[Poidło] - Ferplast - Sippy

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
merch
Posty: 6868
Rejestracja: czw gru 02, 2004 2:48 pm

Re: [Poidło] - Ferplast - Sippy

Post autor: merch »

Nie , najmniejsze czyli 50 ml, i jescze wlasnie z mozliwoscia nalani z gory malj ilosci plynu.
Obrazek
*NiuniuśMysiaMałyniaMyszulAllegroKichanioSzarikSzymaGuciaKropkai7rodzRudiPankracy, BrysiaCzapkaCelaCzesiaZdzisiuCezarCzaruśEdiCzejenFeluśZeniaUbocikGryzajkaMała KapturkaOfelkaJajcusWulfikmaluszkiHieronimHefryśmałyeFekDarEstiNosioOliFaramuszkaDafiDorota
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: [Poidło] - Ferplast - Sippy

Post autor: pin3ska »

mam to poidło 600 ml, bo było w towerze :) Na jakiej wysokosci od ziemi powinien znajdowac sie koniuszek tego dziubka do nasciskania językiem? Probuje na rozne sposoby i nie wiem - raz wydaje mi sie za nisko, raz za wysoko...

Jestem zmuszona zalozyc to poidło, bo przez ostatni tydzien szczuractwo zepsuło 4 poidła drinky L 600 ml Ferplasta tym samym niwelujac moje zapasy poideł do zera... Nie wiem, co im odbiło :-\ Naprawde mozna zbankrutowac przy tych moich mendach :-\
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
Vicka211
Posty: 1698
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 6:36 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: [Poidło] - Ferplast - Sippy

Post autor: Vicka211 »

Ja mam ten dziubek na wysokości 10,5 cm, choć mi się i tak za daje, że jakoś nie tak, ale szczurom pasuje, bo piją tylko z tego, kulkowego jakoś prawie nie ruszają...
Ze mną: Koda, Sitka, Kenai, Denahi, Toffik
za TM: Kasia, Edgar, Filip i 14 innych pupilków (*)
Naixinka
Posty: 653
Rejestracja: sob sie 09, 2008 6:05 pm
Lokalizacja: Szczecin/Łódź/Wrocław

Re: [Poidło] - Ferplast - Sippy

Post autor: Naixinka »

Ja mam wsadzony w 3 kratkę od dołu, cały ten "kranik". Dla moich panien jest w sam raz.
Awatar użytkownika
pin3ska
Posty: 3006
Rejestracja: sob maja 10, 2008 4:26 pm

Re: [Poidło] - Ferplast - Sippy

Post autor: pin3ska »

Naixinka pisze:Ja mam wsadzony w 3 kratkę od dołu, cały ten "kranik". Dla moich panien jest w sam raz.
Ale licząc od dna kuwety? Czy od tarasu? W jakim miejscu masz to wlozone?

Plisss, wrzuc jak mozesz jakąś fotke jak to wygląda z bliska i na tle klatki :)

Szczury wam sie nauczyły korzystac z tego bezproblemowo czy konieczne są jakies konkretne nauki? Jesli tak to jakie?
Bazarek: szczurkowe rzeczy, ciuszki, biżuteria, książki... Zapraszam :)

“...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. "(Coco Chanel)
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: [Poidło] - Ferplast - Sippy

Post autor: Filipw »

Pin moje się nauczyły bezproblemowo :), ale na wszelki wypadek ( na początku)wstawiłem też poidło kulkowe, a na automatycznym zaznaczałem linie wody kiedy już zobaczyłem/stwierdzilem że piją odstawiłem kulkowe i zostało to jedno :). To poidło jest dość łatwe w czyszczeniu ponieważ się całe rozkręca

Mój dziubek wisi 10 kratek nad poleczka czyli jakies 12 cm nad.


Jeszcze masz zdjęcia:
ObrazekObrazek
Naixinka
Posty: 653
Rejestracja: sob sie 09, 2008 6:05 pm
Lokalizacja: Szczecin/Łódź/Wrocław

Re: [Poidło] - Ferplast - Sippy

Post autor: Naixinka »

U mnie wygląda to tak:
Obrazek

EDIT:
Nie uczyłam dziewczyn jak z tego pić, same od początku piły normalnie. Mają jeszcze w klatce poidełka kulkowe ale piją z wszystkich bez wyjątku.
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: [Poidło] - Ferplast - Sippy

Post autor: Filipw »

ja nie moge zawiesić przy kuwecie bo mordek by chodzila spragniona...
Buźka sterroryzowała całąąąą kuwetę...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”