[Akcesoria] - Konary itp - jak zabezpieczyc

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

[Akcesoria] - Konary itp - jak zabezpieczyc

Post autor: Beeata »

jak zabezpieczacie je przed zasiuśkaniem? Po 3 dniach zaczynaja smierdziec jak szczurza kanalizacja,a ze wsiakaja w drzewo wiec mycie nie pomaga. Przeciez nie moge co kilka dni skradac sie po lesie jak klusownik i ciac galezie.Boje sie ,ze jak polakieruje to szczur bedzie sie slizgal.Jak sobie radziecie z tym klopocikiem?
Ostatnio zmieniony pt lut 17, 2006 1:26 am przez Beeata, łącznie zmieniany 1 raz.
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

[Akcesoria] - Konary itp - jak zabezpieczyc

Post autor: GoHa »

buahahahaaha... a to sie usmialam... galezi nie mam lakierowanych. Sa to zupelnie naturalne dosc grube galezie z owocowek. Czesciowo sa chropowate, czesciowo b. sliskie. Ja je po prostu przecieram co pewien czas szmatka kiedy myje klatke... Na poczatku smierdzialo troche, ale teraz zapach juz sie ulotnil... one zaznaczyly teren juz nie znacza tak po galeziach. Mam te galezie w klatce od marca i na przykry zapach nie narzekam ani ja ani osoby odwiedzajace mnie... ;]
Dobrze jest być kochanym... :)
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

[Akcesoria] - Konary itp - jak zabezpieczyc

Post autor: Beeata »

Kurcze...ja szorowalam,dezynfekowalam ,wietrzylam kilka dni na balkonie a smrodek i tak chce zabic :( Przynioslam swieze to znowu zaczal polewac...chyba zeby nie zwiedlo he,he . Nie moge ciegle grasowac po lesie z pila.
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
Gucio
Posty: 283
Rejestracja: czw cze 03, 2004 8:39 pm
Kontakt:

[Akcesoria] - Konary itp - jak zabezpieczyc

Post autor: Gucio »

A to sorki GoHa bo mi sie wydawało że było tak gdzieś napisane. Ale widocznie miłam haluny...
Multipla
Posty: 48
Rejestracja: czw mar 11, 2004 4:36 pm

[Akcesoria] - Konary itp - jak zabezpieczyc

Post autor: Multipla »

Ja naszczęście nie mam problemów zgałęziami. Moje szczurki co prawda ciągle po nich skaczą ale nie obsikują ich na tyle, żeby śmierdziały. Wytarcie szmatką w zupełności wystarcza w zapobieganiu zapachom.
Dopóki sznura wroga dłoń dotyka, niech huczy w nawach próżna złość, ja wisieć będę panu u języka aż będzie któryś z nas miał dość
I nawet gdy mnie diabli wezmą, poświadczy świętych figur rząd, że jeden garbus karku nie zgiął wśród upodlonych klątw.
Jacek Kaczmarski
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”