Dom - piramida :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
p-unit
Posty: 9
Rejestracja: wt lis 17, 2009 5:38 pm

Dom - piramida :)

Post autor: p-unit »

Witam,

podzielę się z Wami ostatnim osiągnięciem cywilizacyjnym, jakie mają od wczoraj w swojej klatce moje szczury. Otóż jest to dom w kształcie piramidy.
Obrazek

Czy wszyscy posiadacze szczurów domyślają się, co spowodowało taki właśnie kształt ich domu?

Tak, zgadłeś! Poprzedni dom (a w zasadzie dach) był regularnie obsikiwany przez lokatorów klatki. Na szczęście ich właściciel posiada pewne manualne zdolności, które pozwoliły mu na realizację planu, który zakładał optymalizację kształtu ich domku pod kątem zminimalizowania powierzchni dachu, aby szczury nie pozostawiały na nim swojego moczu.
Po 2 dniach ciężkich robót z drewnianego panelu powstała piramida.

Jak wrażenia, co sądzicie?


Skoro już chwalę się domkiem, dlaczego nie pochwalić się szczurami?:)
Obrazek
A nazywają się Deedee i Scrappy ;]
Awatar użytkownika
kulek
Posty: 1812
Rejestracja: śr cze 10, 2009 8:25 pm
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Re: Dom - piramida :)

Post autor: kulek »

Bardzo ciekawy pomysł ;) Chociaż nie będą obsikiwać dachu. Może zdradzisz nam dokładniej jak wykonałeś piramidkę? Jakaś instrukcja? :P
Za TM: Febe, Mizia, Armia, Doris, Dylema
sssouzie
Posty: 2692
Rejestracja: sob gru 20, 2008 5:33 pm
Lokalizacja: Nasielsk
Kontakt:

Re: Dom - piramida :)

Post autor: sssouzie »

pomysł ciekawy, ale ja bym się bała ostrego zakończenia dachu
...czyż nie dobija się koni...?
Awatar użytkownika
LaCoka
Posty: 2049
Rejestracja: śr wrz 02, 2009 3:32 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dom - piramida :)

Post autor: LaCoka »

sssouzie pisze:pomysł ciekawy, ale ja bym się bała ostrego zakończenia dachu
Ja właśnie też, zwłaszcza, że moja Hera po zapaleniu mózgu jest nieskoordynowana i często spada z półek itp
Ale pomysł świetny! Gratuluję :)
<:3)~ Feta, Koka+Hera, Szu, Banshee, Neytiri, Nanami+Calypso, Balder+Hoder, Zgredki x2, Rosalie AR, Nisha+Amishi, Tamika+Yuki
TM: Kira, Amisia, Lelia, Elvis, Buzia, Sachma, Zgredka, Tadzio, Fuzja, Enkeli, Pasio, Psiuta, Rubi, Keiko, Chiyo, Agutka,Osama
p-unit
Posty: 9
Rejestracja: wt lis 17, 2009 5:38 pm

Re: Dom - piramida :)

Post autor: p-unit »

Myślę, że wierzchołek dachu nie jest ostry. Co prawda szczury zaraz po zobaczeniu nowej siedziby zainteresowały się owym czubkiem i zaczęły go gryźć, jednak z czasem zaprzestały tego procederu.

@Wentzowa - wymyśliła to moja 12-letnia siostra, więc każdy chyba to potrafi:) No chyba, że bardzo chcecie;p
Awatar użytkownika
lola900
Posty: 235
Rejestracja: wt sty 19, 2010 6:21 pm

Re: Dom - piramida :)

Post autor: lola900 »

Chcemy :P A przynajmniej ja ;)
Zara, Roxi, Maja, -czyli moje maleństwa ♥♥♥
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”