Czy taki transporter jest odpowiedni dla 2 szczurów?

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
falabella
Posty: 327
Rejestracja: pn lut 06, 2012 11:23 pm
Numer GG: 7877549
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Re: Czy taki transporter jest odpowiedni dla 2 szczurów?

Post autor: falabella »

Nie chciałam zakładać nowego tematu, więc napiszę tutaj.
Muszę zakupić transporter dla 3 facetów, jest myśl pojechania do Holandii na jakieś 3-4 miesiące i szczurów nie zostawię w Polsce.
Licze na wasze doświadczenie, może coś doradzicie?
Ogonki: Kropek, Brat Kropka, Abu, Harry of Zirrael, Eyjafjallajökull
Za TM: Piotrek [*] Koksu [*] Bartek [*] Mariusz [*], Mariusz [*], Mkbewe [*], Dyzio [*].
Awatar użytkownika
KITEgirl
Posty: 1524
Rejestracja: pn cze 07, 2010 7:04 pm
Numer GG: 491855
Kontakt:

Re: Czy taki transporter jest odpowiedni dla 2 szczurów?

Post autor: KITEgirl »

ale nie będziesz ich trzymać przez 3-4 miesiące w transporterze? ???
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Czy taki transporter jest odpowiedni dla 2 szczurów?

Post autor: smeg »

Lecisz samolotem? Warto poszukać transportera, który ma atest lotniczy, np. Ferplast Atlas Deluxe albo podobny. Ogólnie celowałabym w transportery tego rozmiaru (dużo tańszy jest zwykły Atlas, jeśli np. jedziesz samochodem), można powiesić w nich hamak, nasypać żwirku i szczury będą miały dość dużo miejsca podczas podróży.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
falabella
Posty: 327
Rejestracja: pn lut 06, 2012 11:23 pm
Numer GG: 7877549
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Re: Czy taki transporter jest odpowiedni dla 2 szczurów?

Post autor: falabella »

KITEgirl skąd taki pomysł? ...
Raczej samochodem, bądź busem, ale myślę, że nie zostawimy tu samochodu, skoro dopiero co go odbieramy od mechanika po pół roku (-.-).
No i jak już wszystko będzie ustalone, to kupię klatkę składaną, bo moja niestety nie jest, żeby latwiej było przewieść. I jeszcze jedno pytanie..Jakieś leki uspokajające na podróż, czy nie powinny się stresować? Nie wie jak to jest u szczurow, ze swoimi jeszcze nie podróżowałam tak daleko, nawet u weta nie byliśmy, bo zdrowe jak na razie (odpukać).
Ogonki: Kropek, Brat Kropka, Abu, Harry of Zirrael, Eyjafjallajökull
Za TM: Piotrek [*] Koksu [*] Bartek [*] Mariusz [*], Mariusz [*], Mkbewe [*], Dyzio [*].
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy taki transporter jest odpowiedni dla 2 szczurów?

Post autor: Malachit »

Ja bym nie faszerowała lekami bez powodu. Fakt, na początku mogą się stresować, ale podczas podróży jest już raczej spokojnie i moim zdaniem nie jest konieczne coś na uspokojenie.
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
falabella
Posty: 327
Rejestracja: pn lut 06, 2012 11:23 pm
Numer GG: 7877549
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

Re: Czy taki transporter jest odpowiedni dla 2 szczurów?

Post autor: falabella »

Ok, w takim razie nafaszeruję tylko siebie jakimś aviomarinem :D
Ogonki: Kropek, Brat Kropka, Abu, Harry of Zirrael, Eyjafjallajökull
Za TM: Piotrek [*] Koksu [*] Bartek [*] Mariusz [*], Mariusz [*], Mkbewe [*], Dyzio [*].
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Czy taki transporter jest odpowiedni dla 2 szczurów?

Post autor: smeg »

Szczury raczej przesypiają większość podróży ;) Moje stresują się tylko, gdy coś się dzieje, czyli np. kiedy idę z transporterem na dworzec/z dworca. W samym pociągu śpią przez całą drogę.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”