Jak własnoręcznie zrobić narożną kuwetę (toaletę)?

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
szczuruleczka
Posty: 665
Rejestracja: ndz cze 13, 2010 8:32 am

Re: Jak własnoręcznie zrobić narośną kuwetę (toaletę)?

Post autor: szczuruleczka »

Nie, pięterka nei są duzę, a dom monstumm! Ale właśnie dryndnęła do mnie mam i powiedziała że jest w zoologu i jest kuweta narożna, wymiary nei duże - 12cm mniejszy bok. Myślę ze to starczy. Najwyżej jak się nie sprawdzi będzie narożna miska :D
Klara & Luna - za TM [*]
Prochacki [']
Hera [']
Sana [']
Fred [']
bemyself
Posty: 208
Rejestracja: śr kwie 14, 2010 4:07 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak własnoręcznie zrobić narośną kuwetę (toaletę)?

Post autor: bemyself »

kuwetki narozne te wieksze ferplastu kosztuja okolo 15 zl wiec nie majatek, dzis kupilam malutka kuwetkę ferplastowa za 4.80... nie potrzebna mi ale byla taka slodka i malutka... :D

a z domowych pomyslow, to pojemniki jedzeniowe cos ala tupperware sa dobre, wystarczy wywiercic dziurkę i przewlec w dwoch miejscach drucik. tylko nie sa trojkatne a kwadratowe badz prostokatne.
ADHD z ogonem i jajcami :)
Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak własnoręcznie zrobić narośną kuwetę (toaletę)?

Post autor: mikanek »

ja dałam szczurom pojemnik na jedzenie, nawet nie przywiązywałam, jak na razie nie demolują go, ale używają zgodnie z przeznaczeniem ;) a do środka żwirek pinio
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
Awatar użytkownika
WildHeart
Posty: 1184
Rejestracja: pt cze 18, 2010 11:59 am
Numer GG: 5104941
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Re: Jak własnoręcznie zrobić narośną kuwetę (toaletę)?

Post autor: WildHeart »

bemyself pisze:kuwetki narozne te wieksze ferplastu kosztuja okolo 15 zl
gdziiiieeee?
u mnie wszedzie w okolicy te duze po 25 i w gore xD
Awatar użytkownika
zuzka-buzka
Posty: 2095
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:24 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak własnoręcznie zrobić narośną kuwetę (toaletę)?

Post autor: zuzka-buzka »

gietkafredka - na animalii są takie duże za 10zł...
ObrazekObrazekObrazek
Alex [*][/color][/b] i Marty [*][/color][/b] u mnie od 09.10.10 Eldo od 11.11.10 Belusia [*][/color][/b] od 08.04.11 Jinxx od 24.05.12 Sykes i Danny od 25.09.12
Awatar użytkownika
tosia123
Posty: 24
Rejestracja: pt paź 05, 2012 3:16 pm

Re: Jak własnoręcznie zrobić narożną kuwetę (toaletę)?

Post autor: tosia123 »

mój szczurek zjadł kupioną w sklepie zeloogicznym kuwete narożna do połowy! używałam pino czyli żwirku kołokowego był ok tylko troche drogi,więć postanowiłam kupić zwykłe troty i wyciągnąć zjedzona kuwete. efekty nie były dobre ,bo te troty śmierdzą sasiuskane bardziej niż te kolkowe. mój sczurasek nie umie korzystać z tych trotów. w rogu gdzie stała kuwetka którą zastąpiły zwykłe troty dalej sie załatwia tylko jest jeden olbrzymi problem. Tośka wykpuje sobie dołek w tych trotach i załatwia swoje potrzeby bezpośrednio na kuwetę! To strasznie smierdzi i wolabym y powrotem wsadyic jej do klatki ta kuwetke. tylko ze jest zjedzona, a jezli ona dalej tak bedzie robic ta kuwetka to szkoda co jakis czas kupowac regularnie nowa kuwetke. dlatego chciabym
zrobic samodzielnie kuwete. to nie jest duzy wysiek dla mnie bo samodzielnie robie jej hamaki tylko potrzebuje pomysu ??? spodobal mi sie pomys z uzyciem podkadki pod doniczke . ale mam kilka pytan dotyczaczch tego pomysu. no wiec czy moge uzyc do tego najzwyklejszy koci zwirek ?czy jak wstawie ta kuwetke to tylko w niej ma byc ten zwirek ? cz moge wsycpac zwzkle troty w pozostalej czesci kuwety? prosze o szybka odpowiedz ;)
Imbira
Posty: 173
Rejestracja: czw wrz 09, 2010 9:27 am

Re: Jak własnoręcznie zrobić narożną kuwetę (toaletę)?

Post autor: Imbira »

Poszukaj w tematach o uczeniu kuwetkowania a nie o samych kuwetach ;)
Nasze ogonki : PomyLuna, Elwirka, Lucyna, Stefa, Kryśka, Budda i Ninja.
za TM: Laura ;( dołączyła Melka ;( i Tosia ;(, a teraz Franusia...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”