BASEN Z PIŁKAMI DLA OGONÓW? ;)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
kinia87
Posty: 954
Rejestracja: czw lis 04, 2010 7:22 pm
Lokalizacja: BDG

Re: BASEN Z PIŁKAMI DLA OGONÓW? ;)

Post autor: kinia87 »

ejjjj to jest calkiem dobry pomysl :D basen z mieszanka studencka :D heheheh juz widze ten dziki szał... ;) Aya by wszystko sukcesywnie do klatki wynosiła... o masakro ;)
Ze mną: szczurasy Zgredek i Dzikus + pieseł Tajfuno >:D Za TM: Tosia, Essi, Aya, Mishka, Ciaposław, Tajfunio, Lunka, Krecik, Gucio [*] [/b]
Awatar użytkownika
pray
Posty: 494
Rejestracja: sob sty 08, 2011 9:19 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: BASEN Z PIŁKAMI DLA OGONÓW? ;)

Post autor: pray »

A ja się zastanawiam czy szczurki będą chciały się bawić w takim baseniku z piłeczkami. ??? Bo obstawiam ,ze moje ogony by zobaczyły co to jest a potem trzymały się od tego z daleka :P Chyba ,ze ja mam inne wyobrażenie tego baseniku niż wszyscy :P A z tymi orzechami to faktycznie dobry pomysł ogony miały by niezłą frajdę :) A może coś jeszcze wrzucić do tego baseniku oprócz tych orzechów? np kuleczki z papieru ,żeby szczurki miały lepszą frajdę w szukaniu orzechów ;)
marlenkas91
Posty: 50
Rejestracja: ndz paź 09, 2011 9:00 pm

Re: BASEN Z PIŁKAMI DLA OGONÓW? ;)

Post autor: marlenkas91 »

Ja na moich wypróbowałam taki basenik i niestety nie było szału.... Moja szczury nie cierpią wody :/ i nawet smakołyki ich nie przekonały. Kwestia szczura ;)
klimejszyn
Posty: 8060
Rejestracja: sob sie 08, 2009 9:09 pm
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Kontakt:

Re: BASEN Z PIŁKAMI DLA OGONÓW? ;)

Post autor: klimejszyn »

tu nie ma mowy o wodzie... ;)
bez szczurków...
ze mną 2 króliki, 3 szynszyle, 3 świnki morskie, 2 psy, kot, kogut.
za TM: 45 szczurzych duszyczek..
marlenkas91
Posty: 50
Rejestracja: ndz paź 09, 2011 9:00 pm

Re: BASEN Z PIŁKAMI DLA OGONÓW? ;)

Post autor: marlenkas91 »

piłki no tak.... basen skojarzył mi się z wodą... sorki...
Awatar użytkownika
szop
Posty: 120
Rejestracja: sob paź 29, 2011 4:03 pm

Re: BASEN Z PIŁKAMI DLA OGONÓW? ;)

Post autor: szop »

ja mam plany żeby w gorące letnie dni zrobić moim panienkom basen (z wodą) np w wanience dla lalek (ostała mi się jedna na strychu) dziewczyny i tak na tyle ciągnie do wody że pewnie w upały same coś wykombinują (czytaj: wskoczą do wanny albo do miednicy z praniem)
ze mną: Lilo i Sophie

zapraszam wszystkich:
Szczury Szopa - http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33688
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: BASEN Z PIŁKAMI DLA OGONÓW? ;)

Post autor: Rajuna »

te gąbkowe piłki są bezpieczne, szczur tego nie połyka, tylko drze na kawałki ;) znajomi mieli takie piłki, ale dawali 1 na raz przed sprzataniem klatki ::)
basen z pingpongami i ukrytymi smakołykami moze zdac egzamin ;) ale zamiast orzechow uzylabym jajka na twardo :)
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Cyklotymia
Posty: 2376
Rejestracja: wt kwie 21, 2009 1:37 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: BASEN Z PIŁKAMI DLA OGONÓW? ;)

Post autor: Cyklotymia »

A ja bym im złośliwie jeszcze smakołyki zawijała w papierowe kule, to by się zabawa skończyła trochę później :D Miałyby paskudki zajęcie na nieco dłużej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”