[Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
yss
Posty: 6442
Rejestracja: pt sty 05, 2007 8:12 pm
Lokalizacja: szczecin

Re: [Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Post autor: yss »

squedi13 pisze:z czego zrobić dobre sznury do wspinania?
nasz majsterkowicz ;)
ze sznurów!
kupujesz sznur i przyczepiasz O0
ten się nie myli, kto nic nie robi
Awatar użytkownika
karraska
Posty: 55
Rejestracja: pt paź 08, 2010 1:00 pm

Re: [Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Post autor: karraska »

Właśnie "piekę" domek. Postanowiłam wykorzystać pomysł z domkiem z papieru toaletowego, ale lekko go zmodyfikowałam. Warstwa papieru, później wastwa kleju (mąka z odrobiną wody). Teraz od kilku minut suszy się w 80 stopniach. Założę się, że nie postoi więcej niż kilka dni, ale zawsze będą mieli radochę w rozwalaniu.
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Post autor: sylwiaj »

chce zrobić materiałowy wiszący domek a nawet 3 bo wiem ze pewnie szybko zmienią sie w syrzepy:)
Polarek juz wybrany tylko kwestia czym usztywnić ten domek? co do gąbki to nie wiem jaka wybrac nie widziałam gąbek typowo szewskich (były jakieś akustyczne i inne) myslałam jeszcze o kratce do zlewu ale boje sie ze bedzie im wtedy twardo;/
proszę o radę:(
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Post autor: smeg »

W domku, który kupiłam od Nietoperka dno było usztywnione karimatą zaszytą między polarkami :) Niestety, szczury wygryzły ją w kilka dni, więc teraz wisi sobie bez usztywnienia :P Jeśli mocno naciągniesz domek wiszący w klatce np. przyczepiając go spinaczami biurowymi, to może usztywnienie nie będzie potrzebne.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Post autor: sylwiaj »

w sumie fajny pomysł tylko faktycznie niezbyt trwały przez te ich zabki:D jak sie na nie wkurze to blachą je wsztywnie:P
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Maszka
Posty: 1605
Rejestracja: sob paź 17, 2009 2:04 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: [Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Post autor: Maszka »

Sylwiaj, możesz spróbować z cienkimi, plastikowymi (nie gumowymi - guma przyciąga szczurze zęby jak magnes!) podkładkami pod talerze na stół. Ja miałam tak usztywniony jeden domek i całkiem długo żył :)
Awatar użytkownika
sylwiaj
Posty: 1487
Rejestracja: pn paź 17, 2011 10:18 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Post autor: sylwiaj »

Maszka poszłam za Twoja radą w poniedziałek biore sie za szycie:) trzymac kciki (chociaz kciukac głównie za 2 operowane tego dnia ogony)
u Aniołków:Krecik, Muszka, Czerniak, Gadzinka, Kluska, Pralka, Cola, Parówka, Twister

ze mną: Kamikaze, Klementynka, Emilka, Gnieciuch, Kornelcia
Awatar użytkownika
Tikus
Posty: 32
Rejestracja: sob lis 12, 2011 8:55 pm

Re: [Wyposazenie] - Z czego mozna zrobic domek

Post autor: Tikus »

Ja kupiłam moim ogonkom drewniany domek taki podwójny całkiem spory(drewniany) i jedyną jego wadą jest że jak chce go oczyścić z jakichś sików czy czegoś to się sypie cały :/
Człowiek szlachetny wymaga od siebie, prostak od innych
Z nami Fretka, Pestka, Watka
Za TM Kropka, Liza, Plamka, Liza ;(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”