŚCI.
(...) szczurki nie znają dobrych manier. Ale chłopcy powinni.
Moje kapturowe szczęście: Dziunia[']; Koko['] i Kiki[']
Kokosanki: Nika['], Lala['] i Mila
sony551
Posty: 12
Rejestracja: ndz sie 26, 2007 11:15 am

Odp: [klatka] pionowe pręty - jak zamocować półki?

Post autor: sony551 »

bende miał jednego szczurka a tak to facetka w zoologicznym mi do radziła a ja głupi byłem i niezauwazyłem ze to dla kanarka kurde.
alainaprv
Posty: 198
Rejestracja: pn lip 09, 2007 7:32 am

Odp: [klatka] pionowe pręty - jak zamocować półki?

Post autor: alainaprv »

Kup sobie chomika, jednego szczura się nie trzyma. Jest wtedy smutny, osowiały, niezależnie od tego ile z nim spędzasz. Jesteś dla niego przyjacielem, ale innym gatunkiem, to tak jakbyś Ty zamieszkał z psem i nigdy nie wychodził z domu...
Ze mną: Żaba, Ucho, Szanta i Mołka - ciuraski. Hades - piesek. Dziadzik - chomik. Krewetki...
Awatar użytkownika
sue
Posty: 376
Rejestracja: pn gru 05, 2005 9:23 pm
Lokalizacja: Lublin

Odp: [klatka] pionowe pręty - jak zamocować półki?

Post autor: sue »

Kierowanie się 'poradami' sprzedawców nie jest najlepszym pomysłem. Rzadko zdarza się ktoś, kto się zna na szczurach, kto wie czego one potrzebują i ktoś kto potrafi odróżnic samca od samiczki -.- Ja kiedys usłyszałam że klatka wys ok 30 cm, szer 30 cm i dlg ok 40 jest dobra dla dwóch d o r o s l y c h szczurów.
Nobody is perfect. My name is nobody.

['] Pestka [II 2006 - 31 VIII 2007]


Obrazek
sony551
Posty: 12
Rejestracja: ndz sie 26, 2007 11:15 am

Odp: [klatka] pionowe pręty - jak zamocować półki?

Post autor: sony551 »

chomiki sa fajne ale mało inteligentne a ta co teraz mam klatke to sa minmalne wymiary więc wiesz
alainaprv
Posty: 198
Rejestracja: pn lip 09, 2007 7:32 am

Odp: [klatka] pionowe pręty - jak zamocować półki?

Post autor: alainaprv »

Kochanie, to nie jest klatka dla 2 szczurów, a jednego szczura się nie trzyma! Zrezygnuj, albo kup większą klatkę, albo dokup do niej drugą i połącz.
Ze mną: Żaba, Ucho, Szanta i Mołka - ciuraski. Hades - piesek. Dziadzik - chomik. Krewetki...
sony551
Posty: 12
Rejestracja: ndz sie 26, 2007 11:15 am

Odp: [klatka] pionowe pręty - jak zamocować półki?

Post autor: sony551 »

ja [ciach!] miałem już szczura więc wiem niemów mi ze jest za mała bo to nie ten temat oki
alainaprv pisze: Kochanie, to nie jest klatka dla 2 szczurów, a jednego szczura się nie trzyma! Zrezygnuj, albo kup większą klatkę, albo dokup do niej drugą i połącz.




Na tym forum nie przeklinamy, nawet wstawiajac gwiazdki bo doskonale wiadomo co autor ma na mysli. Proponuje sie opanowac i przyjac rady najwyrazniej bardziej doswiadczonych osob ze spokojem. Wiadomo ze jak ktos jest uparty to zadne tlumaczenia nie pomoga ale to jest forum o szczurach i wszyscy chca tu dla nich jak najlepiej.
limba81 mod
Ostatnio zmieniony pn sie 27, 2007 6:27 pm przez limba, łącznie zmieniany 1 raz.
sony551
Posty: 12
Rejestracja: ndz sie 26, 2007 11:15 am

Jakie ma zaczepy poidełko

Post autor: sony551 »

Czy bedzie pasować na pionowe pręty klatki


Po małej zmianie tematu, połączone z istniejącym. /Agata
Ostatnio zmieniony pn sie 27, 2007 8:52 pm przez Agata, łącznie zmieniany 1 raz.
alainaprv
Posty: 198
Rejestracja: pn lip 09, 2007 7:32 am

Odp: Jakie ma zaczepy poidełko

Post autor: alainaprv »

Sprecyzuj pytanie. Jaki zaczep ma to poidło?
Ze mną: Żaba, Ucho, Szanta i Mołka - ciuraski. Hades - piesek. Dziadzik - chomik. Krewetki...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”