Ogrzewacz do klatki.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Qalz
Posty: 9
Rejestracja: pn lut 20, 2012 9:06 pm
Lokalizacja: Szydłowiec

Re: Ogrzewacz do klatki.

Post autor: Qalz »

Jak czytam wasze posty, to bardzo wam współczuję, że rodzice nawet przenieść szczurów do innego pokoju zabraniają ;(
Moi, wcale się nie chcieli zgodzić na szczurki, więc sam sobie zaoszczędziłem, nie pytałem się rodziców o zdanie, i szczurki są w pokoju, a rodzice się powoli przyzwyczajają ;)
Powodzenia!!
adaaa
Posty: 45
Rejestracja: śr sty 18, 2012 8:07 pm

Re: Ogrzewacz do klatki.

Post autor: adaaa »

No u nas to wyglądało tak, że rodzice w zamian za b.wysoką średnią chcieli mi sprawić jakiś prezent.
Miałam do wyboru np. jakiś instrument, kilka książek, etc, etc.
Ale ja wybrałam szczury, których rodzice tak bardzo nienawdzą.
Nie chcieli się zgodzić, powiedzieli, że w ciągu tych 2/3 lat, które szczuraki przeżyją wyjdzie o wiele więcej niż przeznaczyliby np. na instrument.
Więc zaproponowałam, że to ja będę za wszystko płacić.
No i tak się stało, ale był jeden warunek - że szczury są w 'moim' pokoju.
To wygląda tak, że mieszkamy w piętrowym domu, z 2 innych rodzin.( Ale każdy swój domek ma oczywiście)
I jak się z naszego domu wyjdzie na klatkę schodową, to są następne drzwi. I tam właśnie są szczuraki.
Jak je przywiozłam nie było jeszcze tak zimno, dlatego myślałam, że dadzą radę, ale jak się okazało jedną przywiozłam już chorą...i mama zgodziła się je wziąć do domu! na kilka miesięcy..
Zaczęła się wiosna, wróciły do 'mojego" a raczej ich pokoju(bo ja tam praktycznie nie siedzę, komputer mam w kuchni, wszystko inne też, ot, pokój żeby posiedzieć ze znajomymi latem).
No i było ciepło, żadnych problemów.
Ale jak przychodzi zima to już jest katastrofa.
Póki co szczurzyce się trzymają bez ogrzewaczy, z to z cieplutkimi polarkowymi domkami od Nietoperka :D
Bardzo bardzo polecam! ;)

Piąteczka dla wytrwałych. Komu by się chciało tyle czytać? ??? ; )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wyposażenie / akcesoria”