Szczurek nie akceptuje domku

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Niamey
Posty: 613
Rejestracja: pt gru 26, 2008 11:30 pm

Re: Szczurek nie akceptuje domku

Post autor: Niamey »

O.o, co się stało?
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: Szczurek nie akceptuje domku

Post autor: Tili »

Wczoraj do dzialu zwierzaki wpadl jej zekomy narzeczony i zwyzywal wszystkich, nazwal smiesznymi itp tylko dlatego, ze ktos napisal, ze czasami robimy wizyty przedadopcyjne.
Awatar użytkownika
Botak
Posty: 7
Rejestracja: czw cze 17, 2010 7:46 pm

Re: Szczurek nie akceptuje domku

Post autor: Botak »

Mam szczurasa od kilku dni. Pierwszego dnia w nowej klatce upodobał sobie domek wymoszczony siankiem (do tego stopnia, że spędzał w nim niemal cały czas, ale to zrozumiałe - maluszek w nowym domu, musiał się oswoić z sytuacją). Po 2-3 dniach wymieniłam w domku sianko, bo całe było zasikane. Od tego czasu domku nie tyka, śpi obok na gołej plastikowej półce, nawet wszelkie szmatki poodsuwał. Coś mu może przeszkadzać? Czy po prostu tak mu wygodniej? Jak myślicie, powinno mnie to niepokoić? Ogólnie ogon wygląda na wyluzowanego dzieciaka, tylko trochę nieśmiałego ;)
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: Szczurek nie akceptuje domku

Post autor: Tili »

Bedzie mu zdecydowanie latwiej jesli adoptujesz mu kolege, odrazu sie ozywi. Moje chlopaki na poczatku tez spali na obsikanych szamatkach i tragedia byla jak je pralam, ale w koncu sie przyzwyczaili.
Awatar użytkownika
Botak
Posty: 7
Rejestracja: czw cze 17, 2010 7:46 pm

Re: Szczurek nie akceptuje domku

Post autor: Botak »

Przeglądając to forum spodziewałam się trochę odpowiedzi o stadności szczura :P (bez urazy)
Szczur do mnie trafił bardzo przypadkowo. Będę mu szukać kolegi, ale najwcześniej w lipcu.
Dzięki za odpowiedź, pokombinowaliśmy wczoraj przy okazji wieczornych zabaw i domek znowu jest cacy :)
Flaumel
Posty: 1354
Rejestracja: pt maja 21, 2010 5:33 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: Szczurek nie akceptuje domku

Post autor: Flaumel »

Bez urazy, ale skoro szczur jest zwierzęciem stadnym to oczywiście, że usłyszysz o tym. Bo takie są fakty i już.

Dobrze, że domek już jest cacy :)
Obrazek
Tili
Posty: 1251
Rejestracja: czw sty 28, 2010 10:55 am
Lokalizacja: Gdynia/Sosnowiec

Re: Szczurek nie akceptuje domku

Post autor: Tili »

To szukaj, bo im szczur starszy tym gorzej moze przebiegac laczenie.
Awatar użytkownika
Botak
Posty: 7
Rejestracja: czw cze 17, 2010 7:46 pm

Re: Szczurek nie akceptuje domku

Post autor: Botak »

Zdaję sobie sprawę, że dzieciak potrzebuje kumpla. Młody ma max 2 miesiące, więc z połączeniem w najbliższym czasie problemu nie powinno być :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”