Wybieg dla szczurów (na dworze)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
dark_mu1
Posty: 27
Rejestracja: sob lis 13, 2010 1:27 am

Wybieg dla szczurów (na dworze)

Post autor: dark_mu1 »

Przeszukałem cały dział i nie znalazłem tematu, który by o tym mówił ;) Mamy teraz lato i można szczurki poszczać na dworze. Ciężko jest upilnować szczury, które są podekscytowane nowymi zapachami, dlatego pomyślałem, że można by zrobić coś w rodzaju wybiegu. 4 ściany (na tyle wysokie żeby szczury nie wyskoczyły), gdzieś na trawie, na atrakcyjnym dla szczurów terenie. Znalazłem w szopie palety, można by je złączyć a i obłożyć jakąś siatką żeby zakryć szpary. Co o tym myślicie? Może ktoś już robił takie coś?
niuniek656
Posty: 41
Rejestracja: sob lip 02, 2011 10:14 am

Re: Wybieg dla szczurów (na dworze)

Post autor: niuniek656 »

mysle ze duzo prostszym rozwiazaniem jest kupic smycz dla szczura ktora kotuje w granicach 20 zł ;) taka smycz jest wygodnym rozwiazaniem zarówno dla szczurka jak i własciciela.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Wybieg dla szczurów (na dworze)

Post autor: Paul_Julian »

Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”