Koszyczki w klatce

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
katkanna
Posty: 554
Rejestracja: pt lis 23, 2012 12:51 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Koszyczki w klatce

Post autor: katkanna »

U mnie szmatki w koszyczkach krótko żyją, bo zaraz zostają wykopane, tak samo z półek. Tylko na dnie kuwety leży stary koc, potem go zwijam razem z kupami, resztkami jedzenia itd. i wyrzucam, a po umyciu kuwety aplikuję nowy kawałek. Chociaż Pandzik na przykład robi w nim sobie górki i dołki albo się pod nim chowa :) Z nieznanych mi przyczyn bąble uwielbiają leżeć na gołym plastiku - zaanektowały nawet koszyczek, który miał z założenia służyć jako karmnik, teraz wszystko wyjedzone i śpią w nim kluchy.

Jeśli chodzi o koszyczki, teraz w marketach już Wielkanoc, kupcie taki najzwyklejszy wiklinowy - mocz przeleci na dół.
Awatar użytkownika
Hooda
Posty: 183
Rejestracja: śr maja 09, 2012 4:40 pm
Lokalizacja: Krotoszyn
Kontakt:

Re: Koszyczki w klatce

Post autor: Hooda »

Ja zmieniłam układ koszyków i chyba pomogło. Jeden zawiesiłam przy suficie i jest w nim czysto, śpią w nim albo w tunelu. Drugi prawie na samym dole i właśnie tam teraz sikają 8) Poza tym leży sobie w klatce polarek zamiast ściółki, ale wywracają mi go non stop ;D
Awatar użytkownika
Jawajka
Posty: 29
Rejestracja: czw sty 24, 2013 3:20 pm
Lokalizacja: Polanica-Zdrój

Re: Koszyczki w klatce

Post autor: Jawajka »

Mi na początku bardzo kupkały do koszyków , a teraz prawie w ogóle do nich nie wchodzą , czasami tylko do nich ,,wpadają " :D
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=39923 - nasz wątek :)

https://www.facebook.com/FundacjaPodPsiaGwiazda -moja strona Fundacji dla psów

Ze mną: Brego
Za Tęczowym Mostem: Elton [*], Felix [*]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”