[Wyposazenie] - Drabinka dla inwalidy

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

[Wyposazenie] - Drabinka dla inwalidy

Post autor: roenna »

Jak wiadomo po zastrzyku moj szczurek nie rusza łapka (a własciwie paluszkami :( ) Mimo to, ze nie jest tak sprawny nie chciałam pozbawiać go pięterek w klatce.
Całą powierzchnie pięterek powykładałam grubą tektura, zeby ogonkowi nie wpadaly łapki. Ne mam natomiast pomysłu jak zrobić drabinke po której moglby na owe piętra wchodzic :? Po tej 'zwyczajnej' jaka jest w kaltce wchodzi, jednak boje się zeby mu sie cos nie stało (np. zeby lapka nie wpadla mu miedzy pręty :( )
Mam nadzieje ze pomozecie mi wymyslić jakieć bezpieczniejsze wyjscie...
Ostatnio zmieniony pt lut 17, 2006 12:34 am przez roenna, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

[Wyposazenie] - Drabinka dla inwalidy

Post autor: lajla »

wiez deseczke i powbijaj do niej co np 2 cm takie male deseczki... tzn nie wiesz o co mi chodzi, jesli sie niemyle endru ma taka drabinke jaka ja mialam kiedys w klatce gdy mialam pinka, sprawdzala sie :))
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

[Wyposazenie] - Drabinka dla inwalidy

Post autor: Beeata »

Mialam ten sam problem .Specjalnie pod katem lapy mojego szczurcia zrobilam drewniane pietro i odpowiednie drabinki .Zobacz ,moze skorzystasz z tego.:

Obrazek
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
roenna
Posty: 1036
Rejestracja: wt lip 06, 2004 4:23 pm

[Wyposazenie] - Drabinka dla inwalidy

Post autor: roenna »

naprawde wielkie dzięki Beata :) Lajla chyba tez miala na mysli cos podobnego :)
a jak twoj szczur radzi sobie z wchodzeniem po tym? daje sobie rade? nie zjeżdzają mu łapki?
Beeata
Posty: 923
Rejestracja: sob lut 28, 2004 12:48 pm

[Wyposazenie] - Drabinka dla inwalidy

Post autor: Beeata »

musialam przeniesc go do kroliczej klatki.W jego przypadku jakiekolwiek drabinki nie wchodza juz w rachube.ma sparalizowana cala lape,lacznie z udem i na dodatek sprawia mu to bol .
"Dwie rzeczy są nieskończone - Wszechświat i głupota ludzka. Co do tej pierwszej istnieją jeszcze wątpliwości." A .Einstein
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

[Wyposazenie] - Drabinka dla inwalidy

Post autor: lajla »

hehe wlansie dpkadnaie o cos takiego mi chodzilo!!


wiesz powiem CI morfinak ze mam chwilowo mzoe wiesz katastrofe ona ma tez coz z lapka, tzn miala, kula a tarz gorzej chodzi ale jak byc zobaczyla jak skala po klatce Floyda naprawde bez zadnych probremow... sadze ze jesli twoj szczuros ma cos tylko z palcami i po normalnej wchodzi po tej tez bedzie mozesz ja owinac tez sznurowka czy jakism sznurkiem nie zaszkodzi :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”