MAJTKI DLA SZCZURKA ?:d

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
szczurza_mumia
Posty: 5
Rejestracja: czw sie 06, 2009 11:07 am

MAJTKI DLA SZCZURKA ?:d

Post autor: szczurza_mumia »

Przed chwilą wpadłam na pomysł..
Skoro tyle ludzi nie lubi jak czczur...zostawia kropelki za sobą

no To może uszyc mu majty xD z dziurką na ogonek i np zebyte majty nie przemokły wsadzic tam jakis mały delikatny kawałek materiału


Co o tym myslicie ?


Jesteście za cz przeciw
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: MAJTKI DLA SZCZURKA ?:d

Post autor: lavena »

Jak Ci się uda umieścić w tym szczura na dłużej niż 3 sekundy... jestem jak najbardziej za :P :D
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: MAJTKI DLA SZCZURKA ?:d

Post autor: Izold »

Sama ostatnio myślałam o tym bo szczanie doprowadza mnie do szału :D ale wątpie żeby w tym wysiedział.Będzie się męczył.;]
szczurza_mumia
Posty: 5
Rejestracja: czw sie 06, 2009 11:07 am

Re: MAJTKI DLA SZCZURKA ?:d

Post autor: szczurza_mumia »

Troche sie pomeczy i sie przyzwyczajii :P mam nadzieje
Awatar użytkownika
lavena
Posty: 1889
Rejestracja: pn lip 23, 2007 10:56 pm
Lokalizacja: Lublin/Puławy

Re: MAJTKI DLA SZCZURKA ?:d

Post autor: lavena »

To nawet nie jest kwestia tego że szczur się będzie męczył tylko że raczej sprytnie będzie z nich wyłaził. Szczerze wątpię żeby udało się skonstruować coś z czego się nie wyplącze. To nie piesek że da się go ubrać w ładnie ciuszki... 8)
Awatar użytkownika
tamiska
Posty: 696
Rejestracja: pn lis 17, 2008 11:34 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: MAJTKI DLA SZCZURKA ?:d

Post autor: tamiska »

Jak nie uda sie tego zdjac normalnie to przegryzie to, ale sie wyplacze.
Awatar użytkownika
Filipw
Posty: 1020
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: garwolin
Kontakt:

Re: MAJTKI DLA SZCZURKA ?:d

Post autor: Filipw »

Psom też sie kupuje majtki ale jesli juz to po to żeby suczka podczas cieczki nie zaszła w ciążę.
ogonowa
Posty: 2149
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 4:23 pm
Numer GG: 7589945
Lokalizacja: Wrocław

Re: MAJTKI DLA SZCZURKA ?:d

Post autor: ogonowa »

szczurfan, no nie do końca :P. Majtki u suczki z cieczką są po to, żeby nie kapało na podłogę :P.
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: MAJTKI DLA SZCZURKA ?:d

Post autor: Izold »

Jak mój stary jamnik [*] miał cieczke to zakładałam mu moje majtki z czasów przedszkolnych w których umiejętnie robiłam dziurkę na ogonek. :D
Ale też zawsze myślalam ze majtki dla psa to po to żeby się nie zaciążyła. :P
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: MAJTKI DLA SZCZURKA ?:d

Post autor: alken »

Ja w sumie też tak myślałam ::) co prawda nie miałam nigdy psa ale wiem że znajomi zakładali przed wyjściem z domu a po domu latała z gołym tyłkiem.

Co do majtek dla szczura to nie wyobrażam sobie takiej konstrukcji, z której szczur by się nie wyplątał. Chyba by go trzeba ciasno bandażem owinąć. A i wtedy by przegryzł.

Mi tam nie przeszkadza jak znaczą, tylko nie lubię jak znaczą mnie, na gołej skórze, bo zwykle robią to na śmierdząco i muszę się myć :P
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
Izold
Posty: 1695
Rejestracja: sob lut 21, 2009 12:31 am

Re: MAJTKI DLA SZCZURKA ?:d

Post autor: Izold »

alken pisze:a po domu latała z gołym tyłkiem.
Weszłam w ten temat i to zdanie mi tak wpadło w oczy że zamieniły się w "O.O".a tu chodzi o to że pies latał z gołą dupką :D


Badaż,majtki?a po co to szczurowi,przeciez i tak chyba wiadomo że sikał,sika i bedzie sikać dalej,aż do usranej śmierci.Amen. :D
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: MAJTKI DLA SZCZURKA ?:d

Post autor: Cyklotymia »

Mój berneńczyk też nosił majtki, z dziurką na ogon i przyklejoną podpaską, bo cieczki to obfite miała :D

Z tymi majtkami to chyba nie najlepszy pomysł, no chyba że ktoś ma szczurka o anielskiej cierpliwości :P Dzisiaj próbowałam sklecić moim paskudom smyczki (żeby je wziąć na spacer po trawie na działkę), ale cholery nie dość że nie dały sobie tego ubrać, a jak już cudem mi się to udało, to wierciły się tak, że uprząż zlatywała w czasie krótszym niż zajęło mi jej zakładanie -_- Myślę że z majtasami byłoby jeszcze gorzej.
Awatar użytkownika
alken
Posty: 6787
Rejestracja: pt maja 01, 2009 11:04 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: MAJTKI DLA SZCZURKA ?:d

Post autor: alken »

takie majty to musiałyby być mocowane za pomocą niezwykle skompliowaniej uprzęży obejmującej korpus i "szyję"
pytanie tylko po co
jak komuś przeszkadza, że znaczą, to kupuje takie zwierzę, co nie obsikuje.
ja tam jestem zadowolona z tak małych ilości moczu ;) jak miałam świnkę morską to nieraz trzymałam na kolanach, miziałam, on się rozkładał, robiło mu się baaaardzo dobrze...i nagle pół litra sików na moich spodniach.
ze mną: leszek, kendrick

odeszły: mysza, karmelek, makumba, ronja, ziuta, lilka, fifioł, kaszanka, zoja, tosia, emil, marcin, ziemniaczek


I'm not really good at giving advice. Do you want a sarcastic comment?
hermenegilda
Posty: 133
Rejestracja: pt lip 10, 2009 4:13 pm

Re: MAJTKI DLA SZCZURKA ?:d

Post autor: hermenegilda »

Nie sądzę,żeby szczur się przyzwyczaił do majtek, bo zwyczajnie nie miałby na to szansy - tak, jak piszecie, w try miga by z siebie gacie zdjął;) Moje chłopaki szczają na potęgę, i to jeszcze na łóżko w miejscu, gdzie mam poduszkę - po prostu kilka razy w tygodniu muszę czyścić tapicerkę na łóżku, bywa. Chociaż przyznam, że im dłużej ze mną są, tym mniejszą odczuwają potrzebę znaczenia. A może to ja przywykłam do zapachu siuśków?
gg : 5763772
Amusia
Posty: 414
Rejestracja: ndz sty 01, 2006 1:40 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: MAJTKI DLA SZCZURKA ?:d

Post autor: Amusia »

trzeba jeszcze szelki dorobic i będzie git ;D a moje zdanie na ten temat.. trzeba było czytac forum zanim sie wzieło szczura i wziąc samice.. na forum wszedzie pisze ze samce leją. Ja kocham samce i dla mnie dzien bez oblania to nie dzień.. Mi nie przeszkadza... mnie to śmieszy jak musze idac w pospiechu zmienic bluzke bo ciur mnie obsikał w progu ;) nie mówiac ze kiedys poszlam na randkę z chłopakiem obsikana przez samca myszy.. niestety zorientowałam sie ze cuchnę (mi osobiscie ten zapach nie przeszkadza ale spodziewam sie reakcji innych) już po wyjsciu z domu ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”