Remont w klatce.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Idusia
Posty: 160
Rejestracja: śr paź 21, 2009 1:01 pm

Remont w klatce.

Post autor: Idusia »

Hej ;]
Czy myślicie, że opłaca się zmieniać wystrój klatki na lato? Bo mam w niej sporo elementów, z których ciurasy już praktycznie nie korzystają. Wywaliłabym dwa domki, tunel, i taki inny tunel, tylko z materiału i namiot. Dziewczyny i tak w nich nie przebywają, bo jest gorąco i wolą rozłożyć się na pięterku. Chciałabym na teraz dorobić jeszcze jedno pięterko, mniejsze, ale na jesień znów musiałabym je rozmontować i przywrócić dawne mebelki. Z jednej strony nie chcę stresować zwierzaków, bo to w końcu ogólny remont, będą się denerwować itp. Z drugiej strony jednak, chcę im trochę ułatwić przetrwanie tych okropnych upałów. Co Wy myślicie? Często robicie przemeblowania?

Dzięki ;>
Zaszczurzona o__O
Awatar użytkownika
Sky
Posty: 1567
Rejestracja: pn cze 15, 2009 4:27 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Remont w klatce.

Post autor: Sky »

Przemeblowania się przydają, bo stymulują rozwój i aktywność zwierzaków. Skoro zauważasz, że czegoś nie używają, to wymontuj i wstaw coś odpowiedniejszego :) raczej to nie będzie dla nich wielki stres :P
W pamięci Cookie, Biscuit, Manu, Muffin, Anouk, Kavi, Tytus i Festus.

http://www.szkicz.blogspot.com <- rysuję sobie.
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Remont w klatce.

Post autor: smeg »

Ja przemeblowuję klatkę przy każdym generalnym sprzątaniu, czyli mniej więcej co 2 tygodnie ;) I nie zauważyłam, żeby szczury były z tego powodu zestresowane, wręcz przeciwnie - zawsze wszystko nowe badają wesoło i z zainteresowaniem :D Warto na lato zmienić wyposażenie na "chłodniejsze" ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Idusia
Posty: 160
Rejestracja: śr paź 21, 2009 1:01 pm

Re: Remont w klatce.

Post autor: Idusia »

Dzięki bardzo ;]
Zaszczurzona o__O
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”