[Akcesoria] - Rury, rurki, rureczki (PCV,tekturowe itp)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Izaa

[Akcesoria] - Rury, rurki, rureczki (PCV,tekturowe itp)

Post autor: Izaa »

Nie wiedziałam gdzie umieścić ten post, dlatego umieszczam go tutaj - jako wyposażenie klatki ;) Otóż wsadziłam kiedyś do 'terrarium' Dexterka tekturową rurkę po papierze toaletowym. Tak z ciekawości - żeby zobaczyć, co z nią zrobi. Pobiegał sobie przez nią parę razy, ale zauważyłam, że taka rurka, oprócz dobrej zabawy, to dla szczurka też wspaniałe schronienie przed upałem. Kiedy przygrzewa słoneczko i w moim mieszkaniu robi się duszno, to Dex zaraz wpełza do rurki i leży sobie w niej. Wsadziłam kiedys do środka palce i faktycznie - wszędzie ciepło, a w takiej rurce chłodno i przyjemnie ;] Polecam wszystkim szczurowatym na gorące dni.
Ostatnio zmieniony pt lut 17, 2006 12:41 am przez Izaa, łącznie zmieniany 1 raz.
Yrsa

[Akcesoria] - Rury, rurki, rureczki (PCV,dekturowe itp)

Post autor: Yrsa »

Ja dostałam od Asi taką duzą rure tez z tektóry ale takiej grubej na 0.5 cm. Jest duza ze zmiesci sie w niej nawet wyrosniety szczur i moja mała czestoprzez ta rurę biega. Ale jej nie jest gorąco bo ja mam pokój w piwnicy i tam jest akurat w lato. :)
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

[Akcesoria] - Rury, rurki, rureczki (PCV,dekturowe itp)

Post autor: oliwi@ »

Mój szczur ma też rurke z papieru toaletowego ale niestety sie w niej nie mieści bo już jest za duży. Ale wkładam mu tam jedzenie i ma potem fajną zabawe aby je stamtad wyciagnąć. Raz tak włożył głowę że nie umiał jej wyciągnąć. Ale jakoś se poradził :lol: mój szczur po tych rolkach z papieru sobiebiga i nimi podrzuca jak mu się nudzi hehe.
Yrsa qrcze nie wiesz z czego mozna taką rolkę mieć ??
Yrsa

[Akcesoria] - Rury, rurki, rureczki (PCV,dekturowe itp)

Post autor: Yrsa »

Prawde mówiąc nie bardzo bo dostałam ja od Asi... Asia pracuje w takiej formie która zajmuje sie drukowaniem i takimi innymi wiec na te rolki chyba owijają papier... Mam u siebie jeszcze spora rolke jakby ktos chciał to mogę mu odkroic troche :P No ale to propozycja dla ludzi z Wawy i okolic :D
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

[Akcesoria] - Rury, rurki, rureczki (PCV,dekturowe itp)

Post autor: jokada »

a jak sie ktoś do mnie zgłosi to może dostac całą - długości 90 cm (srednica ok. 8cm)
a jak da znać wcześniej to moge i pare zebrać i dac w ilości hurtowej ;)
tak ze 3-5 szt
oliwi@
Posty: 1158
Rejestracja: ndz sty 26, 2003 10:14 pm

[Akcesoria] - Rury, rurki, rureczki (PCV,dekturowe itp)

Post autor: oliwi@ »

Prowadzi ktoś wysyłkową sprzedaż rurek kartonowych :lol: :?: hehe
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

[Akcesoria] - Rury, rurki, rureczki (PCV,dekturowe itp)

Post autor: jokada »

było by to raczej nieopłacalne ;)
ale poszukaj może w twojej okolicy jest punkt który robi ksero/wydruki wielkoformatowe (takie większe od A3) i tam sie zapytaj
cr@sh

[Akcesoria] - Rury, rurki, rureczki (PCV,dekturowe itp)

Post autor: cr@sh »

Moje szczuraski też uwielbiają się bawić takimi rureczkami lecz taka od papieru toaletowego nie na długo starczyła z wiadomych powodów . Rurka przetrwała tylko 2 dni , ale mogę powiedzieć że najbardziej spisała się rurka po pringelsach :) . Ja jeszcze zrobiłem w niej 2 dziurki które urozmaicają mojemu młodemu szczuraskowi zabawę .
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

[Akcesoria] - Rury, rurki, rureczki (PCV,dekturowe itp)

Post autor: Mycha »

Ja dałam swoim takie rurki od projektów (mam tego sporo) więc mogę wysłać, bo moja mama się tym zajmuje, tylko problem, że nie wiem jak to wysłać. No chyba że ktoś niedaleko mieszka :P
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
chimaira
Posty: 18
Rejestracja: śr paź 01, 2003 10:43 pm

[Akcesoria] - Rury, rurki, rureczki (PCV,dekturowe itp)

Post autor: chimaira »

wysylke mozesz zrobic normalnie :) poczta wyslesz wszystko co owiniesz chocby w brazowy papier i zamiescisz adresata :P
sprawdzone na roznych dziwnych rzeczach, wystarczy tylko zlapac mila pania na poczcie bo te niemile czasem narzekaja hyhyh
Awatar użytkownika
Ania
Posty: 4523
Rejestracja: pt gru 27, 2002 10:52 am
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

[Akcesoria] - Rury, rurki, rureczki (PCV,dekturowe itp)

Post autor: Ania »

Przesylke najlepiej pakowac w odpowiednie koperty, bo zbyt mala wielkosc (mniejsza niz zeszytowa, A5) nie nadaje sie - nie ma mozliwosci nakjlejenia na niej karteczki a adresem i informacja o oplatach, rodzaju dowozu itp - za niewymiarowe przesylki jest doplata.

Rownie dobrze jest wyslac przesylke za pobraniem (w tym wypadku za kwote, ktora ma zaplacic odbiorca - mozna dac sume, jaka sie wydalo na wysylke paczki).
¡oɹƃǝןן∀ ɐu ʎɹnʇɐıʍɐןʞ ǝıdnʞ ǝıu ʎpƃıu znſ
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

[Akcesoria] - Rury, rurki, rureczki (PCV,dekturowe itp)

Post autor: Mycha »

No więc skoro wszystko wiemy to mogę komuś wysłać :P
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Aneta

[Akcesoria] - Rury, rurki, rureczki (PCV,dekturowe itp)

Post autor: Aneta »

takie rurkiroznych wielkosci latwo dostaniecie, jezeli udacie sie do najblizszego sklepu z dywanami i ladnie poprosicie :) , tylko ze one maja namniejsza srednice gdzies 10 cm
brush2

[Akcesoria] - Rury, rurki, rureczki (PCV,dekturowe itp)

Post autor: brush2 »

Ludzie, ja też chce rurkę! :) Mojemu J. przyda się kilka nowych akcesoriów w klatce. Teść załatwił mi konar jabłoni, który jutro będę montowała do klatki (zamiast schodów, z których grubas często i chętnie korzysta ;-) ale coś poza tym też by chyba mógł mieć. Muszę się udać gdzieś na miasto (punkty ksero, mówicie?) i znaleźć mu odpowiednią rurke :-D
pmuch
Posty: 97
Rejestracja: czw lut 19, 2004 11:42 am

Wysy?ka

Post autor: pmuch »

[quote="Ania"] Przesylke najlepiej pakowac w odpowiednie koperty, bo zbyt mala wielkosc (mniejsza niz zeszytowa, A5) nie nadaje sie - nie ma mozliwosci nakjlejenia na niej karteczki a adresem i informacja o oplatach, rodzaju dowozu itp - za niewymiarowe przesylki jest doplata.

Rownie dobrze jest wyslac przesylke za pobraniem (w tym wypadku za kwote, ktora ma zaplacic odbiorca - mozna dac sume, jaka sie wydalo na wysylke paczki). [/quote]

Można także wysyłać pocztą rulony - niestety strona z cennikiem poczty się mi nie otwiera :-( - nie wiem jakie są minimalne wymagania co do wielkości
A taka rura to przecież rulon :-)
Pozdrawiam
Paweł (z Petrą, Ginger, Agusią- niestety w pamięci :-(, i Darią)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”